Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 50 revival

Motovento
    REKLAM ALANI

Ne kadar zamlanmış bu ya sıfırı 9500 lira olmuş geçen ay 6400 liraydı tanıdık bir abim almış motor bağırıyor ama gitmiyor hiç sevmedim motoru.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Diver07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG
    Alıntı Mynet09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar zamlanmış bu ya sıfırı 9500 lira olmuş geçen ay 6400 liraydı tanıdık bir abim almış motor bağırıyor ama gitmiyor hiç sevmedim motoru.
    Trafik sigortası istenmeyen, A sınıfı ehliyet sorulmayan aletten ne bekliyorsunuz ki? 90km/s mi yapsın? Bayanlar ve hafif siklet için kullanışlı şehir içi bir çözüm. Böyle hiderse yakında 14999 TRY fiyat görmeye hazır olun.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50cc motor hangi beklentinizi karşılamadı cok merak ettim

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehiriçi mis gibi sigorta muayene derdi yok ayak konulan boşluğa koy malzemeyi sonra az yaksın daha ne istiyorsunki

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ya hocam her düşüncenizde yeni konu açmanıza gerek yok. Açın Mynet09 düşünceleri/yaşadığı sorunlar/soruları diye hem derli toplu olur.

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehiriçi mis gibi sigorta muayene derdi yok ayak konulan boşluğa koy malzemeyi sonra az yaksın daha ne istiyorsunki
    Sanki muayene gerekiyor gibi hatırlıyorum yanlış mi hatırlıyorum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki muayene gerekiyor gibi hatırlıyorum yanlış mi hatırlıyorum
    bildiğim kadarıyla sıfır motor ilk 3 sene sonra muayene giriyor, sonra 2 senede bir devam ediyor
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla sıfır motor ilk 3 sene sonra muayene giriyor, sonra 2 senede bir devam ediyor
    Bilgi için teşekkürler sadece muayene derdi var o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    50 cc almayın sigorta yok bişey yok en ufak kazada 500 bin tl tazmınat odersınız o kadar paranızda yoksa gelecek 20 yıllık maasınıza haciz gelir. Tamamen devletin tuzağıdır 50 cc almayın aldırmayın. Trafik lambası uyarı vermeden nasıl yesılden 1 sanıyede kırmızıya donup kaza için tuzak kuruluyorsa, yaya geçidinde yol verecen diyip bütün yayaalr yola atlıyorsa, buda aynı şey tuzak tuzak tuzak almayın aldırmayın

kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    Biilllader radamlar 50cc motor aliyor. bir modifikasyon hobaaa motor 250 cc oluyor. birde dişli ile oynadımmı tamam. vergisi yok ehliyet derdi yok sigorta düşük oh misss. fabrika 5 fitesli 50 cc motur yaparmı hiç. yapıyor işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)