Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

2021 Triumph Trident 660

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla inşallah bende bayılıyorum o 3 silindirin sesine. Dediğim gibi hep gönlüm de olan bir motosikletti. İlk çıktığı gün dedim evet benim motosikletim bu. Allah sağlık sıhhat versin, herkes gönlünde ki motosikleti alır umarım. Beni gerçekten çok heyecanlandırıyor bu motosiklet.
    Hocam alırsanız bol bol fotoğraf bilgi isteriz ona göre
    furkanguvenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Triumph servisi rutin bir bakım için ne kadar ücret talep ediyor. Örneğin yağ ve filtrenin değiştiği bir bakımın ücreti nedir?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bugün ön siparişe açıldı. Ön siparişe özel fiyatı 89.990 ₺. Görüştüğüm yetkili liste fiyatına 10.000₺ indirim yaptıklarını söyledi. İnşallah almak niyetindeyim. Triumph hep hayalini kurduğum bir makinaydı.
    İddialı gerçekten. Bu fiyat sonrasında (yani teslimatta) değişmeyecekse 89'a bunu almayıp da 81'e MT-07 alanın aklı nasıl çalışı(mı?)yor pek anlamam...

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar korkmayın parça sorunu servisi ıvır zıvır Triumph i bir kullanın zaten sağlam ve müthiş kaliteli motorlar size sorun çıkarmazlar
    korlasa gitmeyeckseniz motopeak Özkan usta var sonra mototriple var buralara gidebilirsiniz
    geçen daytona 675 e bakım yaptırdım 3.6 lt yağ orjinal Triumph yağ filtresi 1 tane plaka lambası ve bir takım ufak tefek eksiklikleri tamamladık 1.5 saat işçilik 650 tl tuttu
    Ducati gibi düşünmeyin Triumph bakımlarını
    bunlar sıralı 3 silindirli her devirde tork beygir sunan müthiş motorlar kullanması çok zevkli hepsinin

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bu makinayı inceledim mt07 ile mukayese edilemez, lansman fiyatı 89.000 deniyor bu fiyat ise naked motor alacaklar için bu zamanda çok çok çok iyi bir fiyat. Mt07 den birçok üstün özellikleri var, 10 bin TL az bile, 3 silindir, sürüş modları var, gösterge harika bir de üstüne telefon ve go pro bile bağlayabilirsin, navigasyon hava durumu gibi şeyleri görebiliyorsun, ekstra alırsan lastik basınç göstergesi de bu ekranda görünebiliyor, 80hp, quickshifter opsiyonel mi bilmiyorum var, amortisörler, frenler daha iyi, tasarımına bayıldım hele yeni mt07 bin beğenmediğim tasarımı sonrası bu motorla mukayese edilemez. Yuvarlak far zaten çok sevdiğim bir tasarım. MT 07 mi bu diye düşünmezdim varsa bütçe hiç düşünmeden Trident derim.

