Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

2021 Triumph Trident 660

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Arkadaşlara katılıyorum. Bu kadar erteleme bence fazla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sipariş verip ödeme yapan arkadaşlara sabır diliyorum. Bu Korlas adam olmayacak.
    mattiadestro bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Öyle yapıyor zaten çoğu firma. motosiklete zam gelmezse konuştuğunuz fiyattan verirlerse vurun bence suratlarına, aksesuar veya hediye bakım isteyin. Ben de cf moto 250nk alacaktım. Paramı böyle aylarca bağlamamı da istemediler 25 gün kadar bekleyecektim yine de gerek yok diyip başka bir motosiklet tercih ettim.

Cf'de para bırakmak istemememin bir sebebi de yuvarlak konuşmaları oldu. 2 3 bin TL zam gelirse karşılayabilirlermiş ama daha fazla gelirse belli olmazmış. Hayır işi mi yapıyoruz abla, nasıl belli olmaz dedim ben de. Hem 2 ay önceden paramı bağlayacağım hem de gelen zamdan etkilenme riskim olacak. Komik bir durum. Şu an aklı olan hiçbir firma ön sipariş almıyor.

Dün bir yere ekipman için kendim teklif ettim ön sipariş vermeyi adam çok güzel şekilde reddetti tebrik ettim kendisini. Euro dolar düşer artar seni de kendimi de mağdur etmek istemiyorum piyasanın hali belli değil dedi.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    R25-Abs
    Merhaba; Sanırım yeni siparişler için geçerli; Çünkü bende bugün bilgi almak için aradım. Telefon açan beyefendi Trident diyince biraz ofladı hatta!

Daha gelmediğini Haziran ayında geleceğini söyledi. Ödemeyi merak edip onu da sordum. Şu an ki 84.500 TL'yi ödesem sonraki herhangi bir gelecek zam beni etkiler mi dedim. Direk etkiler dedi.Açıkçası hem tarih olarak hem de liste fiyatı olarak güvensizlik verdi. Tek distribütör terörü ''Korlas''.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EGE-MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba; Sanırım yeni siparişler için geçerli; Çünkü bende bugün bilgi almak için aradım. Telefon açan beyefendi Trident diyince biraz ofladı hatta!

Daha gelmediğini Haziran ayında geleceğini söyledi. Ödemeyi merak edip onu da sordum. Şu an ki 84.500 TL'yi ödesem sonraki herhangi bir gelecek zam beni etkiler mi dedim. Direk etkiler dedi.Açıkçası hem tarih olarak hem de liste fiyatı olarak güvensizlik verdi. Tek distribütör terörü ''Korlas''.
    Daha gelmedi Haziran ayında gelecek cümlesi beni tedirgin etti. Ay başında arayacağım net bir cevap alamazsam bu sevdadan vazgeçeceğim gibi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Benim bildiğim yurtdışında sıraya girmek için sadece kaparo veriyorlar. Hatta motor geldiğinde cayma hakkı falan oluyor alıcının.

Parayı alıp daha sonra gelecek zammı da tahsil etmek istemek çok abzürt geliyor bana. Zam kesin gelecek. Hadi kur farkını almak istediniz anladık (ki parayı aldıkları gibi euro'ya çevirmediklerine inanmam), hadi yeni vergi mergi çıkar onu tahsil etmek istediniz onu da anladık. Ama parayı verdikten sonra ürünün fiyatının değişmesi nasıl bir ticaret onu anlamadım. Başka bir sektörde filan var mı böyle bir şey? Arabalarda da böyle mi oluyor?

Motosikleti
    Bn125
    10 sayfa konuştuk, bunun hatrına getirir insan yahu. Şaka maka bir motoru getirmek 6aydan fazla sürmemeli. Umarım denilen zamanda gelir.
    furkanguvenc bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Arabada da oluyor. Arkadaşım egea alacaktı ilk anlaştığı fiyatın 15000 TL üstü fiyata aldı. Kimsenin umurunda değil sen almasan senin 15 vermediğine 20 verip alacak olan var

Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim yurtdışında sıraya girmek için sadece kaparo veriyorlar. Hatta motor geldiğinde cayma hakkı falan oluyor alıcının.

