Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet brandası seçimi hk. yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Merhabalar,

Cbf150 motorum var. Bina avlusuna park ediyorum ve kapalı otopark yok. Yağmur, toz, rüzgar, hayvanlardan korumak, birazda gözden uzak tutmak için branda kullanıyordum. Mevcut brandamı 2 yıldır kullanıyorum. Yıprandı ve yırtıldığı için yenisini alacağım. Makul fiyatlı su geçirmez içi miflonlu, mümkünse alttan bağlantılı ve ön teker kilit deliği olan bir branda arıyorum. Özellikle kalın ve sağlan bir branda olması ilk tercihim.
    Yakın zamanda bu tip bir branda alan memnun kalan arkadaşlar nereden kaça aldınız? Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Link verir seniz memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    reis internetten alacagin cogu branda ayni olacak. eger ömürlük birsey istiyorsan tır tentecilerine git ömürlük birsey dikerler
    EthanHunt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende EUOGLU'na katılmakla beraber, Tır'a alternatif Tekne için tente üreten firmaları önerebilirim.

Yaptırman hem renk seçimi hem ölçü seçimi sunacağı gibi çok daha uzun ömürlü olacaktır, senin için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Tuzla'ya çok uzak oturmuyorsan şayet, İçmeler tarafına gelip kendi zevkine ihtiyaçlarına göre yaptırabilirsin. Ben yakın bir tarihte satın almadım ama en son yaptırdığım branda için 280 TL ödeme yapmıştım. 3 m uzunluk sanırım 2.2 m genişliğini vardı.
    EthanHunt bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl boyunca o branda dışarda yagmurda camurda dayandı ise tekrar aynısından almanı öneririm.
    EthanHunt bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    6 ay once aldım bir branda. Su gecirmiyor evet de çok yıprandı ve yırtılmalar başladı. Aşağı yukar 120TL vermiştim. O fiyat bandında sanırım performans bu kadar.
    EthanHunt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    parasına göre alıp alabiliceğin en kral branda tex marka olan.modeli allah bilir ne ama 150 180 tl arasına satılıyor.altında bağlancak yer yok ama lastikleri gerçekten harika baya güzel sarıyor motoru.ayrıca miflonlu ayrıca dikişli değil sıcak baskılı ağır yani muşamba gibi değil.yeni aldım bende 150ye canmotordan.
    EthanHunt bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    2 yıl önce burdan almıştım 60 liraya. Aynısı olur mu bilmiyorum sipariş ettim bakalım. Gelsin iyi mi kötümü yazarımb. GG Motosiklet brandası Tente brandası düşündüm hatta 5x5 alayım etrafına ip geçirip kullanayım dedim fakat toplamak katlamak ve gerektiğinde tekrar örtmek biraz zor olacak diye vazgeçtim. Brandayı alıp motor için diktirmek 280tl biraz pahalıya gelir ve ömürlük olur haklısın fakat bizim mahallenin çocukları rahatlıkla yırtabilir. Uygun fiyat bir şey olursa yırtarlarsa canım sıkılmaz o kadar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    ben 2 kez,bildiğin internetteki üstü yanmaz gri,içi elyaf olan standart brandalardan aldım.ikisinide 1 yaz kullanabildim hemen yırtıldılar.şimdi çadır branda aldım 4x4 metre 65 lira hepsiburadadan.motorun ustunu ortcek kadar kestim.alttan 3 liralık bagaj gergi lastikleri ile bağladım müthiş oldu.eskiyecegini sanmıyorum.su da geçirmiyo.tavsiye ederim.tekrar o gri brandalardan alma.1 sezonda yırtılıyolar...

https://hizliresim.com/oD7BlQ
    EthanHunt bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 kez,bildiğin internetteki üstü yanmaz gri,içi elyaf olan standart brandalardan aldım.ikisinide 1 yaz kullanabildim hemen yırtıldılar.şimdi çadır branda aldım 4x4 metre 65 lira hepsiburadadan.motorun ustunu ortcek kadar kestim.alttan 3 liralık bagaj gergi lastikleri ile bağladım müthiş oldu.eskiyecegini sanmıyorum.su da geçirmiyo.tavsiye ederim.tekrar o gri brandalardan alma.1 sezonda yırtılıyolar...

https://hizliresim.com/oD7BlQ
    Aldığın yerin linkini atarmısın? Motorun üzerine sererken toplarken eziyet olmuyor mu? Birde zahmet olmazsa motor örtülüyken bi foto atarmısın, merat ettim nasıl yaptın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    valla çok büyük almışım 4 metre x 4 metre.sen 3x3 alabilirsin.toplaması ve örtmesi çok kolay.pratikle çabucak yapıyorsun.toplayınca 30cmx30cm olacak şekilde katlıyorum.örterken hepsini açıp ortasında geçiriyorum motora.artan yerleri arka ön janta,amortisor aralarına sıkıştırıyorum rüzgarda uçmuyor.en önden en arkaya 1 tane lastikle geriyorum.gösteririm resmini videosunu.linki atıyorum...

https://www.hepsiburada.com/nakpilsa-ebatli-lamineli-su-kar-gecirmez-pvc-branda-p-HBV00000V28U1?magaza=EbruPazarlama
    EthanHunt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ethan hunt kisa bir video cektim motorun ustunde branda ile...
    https://youtu.be/6AOXxrlGyVg
    EthanHunt ve U.KALKAVAN bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadan, alttan altan eeeğğğ... Altın da balık var. Balığın B sini sildiniz. Branda yı kaça katlıyoruz? 2.