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makinayı inceledim mt07 ile mukayese edilemez, lansman fiyatı 89.000 deniyor bu fiyat ise naked motor alacaklar için bu zamanda çok çok çok iyi bir fiyat. Mt07 den birçok üstün özellikleri var, 10 bin TL az bile, 3 silindir, sürüş modları var, gösterge harika bir de üstüne telefon ve go pro bile bağlayabilirsin, navigasyon hava durumu gibi şeyleri görebiliyorsun, ekstra alırsan lastik basınç göstergesi de bu ekranda görünebiliyor, 80hp, quickshifter opsiyonel mi bilmiyorum var, amortisörler, frenler daha iyi, tasarımına bayıldım hele yeni mt07 bin beğenmediğim tasarımı sonrası bu motorla mukayese edilemez. Yuvarlak far zaten çok sevdiğim bir tasarım. MT 07 mi bu diye düşünmezdim varsa bütçe hiç düşünmeden Trident derim.
    Hocam az olup olmaması önemli değil. Motosiklet avrupada mt07 ve xsr700den daha ucuza satılıyor fakat nedense Türkiyede daha pahalı. Tamamiyle distribütörlerin kazancı o fazladan 10klar. 80kya getirseler bu motoru millet 07nin yüzüne bakmaz. Gel gör ki işte avrupa malı özeldir anlayışıyla bizi öpüyorlar.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam az olup olmaması önemli değil. Motosiklet avrupada mt07 ve xsr700den daha ucuza satılıyor fakat nedense Türkiyede daha pahalı. Tamamiyle distribütörlerin kazancı o fazladan 10klar. 80kya getirseler bu motoru millet 07nin yüzüne bakmaz. Gel gör ki işte avrupa malı özeldir anlayışıyla bizi öpüyorlar.
    Bu motor Avrupa'da mt07 ya da xsr'dan pahalı.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam alırsanız bol bol fotoğraf bilgi isteriz ona göre
    İnşallah niyetlendik bakalım hayırlısı olur inşallah alırsam bol bol atacağım hatta bir açma vlog u falan çekmeyi düşünüyorum. İlk kutudan çıkışı vs.
    MT07 nin bu özellikler ile 80leri bulduğu yerde bu makinaya bu para çok normal.
    Son Ütücü ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bn125
    Ben dolar olarak baktığımda xsr 8500$ trident 8000$ yazmaktaydı. Uk fiyatına baktım şimdi evet trident daha pahalıymış. Fakat asyadan gelen motorlara %20 gümrük vergisi olmasına rağmen xsr ile türkiyede aynı fiyata satılıyor.

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Hayırlısı olsun hocam. Resimlerde biraz küçük gözüktü gözüme, o konu hakkında da bilgilendirirsen sevinirim

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben dolar olarak baktığımda xsr 8500$ trident 8000$ yazmaktaydı. Uk fiyatına baktım şimdi evet trident daha pahalıymış. Fakat asyadan gelen motorlara %20 gümrük vergisi olmasına rağmen xsr ile türkiyede aynı fiyata satılıyor.
    O da Yamahanın marifeti bence. Japonyada yaşayan bi youtuber en uygun fiyatlı markanın Kawasaki olduğunu söylemişti, genelde en pahalı olanın da Yamaha olduğunu. Burada distribütörün farkı ortaya çıkıyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Evet Yamaha burada genelde oldukça agresif / rekabetçi bir fiyat politikası güdüyor, iyi de yapıyor. Ama (öyle bir niyetim olsa) benim param MT-07 yerine kesinlikle buna çalışırdı.

Motosikleti
    Bn125
    Bu arada yanlış anlaşılmasın cebimde 90k para olsa gidip de herhangi bir japona asla para vermem. O kadar para veriyoruz en azından biraz farklı olalım. Bu sebepten dolayı bile bu motora o para verilir. Keşke
    250-500xc motorlar getirseler.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Kesinlikle Triumph diyorum.
    Thunderbird kullandım çok iyiydi ki hayli eskiydi (1997 model, yazısı burada)
    Tiger 800XC kullandım ki çok iyiydi.
    Street Triple RS ise öyle böyle değildi

Triumph'un farkı ayar. Motoru, gazı, süspansiyonu, şasisi kısaca her şeyi çok iyi ayarlı. Bütünlük var ve bütün olarak iyi motosikletler üretiyor Triump. Üç silindirin farkı da çok keyifli, 2 silindir gibi güçlü ama 4 silindirli gibi devir zevki olan makineler üretiyor Trüumph.

Japon motosikletler kesinlikle iyi ve sorunsuz ama Avrupalı motosikletlerin de çok açık şekilde "ruhu" var (Ducati, Aprilia, KTM modelleri sürdüm ve hepsinde de: "Japon iyi ama ruhsuz." dedirttiler.