Parayı alıp daha sonra gelecek zammı da tahsil etmek istemek çok abzürt geliyor bana. Zam kesin gelecek. Hadi kur farkını almak istediniz anladık (ki parayı aldıkları gibi euro'ya çevirmediklerine inanmam), hadi yeni vergi mergi çıkar onu tahsil etmek istediniz onu da anladık. Ama parayı verdikten sonra ürünün fiyatının değişmesi nasıl bir ticaret onu anlamadım. Başka bir sektörde filan var mı böyle bir şey? Arabalarda da böyle mi oluyor?
    Konu yanlış anlaşılmış arkadaşlar, ön siparişi veren ilk 2 grup fiyat garantili şu an alırsanız garanti veremeyiz diye belirtiyorlar.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet, maalesef suan icin butun 0 arabalar icin de ayni durum soz konusu.

gecen yazin basinda kredi kampanyasi yaptiklarinda, 0.49 faiz diye orani bas bas bagirdilar. Dedim bi yeni corolla alayim, faiz orani inanilmazdi zira.

Aramadigim bayi kalmadi, 0 arac yok tabi. dediler ki; min %5 kapora verecen, siraya girecen, belirsiz bir tarihte araba gelecek, geldigi tarihte kur neyse hesaplayacagiz, artarsa farkini verecen, o tarihte faiz orani neyse o orandan kredi alacan.

E dedim 0.49 goruyorum heryerde? güldu cevap bile vermedi.

sonra dedim bu 0.49 u kim veriyor? Bankayi aradim. Banka diyor firmayla anlascaksin, firma diyor cok komiksin 0.49 sen bana ver senden araba alim.

velhasil, otomotivde de boyle. kur farkini odemeyi taahut ediyorsun

Evet üzülerek söylüyorum ki bugün aldığım karar ile motosikleti almaktan vazgeçip paramın iadesini talep ettim. Bir iki gün içinde iade edeceklerini belirttiler. Duke 790 almayı planlıyorum. Umarım almak için gerekli sabrı gösterenler mutlu olur ve bir an önce kavuşurlar.

Motosikleti
    R25-Abs
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet üzülerek söylüyorum ki bugün aldığım karar ile motosikleti almaktan vazgeçip paramın iadesini talep ettim. Bir iki gün içinde iade edeceklerini belirttiler. Duke 790 almayı planlıyorum. Umarım almak için gerekli sabrı gösterenler mutlu olur ve bir an önce kavuşurlar.
    İadeyi hemen yapmayı kabul ettiklerine göre Haziran ayında gelme olasılığı kesinlik kazanmış gözüküyor. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bende o fiyat skalasında başka alternatif göremediğim için, Trident bayii'ye gelene kadar şimdilik mevcut motorumla sürüşe devam edeceğim anlaşılan.

Alıntı EGE-MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İadeyi hemen yapmayı kabul ettiklerine göre Haziran ayında gelme olasılığı kesinlik kazanmış gözüküyor. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bende o fiyat skalasında başka alternatif göremediğim için, Trident bayii'ye gelene kadar şimdilik mevcut motorumla sürüşe devam edeceğim anlaşılan.
    Kesinlikle bende aynı şeyi düşünüp bekledim ama görünen o ki bir bu kadar daha bekleme ihtimali yüksek. Mevcutta da motorum olmadığı için ben başka model almaya karar verdim. Ama kesinlikle fiyat/performans olarak en ideal makinalardan biri Trident.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla para sizin arkadaşlar ama haziran demek 4 ay falan var o işe girilmez.çok acil bir şekilde paranızı alıp işletmenizi öneririm.zaten ortada alınacak motor yok nisan en erken bekleniyor.o yüzden soruşturmaya devam ama trident işi bitmiştir bana göre.beklerseniz paranızı alın dediğim gibi bekleyin.o kadar beklemeye 2 3 adet trident geldiyse bu arada o işe yine girmeyin derim devamı gelmicek piyasası oturmicaktır.
    bende şahsen monster 937 bekliyorum.instagramda ön ödeme yapıp bekleyen birini buldum onu takip ediyorum anlatıyor arada nisan demişler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık oldu. Yalnız baktım da 2021 890 ADV 2020 Duke 790'dan ucuz şu anda; illâ ki naked olmayacaksa 890 ADV daha mantıklı gibi.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık oldu. Yalnız baktım da 2021 890 ADV 2020 Duke 790'dan ucuz şu anda; illâ ki naked olmayacaksa 890 ADV daha mantıklı gibi.
    valla benim bile kafama yatırdınız.sonraki basamak olarak ducati 937 yamaha tracer9 düşünüyordum.şimdi listeye bide bu girdi valla gayet mantıklıymış.ktm alıncaksa zaten advanture serisi direk alırım açıkcası