2 2 2 2 2 2...

40 yapar.

EthanHunt' a hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Dalga gecme arkadas ben kekemeyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Atınç dostum, sen kekemeisen vay bu milletin haline.

Video çok güzel ve tatlı olduğu için böyle bir şey yazmıştım. Gerçekten seni inciltecek bir şey' e neden olmak asla istemezdim.

Tüm içtenliğim ve samimiyetimle çok ama çok özür dilerim.

" Tabi sen şuan beni keklemiyorsan. "

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Sorun yok,kelimeleri birayara getirmekte zorlaniyom konusurken

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Aslında kaliteli bir branda yapacaksın, içinde hava boruları olacak, tuşuna basınca o borular şişerek branda şeklini alacak. Bizde ona para verecek çok kişi yoktur, ama Avrupa'da 200 euro'ya alıcı bulur.
    Girişim fikri olarak bırakıyorum
    EthanHunt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sorun yok,kelimeleri birayara getirmekte zorlaniyom konusurken
    Dostum ben video on kere falan izledim. Herhangi bir zorlanma göremedim. Hepimiz kadar net ve düzgün konuşuyorsun ki " bazılarımız o kadar da konuşamıyor "

Gerçekten böyle bir sorunun varsa dahi, sen bunu çoktan yenmişsin. Hiç kendini öyle görme, aç bak televizyon' a neler var neler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı Ali Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kaliteli bir branda yapacaksın, içinde hava boruları olacak, tuşuna basınca o borular şişerek branda şeklini alacak. Bizde ona para verecek çok kişi yoktur, ama Avrupa'da 200 euro'ya alıcı bulur.
    Girişim fikri olarak bırakıyorum
    2000' li yılların başında geleydin olurdu. Azucuk geç kalmışsın.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Autoen marka aldım en son fakat tavsiye ederim diyebilmem için en az bir kış geçirmesi lazım, çok araştıracak fırsat olmadı maalesef.
    EthanHunt bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    4*6 mt mavi branda aldım 4 metre olan kısmı nı 2 ye katlayıp 1 ucunu en alta kadar diğer ucunu yarıya kadar diktim kıvrık iğne ve ingiliz ipi ile
    yarım bıraktığım dikili yer arkada kalıyor geçirmesi kolay olsun diye
    önde aynalar var diye tam oluyor arkada topcase yoksa yarım dikişli yeri tam yere inmiş oluyor
    40 tl almıştım 20 dakika da dikişi yaptım bi naylon brandaya 200 tl ölsem vermem
    Atincozkan ve EthanHunt bunu beğendiler.

Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    valla çok büyük almışım 4 metre x 4 metre.sen 3x3 alabilirsin.toplaması ve örtmesi çok kolay.pratikle çabucak yapıyorsun.toplayınca 30cmx30cm olacak şekilde katlıyorum.örterken hepsini açıp ortasında geçiriyorum motora.artan yerleri arka ön janta,amortisor aralarına sıkıştırıyorum rüzgarda uçmuyor.en önden en arkaya 1 tane lastikle geriyorum.gösteririm resmini videosunu.linki atıyorum...

https://www.hepsiburada.com/nakpilsa-ebatli-lamineli-su-kar-gecirmez-pvc-branda-p-HBV00000V28U1?magaza=EbruPazarlama
    Teşekkürler ilgilenmiş video çekmişsiniz. Bir süredir ailecek covid olduğumuzdan branda ile ilgilenemedim, şükür atlattık. Tak çıkar katla vs biraz kolay olsun diye autoen marka branda aldım. İlk aldığım biraz küçüktü büyüğünü aldım. Oda büyük geldi. Bende bol gelen arka tarafı büzmek ve rüzgardan uçmasını önlemek için ortadaki gibi klips diktim. Ayrıca ön teker tarafına içten klips diktim. 2 yıldır kullandığım branda ile aynı kumaş, fena değil. Gidişata göre sizin tercihinizi de deneyeceğim. Bu arada brandayı 87tlye aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Autoen marka aldım en son fakat tavsiye ederim diyebilmem için en az bir kış geçirmesi lazım, çok araştıracak fırsat olmadı maalesef.
    Aynı brandayı 2 kış kullandım. Yine aynısından aldım. Motorun bi yerlerine takıp yırtmadığınız sürece 2 yıl rahat kullanılır. Sonrasında zaten üzerindeki kaplama dökülüyor.
    Atincozkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler