Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

10 Bin TL Bütçe ile Bu piyasada ne alınır ? :) 2.EL

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerci kuralkan iyice sacmaladı bu ara.

dogrudur.

bizim usta günde 10 tane ns200 bakımı yaptıgı için her parçası var yedekli :D oradan rahatım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Hem de ne saçmaladı. alırken en çok satan motor, derdi varsa dermanı da vardır diye aldım .

Konuya gelecek olursak düşük bütçede biraz sıkıcı bir öneri olacak ama cbf ybr ve apache tavsiye ederim. Anadoluda bazı şehirlerde bu motorlar pek yoksa da orada en çok satan commuter model neyse onu almak en iyisi. usta ve parça bolluğu önemli özellikle bu bütçede.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bir süre mcx kullanmıştım. 800km kadar uzun yolda yaptım. Drift ve mcx motorları çok sağlam ancak plastik kalitesi fln aşırı kötüydü. motor gidiyor ama dağıalcak gibi güven vermiyordu.
    belki emisol fln da güzeldir ancak çinli olunca insan bir türlü rahat kontak açamıyor.

Ha hintli aşırımı iyi. değil ama en azından bakımlıysa yolda kalmayacağını biliyosun.. O nedenle tekrar apache dedim bakalım umarım pişman etmez ^^

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence iyi yapmışsınız, Apache hem dayanıklı motor, hem oturmuş bir piyasası var, hem de sizin daha önce sürüp ıncığına cıncığına hakim olduğunuz bir motor.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence iyi yapmışsınız, Apache hem dayanıklı motor, hem oturmuş bir piyasası var, hem de sizin daha önce sürüp ıncığına cıncığına hakim olduğunuz bir motor.
    evet o yüzden tercih ettim macera aramayayım dedim.
    birkaç ufak ayar lazım hallederim blok sorunsuz olsun o yeterli. fren balataları vs ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir süre mcx kullanmıştım. 800km kadar uzun yolda yaptım. Drift ve mcx motorları çok sağlam ancak plastik kalitesi fln aşırı kötüydü. motor gidiyor ama dağıalcak gibi güven vermiyordu.
    belki emisol fln da güzeldir ancak çinli olunca insan bir türlü rahat kontak açamıyor.

Ha hintli aşırımı iyi. değil ama en azından bakımlıysa yolda kalmayacağını biliyosun.. O nedenle tekrar apache dedim bakalım umarım pişman etmez ^^
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Apache başlığından iyi hatırlıyorum sizi, eski bir tvs apache kullanıcısı olarak ben de olsam apache alırdım. Apacheyi kullananlar bilir kronik sorunu olmayan, malzeme kalitesi tatminkâr, makinasına iyi bakildiysa taş gibi makinadir.

kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    ha bire zam ha bire fahiş fiyat. hayır kim alacak bu motorları kimde para kaldı. herkesin 1 sıkım kurşunu var oda karavana giderse hapı yuttuk.
    EneS_Turker bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun,çok güzel tercih.

Kazasız,belasız iyi günlerde kullanın.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Ben Hyosung GD250R'ımı 12.000tl ye almıştım. 300TL hasar kaydı var idi. Mayıs ayında aldım. Şuanda 19.000TL ile notere gidecek insanlar var. Fiyatlar abartı. Hayırlı olsun motorunuz.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlı olsun.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Hayırlı olsun dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bugün Depoya kadar söküp eksik gedik varmı diye bakıp , civata ve filtre bakımlarını yaptım. Ön fren hidroliğini değiştirdim. Blok olarak saat gibi şükür şanzımanda iyi durumda Apache için önemli olanda bu zaten. birkaç yaşına bağlı çizik hariç motor tertemiz bekledğimden güzel bir alet denk geldi. Allah herkesin gönlüne göre versin. Olmayana da daha iyisini nasip etsin. 2 tekerden uzak kalmak ne kötüymüş. Pazar günümü bakımla geçirmek bile öyle huzur doldurdu ki içimi. Tekrar aranızda olmak, rüzgarı hissetmek harika bir duygu. Nice kazasız belasız km lere diyelim.. Bu forumu bu yardımseverliği ve dostlukları için seviyorum. Yoldan geçerken tanımadığın insana korna çalmak selam verip almak, 2 teker kültürünü yaşamak herkese nasip olsun..

Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Apache başlığından iyi hatırlıyorum sizi, eski bir tvs apache kullanıcısı olarak ben de olsam apache alırdım. Apacheyi kullananlar bilir kronik sorunu olmayan, malzeme kalitesi tatminkâr, makinasına iyi bakildiysa taş gibi makinadir.
    Evet 2012 den beri apache başlığında yazardım. çok arkadaş edindim grubumuz hala istanbulda geziler yapar. kardeş gibiyiz. herkes büyüttü motorları bi ben kaldım apache ile yine Şükür iyi bakılmış. bende elimden geldiğince iyi bakarım, bir sorunu varsa uyku tutmaz illa halletmek isterim. motorlarımda beni üzmez bu nedenle
    BloodyBaron bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Hocam zone 150 ve 180 bakabilirsin çok süper motorlar değil ama fiyatlarına göre çok iyiler tip olsun sürüş olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Zontes S250 12.000₺'na bulunabiliyor. Pazarlıkla 10 bine rahat alınır. Gerçekten fiyatına göre performanslı bir motosiklet.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Halâ motor önerenler var, konunun okunmadığı belli oluyor.

Adam motor aldı arkadaşlar.

Hayırlı olsun bu arada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kaliteli herolar alınabilir yeni modelli absli birşeyler alinabilirse iyi olur bikac TL daha yukarı çıkılabilirse

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

Olsun hocam yeni konu açacaklar tavsiye olmuş olur

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halâ motor önerenler var, konunun okunmadığı belli oluyor.

Adam motor aldı arkadaşlar.

Hayırlı olsun bu arada.
    Teşekkürler hocam evet aldım ancak diğer arkadaşlara tavsiye olması bakımından faydalı olur. Ne kadar fikir o kadar iyi diye düşünüyorum Gerçi bu ekonomi ile 3 ay sonra, 20bin tlye Drift alınır mı diye konu açarız ama neyse

Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zone 150 ve 180 bakabilirsin çok süper motorlar değil ama fiyatlarına göre çok iyiler tip olsun sürüş olsun.
    Zones 150 titreşimli ve güçsüz diye duydum deneme şansım olmadı ama. 180de genelde problemli diye söyleniyor. Bir ara aklımdaydı 180 modeli ama denk gelmedi diyeyim..

Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zontes S250 12.000₺'na bulunabiliyor. Pazarlıkla 10 bine rahat alınır. Gerçekten fiyatına göre performanslı bir motosiklet.
    Zontes hep merak ettiğim bir marka oldu ama hiç deneme fırsatı bulamadım. yedek parça fln sorunu olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta yaygın olmayan bir makine

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)