Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün bir ilki başardım :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Uzun zamandır trafikte el kol yapmamaya, haklı bile olsam hiç tepki vermemeye çalışıyordum. Başarılı olmaya başladığımı söylemeliyim, neyse. Bugün trafikte viraj alırken yanımdan sıfır geçti bir arkadaş. Arkasından kaskın içinde küfür ede ede kırmızı ışıkta yetiştim. Yanına yetişince ise bilmiyorum ne oldu ama kendimi kontrol edebildim ve dedim ki "dostum çok yakınımdan geçtin, lütfen dikkat et" dedim. O da laf atacağımı sandığından afalladı hahah suratının ifadesi error verdi. Konuşamadı bir saniye, sonra dedi ki "beni gördün sandım selektör yakmıştım pardon" dedi. Ben de "viraj alırken seni görmem çok kolay değil, sen de kusura bakma" dedim ve ayrıldık. Artık böyle yapacağım sanırım çok eğlenceli :D Küfür ede ede adamın yanına giderken yanından ayrılırken kaskın içinde kahkahalar atıyordum :D

tommygun, U.KALKAVAN, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yeme bizi vakvak, adamı görünce geri vites'e bağlamışsın işte.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gayet güzel davranmışsınız, ben olsam "benim dayımın çocukları var ya mermiye kafa atıyor" diye girizgah yapardım.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    http://www.kayserigundem.com.tr/hakaret-ettigi-arac-surucusu-ozur-dileyince-video,557.html

şu video geldi aklıma.

maalesef youtube linki bulamadım.

gerçekten keşke böyle olsa her şey.

bundan birkaç ay önce minibüste yolculuk yaparken şoför önündeki arabaya küfür etmeye başladı. şahinden 4 erkek çıktı arkada oturan teyze de bunları fişekledi sen ne yapıyorsun, sen kime artistlik yapıyorsun. 4 adam çıktı sırayla tokat atıyor. baktım bu böyle olmayacak öne geçtim dördüne baktım gülerek dedim ki arkadaşlar siz haklısınız bu g*t bir hata yaptı değmez dedim.
    adamlar birden yumuşadı arabaya bindi gitti.

minibüs şoförü de ben inerken iyi akşamlar dedi.
    yani gereksiz atara, gidere gerek yok. güzel sözden anlamayacaklar olsa da inanın bana çoğu kişi anlıyor çünkü ister istemez geri vites atıyorlar çünkü insanlar bunu beklemiyor. şaşırıyorlar.
    mevzu güçmüş, oymuş, buymuş değil. gerek yok. bu kadar basit
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vahşi ortamda yaşadığımız için nazik olmak, kibar olmak eziklik belirtisi sayılıyor.

Ancak yine de diyaloglarda yıkıcı değil de yapıcı olmakta fayda var.

Misal bir diyaloğa küfür ederek girerseniz karşı taraf bunu saldırı olarak algılar ve derhal ona göre gardini alır.

Fakat diyaloğa yapıcı şekilde girip haklı olduğunuzu iyi bir dille ifade ederseniz kazanan siz olursunuz.

Bunu başarmak çok zor ama kendinizi eğitirseniz muhakkak zafer sizin olur

Unutmayın iletişim bir sanattır. Doğru iletişim sizi her zaman başarıya ulaştırır.

(Ulan ne iğrenç bir yazı oldu be. Sikimsonik yaşam koçları ağzıyla, öehh yanı kusasım geldi)
    Voltaren bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben size olayın aslını astarını vakvak gibi kıvırmadan anlatayım. Kendisi anlatır diye bekledim ama anlatacağı yok.

Vakvak her zaman ki gibi yolunda gidiyor, arkadan bir Tofaşk 1 3 5, 1 3 5 geliyor ve bizim vakvak'ı silme geçiyor.
    Bizim vakvak tecrübeli, bizim vakvak insancıl ama bu hareket'e duyarsız kalamayarak sol elini kaldırma suretiyle " ne bu şimdi Beyfendi? " diyor.

Tofaşk'ın bir gözü dikiz aynasında tabi, Vakvakın havada ki elini fark etti bir kere...

Bizim Vakvak, düşüyor Tofaşk'ın peşine, Tofaşk duracak kavga edecek aslın da ama Vakvak peşinde diye duramıyor " biz bu yolların pitiyiz " diyerek asılıyor gaza. Tofaşk asla geçilemez.

İleride Tofaşk kırmızı ışık'a yakalanıyor. Bizim Vakvak da yanına yaklaşarak " dostum ço " derken, Tofaşk " sana hayırdır avucuna koyayım! Öyle dostum falan, askerlik arkadaşımıyız? " diyerek, bizim Vakvakın kaskını bam diye yerleştiriyor.

Bizim Vakvak beyin ancıklaması geçirerek " iki tane kısa winston light " diyor Tofaşk'a.

Tofaşk tekel ürününü duyunca, iki de tuborg alırım diyerek arabaya yöneliyor.

Tam o esnada Vakvak açıyor gazı çekiyor elini debriyaj dan KTM, KTM değil Arap Atı mübarek, Vakvak bir şahlandırıyor ki motoru, peh peh peh... Tofaşk " ne oluyor avucuna koyayım " diyerek arkasına dönünce, Vakvak ön tekeri yapıştırıyor Tofaşk'ın anlına.

Tofaşk pert, Tofaşk morto.

Vakvak inip motosikletten yerde yatan Tofaşk'ın başına gidiyor, ve...

If you are player then I’m the game.

Diyerek...

Olay yerinden uzaklaşıyor.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Kalkavan abi, olayın içinde hissettim kendimi. Bu nəcə anlatış.
    U.KALKAVAN bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır trafikte el kol yapmamaya, haklı bile olsam hiç tepki vermemeye çalışıyordum. Başarılı olmaya başladığımı söylemeliyim, neyse. Bugün trafikte viraj alırken yanımdan sıfır geçti bir arkadaş. Arkasından kaskın içinde küfür ede ede kırmızı ışıkta yetiştim. Yanına yetişince ise bilmiyorum ne oldu ama kendimi kontrol edebildim ve dedim ki "dostum çok yakınımdan geçtin, lütfen dikkat et" dedim. O da laf atacağımı sandığından afalladı hahah suratının ifadesi error verdi. Konuşamadı bir saniye, sonra dedi ki "beni gördün sandım selektör yakmıştım pardon" dedi. Ben de "viraj alırken seni görmem çok kolay değil, sen de kusura bakma" dedim ve ayrıldık. Artık böyle yapacağım sanırım çok eğlenceli :D Küfür ede ede adamın yanına giderken yanından ayrılırken kaskın içinde kahkahalar atıyordum :D

https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

arkandan kesin küfretmiştir
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)