Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt 07
    Diğer siparişlerimide kargoya verdiler Gercekten çok uygun insanı alış veriş yapmaya zorluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Siz hangi ürünleri aldınız? Hangi ürünleri alması mantıklı anlayamadın siteleri çok kötü bazı ürünlerin fotoprafları bile yok.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Abiler bu siteden nasıl alışveriş yapıyoruz? Ben sepete ekle seçeneği göremiyorum, problem bende mi acaba yoksa baktığım hiçbir ürün stokta mı yok anlamadım.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler bu siteden nasıl alışveriş yapıyoruz? Ben sepete ekle seçeneği göremiyorum, problem bende mi acaba yoksa baktığım hiçbir ürün stokta mı yok anlamadım.
    Mobil sıkıntılı pc üzerinden girin.

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet site kötü ürünü başka sitelerden araştırıyorum.Ama sorunsuz geliyor 4 parca ürün aldım ve kesinlikle orjinal

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    bugün bir sipariş listesi oluşturup ben de bir işleme sokayım diyorum. Bazı ürünlerde fotoğraflar yok fakat stokta göründüğü için listede çıkıyor gibi bir algı oluştu. Fiyatlar çok uygun görünüyor. Araştırma ve incelemeleri farklı sitelerden yapıp ürünü o şekilde seçmeyi düşünüyorum. Bakalım süreç nasıl işleyecek.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SupertechR çizme aldım 1215 liraya Alpinestars uzun kollu sweatshirt'ü de sipariş verdim, sorunsuz geldi, denedim canavar gibi oldu.

140 dolara böyle bir bot alacaksın deseler hayatta inanmazdım, harika..

numan ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Güzel günlerde kullanmanız dileği ile. Ben de ufak bir sipariş paketi oluşturdum ihtiyaçlara göre. İşlemler sorunsuz devam ediyor gibi görünüyor şuan için. Fatura falan filan hepsi geldi. Kargoya teslim edilmesini bekliyorum. Yalnız bugün farkettim, fiyatlara ufak bir artış yapmışlar, canları sağolsun

Evet artıyor ama hala bedava. Ben SMX-6 kullanıyordum 3 yıldır, hala taş gibi. Şu anki motoruma uygun değil bu çizme ama baharda bu çizmeyi kullanmak için spor motor alacağım

Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet artıyor ama hala bedava. Ben SMX-6 kullanıyordum 3 yıldır, hala taş gibi. Şu anki motoruma uygun değil bu çizme ama baharda bu çizmeyi kullanmak için spor motor alacağım
    Hadi hayırlısı Önce ekipman tabi ki

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben de supertech r2 vented aldım, sorunsuz geldi.

Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de supertech r2 vented aldım, sorunsuz geldi.
    Güle güle kullan üstat. Çok güven veriyor değil mi? Bu kadar güven sakıncalı

Motosikleti
    MT25 2016
    smx1r aldım bende. yalnız alan arkadaşlar beden olarak nasıl aldılar acaba? yabancı incelemelerde hep 1 numara ufak alın demişler, 42 giyiyorum 41 aldım. inşallah iade miade uğraşmam.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben de uzun çizme almayı düşünüyordum dün akşam yaptıkları zamdan sonra hevesim kaçtı. Nerden baksan 400 tl zarardayım. Gerçi şimdi almazsam daha sonra iyice pahalanıcak.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan üstat. Çok güven veriyor değil mi? Bu kadar güven sakıncalı
    teşekkür ederim. ben sidi kullanıyordum memnundum da aslında supertech geldiği hafta şile yolunda birkaç kez ayağıma baktım istemsiz, ayağımda bot var mı yok mu belli değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smx1r aldım bende. yalnız alan arkadaşlar beden olarak nasıl aldılar acaba? yabancı incelemelerde hep 1 numara ufak alın demişler, 42 giyiyorum 41 aldım. inşallah iade miade uğraşmam.
    smxde 1 numara büyük alın, supertechte normal numaranız ya da bir numara küçük demişler forumlarda. ben günlük ayakkabı numaramın aynısını aldım tam oldu, normalde motosiklet botum 1 numara büyük oluyordu. olmazsa değişim yaparsınız ilgileniyorlar.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Elime ulaştı aldığım bot. Aldiğim diğer Faster 2 ler ellerinde kalmamış ama sitelerinde hala gözüküyor. Ve alırken bedenleri gözükmeyen Sp8 v2 eldivenlerim geldi. Siteleri biraz sıkıntılı açıkcası. Gelmesi de biraz uzun sürüyor ama bu fiyata değer. Neyse sorularıma gelelim.

SMX6 V2 Drystar aldım ve alırken üstteki mesajı dinleyerek 1 numara büyük aldım. Ama giyerken bilek kısmı zor giriyor ama ayağım tam oturuyor ne kısa ne uzun oluyor. Giydikten sonra da bir bot ne kadar rahatsa o kadar rahat oluyor. Ayağımı sarıyor ama baskı kurmuyor. Bir kaç kere git çıkart yaptım biraz daha kolaylaştı giyip çıkartmak ama hala emin olamadım. 44 numara almalı miyim?

Eldiven konusunda motoventoda çok seçeneğim yoktu. Sp5 ile fiyatları aynı olduğu için aldım SP8 v2 yi. İyi bir eldiven midir? Doğru bir seçim yapmış mıyım?
    mattiadestro bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    smx de spor ayakkabıda ayak numaranız neyse muhakkak onu alın. birebir aynı kalıp var spor ayakkabıyla. rahatlığı da oradan geliyor zaten.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smx de spor ayakkabıda ayak numaranız neyse muhakkak onu alın. birebir aynı kalıp var spor ayakkabıyla. rahatlığı da oradan geliyor zaten.
    Hocam normalde 42 giyiyorum 43 giyerken zorluyor ama ayağa tam oturuyor. 42 daha da dar olmaz mı?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam normalde 42 giyiyorum 43 giyerken zorluyor ama ayağa tam oturuyor. 42 daha da dar olmaz mı?
    bilek kısmının dar olmasının sebebi kaza esnasında ayağından fırlayıp gitmesin diye. botu giydikten sonra herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsan doğru numara seçmişsiniz demektir. ben 43 giyiyorum tüm spor ayakkabılarımda. smx de de 43 aldım ve spor ayakkabıdan daha rahat desem yeridir. ayağıma boşluksuz oturdu bu arada. sizin ayak yapınız nedir bilemem fakat bende durumlar bu şekilde.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilek kısmının dar olmasının sebebi kaza esnasında ayağından fırlayıp gitmesin diye. botu giydikten sonra herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsan doğru numara seçmişsiniz demektir. ben 43 giyiyorum tüm spor ayakkabılarımda. smx de de 43 aldım ve spor ayakkabıdan daha rahat desem yeridir. ayağıma boşluksuz oturdu bu arada. sizin ayak yapınız nedir bilemem fakat bende durumlar bu şekilde.
    Anladım teşekkür ederim. Evet dediğiniz doğru ayaktan fırlamasından iyidir. Ben dar olunca acaba küçük mü aldım diye düşünceye yol açtı. Ayağı sarması açısından da aynen dediğiniz gibi. Daha motorun üstünde giymedim ama ayağı boşluksuz ve güzel sarıyor. Giydikten sonra normal bir bot giyiyormuşum gibi. Ki bot ilk kez giyiliyor biraz daha bana göre şekil alacaktır. Teşekkür ederim yeniden hemen cevap verdiğiniz için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)