Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan pony 100 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Varsa kullanıcıları, veya denemiş olanlar bu model hakkında bilgi verebilir mi ? uzun boylu biri kullanınca komik duruyor mu ? arıza ve yedek parça konusunda sıkıntı çıkarır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Lifan' ın, Honda MSX125 kopyası olur kendileri. Tabi biraz daha şekildir, lastikleri biraz daha iricedir ama kalitesi daha düşük bir modeldir.

Boya göre fikir vermesi açısından AEA' nın MSX125 videolarına göz atabilirsiniz. Ancak unutmayın ki kalite ve sorunsuzluğu Lifan' dan farklıdır.

Sırıtır ama eğlenceli, komik motosikletlerdir. Keyiflidir, ama performans beklemek hata olur.

Örnek video için buraya da bakabilirsiniz.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan' ın, Honda MSX125 kopyası olur kendileri. Tabi biraz daha şekildir, lastikleri biraz daha iricedir ama kalitesi daha düşük bir modeldir.

Boya göre fikir vermesi açısından AEA' nın MSX125 videolarına göz atabilirsiniz. Ancak unutmayın ki kalite ve sorunsuzluğu Lifan' dan farklıdır.

Sırıtır ama eğlenceli, komik motosikletlerdir. Keyiflidir, ama performans beklemek hata olur.

Örnek video için buraya da bakabilirsiniz.
    Abi msx kopyası düşüncene katılmıyorum açıkçası. Bu lifan türkiye'nin sitesinde cross sınıfında gösterilen bir üründü.
    Ama lifan'ın bir msx kopyası varsa KP150 mini'dir bence. Buyrun kp150 mini'nin fotoğrafı:

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    O motosikletin cross sınıfında olması mümkün değil. Yükseklik ve kullanım şekli itibari ile kesinlikle uygun değil, sadece şakası yapılabilir. Firmanın cross veya uzay gemisi demesi birşeyi değiştirmiyor.

Benzer modeller her zaman birbirine benzer, yoksa benziyor denemezdi o konuda sorun yok. Benim benzetmem MSX125

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motosikletin cross sınıfında olması mümkün değil. Yükseklik ve kullanım şekli itibari ile kesinlikle uygun değil, sadece şakası yapılabilir. Firmanın cross veya uzay gemisi demesi birşeyi değiştirmiyor.

Benzer modeller her zaman birbirine benzer, yoksa benziyor denemezdi o konuda sorun yok. Benim benzetmem MSX125
    Youtube'da arazide kullanıldığı videolar bol. Ayrıca ön çamurluk ta Cross niyetiyle tasarlanmış edası veriyor. Eğer küçüklüğünden dolayı uygun değil denecekse msx ve benzerleri için de motorlu taşıt olmaya uygun değil denebilir.
    Neyse sonuçta benzetip benzetmemek kişiye kalmıştır tabii ki. Ben benzetemedim küçük olmaları haricinde pek.

Bu model MSX in değil de Honda Ape modelinin bi klonu diye biliyorum, ayrıca arazide de gayet güzel gidiyor youtube da bakabilirsiniz, hiç kullanıcısı yok mu ? kulaktan dolma bilgiler değil de kullanıcı deneyimlerini öğrenmek bu modeli merak eden herkesin işine yarar

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model MSX in değil de Honda Ape modelinin bi klonu diye biliyorum, ayrıca arazide de gayet güzel gidiyor youtube da bakabilirsiniz, hiç kullanıcısı yok mu ? kulaktan dolma bilgiler değil de kullanıcı deneyimlerini öğrenmek bu modeli merak eden herkesin işine yarar
    Kendi konusu vardı. Orayı okudun mu?
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...y-lf100-c.html

Facebook'ta kendi sayfası da var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)