Bence kesinlikle Triumph.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    trident ile mt07 nin mukayesi bile yapılmaz bu fiyat farkı için.evet mt7 80 trident 100 bin tl olsaydı o işe girilmez diyebilirdim.donanım,güç farkı var,silindir farkı var ayrıca yepyeni bir model.mt07 nin şu fiyat kıyasında tek avantajı 2.el değeri olur bide motor özelliği olur.yakında kıyaslama videoları çıkar ordan daha iyi bir fikir edinebiliriz.kaldıki şu an bildiğim kadarıyla cebinde parayla yamahaya gidip mt07 alamıyorsun çünkü yok.uzun bir sürede olmaz çünkü yeni kasası çıktı.ocak şubat gibi yeni kasası gelse ki yine fark etmez donanım olarak hiç bir değişikliği yok.şu zamanın kesinlikle fiyat performans motoru trident desek gayet yeri olur.
    ayrıca şu an ducati 797plus seçeneğide var onunda fiyatı 88bin tl.ama oda mt07 gibi sıradan donanım olarak fakir kalıyor.

artık cidden eskidendi o japon motor fiyatı vs Avrupa motor fiyatı
    çünkü fiyat farkı kalmadı gibi nerdeyse ülkemizde Avrupalı motor tercih etmekten cekinenler gitsin Triumph galerisine KTM galerisine bir baksınlar denesinler dokunsunlar
    özellikle bu Avrupa markaları amortisör ve fren grubunu hep kaliteli kullanıyorlar o benim dikkatimi çok çekmişti malzemeler hep sağlam oluyor

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben size soyle bir hikaye anlatayim: 3 ay once mt-07nin 70 bin lira oldugu vakitte 80 bine 2020 Ducati Monster 821 aldik bir arkadasimiza.

Hani su Brembo M4 frenli, yukari/asagi quickshifterli, renkli ekranli ve coklu surus moduna sahip olan.

Japon devri ulkemizde sifir motosikletler icin simdilik kapandi. Bosuna korumaya calismayin bindiginiz motorun markasini.

Trident yeni baslayanlarin duragi olacak bence. MT-07 gibi uzerinde hic bir teknoloji barindirmayan bir motorla kiyaslanmamali.

Uzun yillar gercekten MT-07 cok iyi bir secimdi. Ama o devir bitti. Hele ki ulkemizde. Zaten sokaga bakarsaniz 2017nin uzerinde model bir MT-07 pek goremezsiniz. O paralara aptal degil kimse.
    furkanguvenc ve erso81 bunu beğendiler.

Michelin pilot power 5 lastikler ile geliyor
    furkanguvenc ve mattiadestro bunu beğendiler.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=XbO0...ature=youtu.be
    Michelin pilot power 5 lastikler ile geliyor
    Şu sesin güzelliğine, şu makinanın tatlığına bak! Valla ilk gördüğüm anda dedim işte bu! benim aradığım istediğim motosiklet bu.
    sharkspeedr2 bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Şu sesin güzelliğine, şu makinanın tatlığına bak! Valla ilk gördüğüm anda dedim işte bu! benim aradığım istediğim motosiklet bu.
    abi valla yalan söylemiyorum Triumph motorum da oldu Allah'a çok şükür
    zaten sahibinden ilanlarına bakın ilan sayısı çok az alanlar satmak istemiyor gerek yok
    bunlar binici motoru hem sağlamlar hem kaliteliler şu üstteki videodan bakın işçilik kalitesine anlarsınız
    cidden övmek için söylemiyorum bu fiyatlarda gerçekten iyiler zaten şuan ki piyasaya göre pahalı olsalar sesim çıkmayacak maksat millet büyük paralara iyi kaliteli makinelere binsin
    130 küsür yıllık firma sonuçta adamlar tırı vırı değiller yani
    İngiltere üretimi olduğu için uzakdoğu ürünlerine ek vergi muhabbetleride olmadığı için şuanki kampanyalı fiyatı 89 bin küsür olarak açıklandı bu fiyatlarda motor almak isteyenler degerlendirsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)