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim bile kafama yatırdınız.sonraki basamak olarak ducati 937 yamaha tracer9 düşünüyordum.şimdi listeye bide bu girdi valla gayet mantıklıymış.ktm alıncaksa zaten advanture serisi direk alırım açıkcası
    Ben de 890 ADV düşünüyorum ama ikinci elde değer kaybı ne derecede olur bilemiyorum gözümü korkutuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampanyalı ön sipariş fiyatı var şu an. Aslında kaçmaz bu fiyata.

Motosikleti
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 890 ADV düşünüyorum ama ikinci elde değer kaybı ne derecede olur bilemiyorum gözümü korkutuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Kampanyalı ön sipariş fiyatı var şu an. Aslında kaçmaz bu fiyata.
    valla ktm nin bu modelleri gayet güzel satılıyor 2.elde üzeceğini pek sanmıyorum açıkcası.bide tracer 9 fiyatını çok merak ediyorum.110 120 beklentim.üzerine çıkınca çok daha acayip mallar satıyorlar 890 adv yada 950 multistrada gibi.yeni mt09 dünyada beğenilmedi zaten o 2 seneye makyaj kesin görücek 100 de o olur dicektim çünkü

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ktm nin bu modelleri gayet güzel satılıyor 2.elde üzeceğini pek sanmıyorum açıkcası.bide tracer 9 fiyatını çok merak ediyorum.110 120 beklentim.üzerine çıkınca çok daha acayip mallar satıyorlar 890 adv yada 950 multistrada gibi.yeni mt09 dünyada beğenilmedi zaten o 2 seneye makyaj kesin görücek 100 de o olur dicektim çünkü
    Tracer 9 için 110-120 çok zor gözüküyor. Son günlerde döviz sert bir yükseliş yaşıyor. Böyle giderse minimum 130-140 aralığında olacak gibi
    Diğer markalar da fiyat listelerini güncelleyeceği için tracer 9 fiyatına başka motosiklet almak hayal olur.
    Bu arada 790 adv de çok sorunlu makinaymış. KTM forumları şikayetlerle dolup taşıyor. Acaba 890 versiyonunda sıkıntıları çözmüşler midir diye düşünüyorum. Almayı düşünüyorsanız araştırmadan almayın.

Yeni MT 07 ve 09 yılın fiyaskosu zaten. Konuşmaya pek gerek yok. Yamaha en kötü yıllarını yaşıyor olabilir mi acaba? Aynı tas aynı hamam devam ediyorlar. Radikal bir değişikliğe cesaretleri yok.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

KTM 790 adv’nin ne sorunları varmış merak ettim açıkçası. Uzun zaman araştırdım çünkü. Kullanıcılarına sordum. Olumsuz tek bir geri dönüş olmadı. 890 adv bu fiyata gayet güzel ve uzun süre kullanılabilecek sağlam bir makina bence.
    790’a göre ufak da olsa geliştirmeler var.
    Ben 390 adv yanına Trident 660 düşünüyordum. Belirsizlikten dolayı 390’ı satıp 890 siparişi verdim. Bir iki haftaya motorlar gelecek sanırım. Düşünenler varsa acele etsin. Zaten motor az sayıda geliyor ve fiyatlar euro kuruyla güncelleniyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:59 ----------

Bu arada yeni aprilia tuano 660 da müthiş bir makina olmuş. 129bin sabit fiyat ile monster 937’ye alternatif düşünülebilir. Yeni monster da fena yalnız hala desmo motor kullanıyor olması dezavantaj.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)