Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Malzeme kaskın iç malzemesine yakın bir malzeme. Sonuçta köpük dolgu karışımı bir şey. İlla vardır bir ömrü. Sertleşiyorlar çünkü bir süre sonra.
    selimonurr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Güvenilir bir firma olduklarını biliyorum fakat değişim konusunda nasıllar? Kör kurşun atıp denemeden tahmini bir iki parça üst alacağım mont vs. Büyük veya küçük geldi, veya gelince dokusunu beğenmedim iade veya değişim konusunda bir sıkıntı çıkar mı, değişim-iade yapan var mı aramızda?

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    Ben siteden mont aldım beden problemi oldu telefonla görüştüm geri göndermemi istediler ve hemen iade mi yaptılar. İlgili bir firma sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Ben siteden bir ürün alacağım fakat malum öğrencinin ekonomik imkanlarından dolayı taksitle alacağım taksit sayısına baktığım zaman Taksit Sayısı 6 bir de yanında banka özel 2 yazıyor. Anlamadığım nokta şimdi 6 taksit mi oluyor 8 taksit mi çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mehmetkarci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben siteden bir ürün alacağım fakat malum öğrencinin ekonomik imkanlarından dolayı taksitle alacağım taksit sayısına baktığım zaman Taksit Sayısı 6 bir de yanında banka özel 2 yazıyor. Anlamadığım nokta şimdi 6 taksit mi oluyor 8 taksit mi çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
    8 taksit olur bende aynı şekilde 5+2 taksitle aldım 7 ye böldüler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kardeşim sipariş verme, ben arayıp konuştum bugün. Siteyi yeni yaptırdıkları için bir problem varmış. Görmüyorlarmış ödemeleri, sonra iade ile uğraşıyorlarmış paraları. 20'si gibi düzeltilecek dedi. Boş yere iade ile falan uğraşma pazartesi ara sor.3 5 gün geç ver siparişi bir de paranın geri gelmesini beklemekle uğraşma.

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sipariş verme, ben arayıp konuştum bugün. Siteyi yeni yaptırdıkları için bir problem varmış. Görmüyorlarmış ödemeleri, sonra iade ile uğraşıyorlarmış paraları. 20'si gibi düzeltilecek dedi. Boş yere iade ile falan uğraşma pazartesi ara sor.3 5 gün geç ver siparişi bir de paranın geri gelmesini beklemekle uğraşma.
    Abi üstteki abinin yorumunu okuyunca çıkıp yarım saat sonra sipariş verdim verdikten sonra girdim bu yorumunu görüyorum.

Parayı da çekti. Cumartesi çalışıyorlar mı acaba telefonla arasam ulaşabilir miyim

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Hiçbir sıkıntı olmaz sitelerini yeniliyolar.

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir sıkıntı olmaz sitelerini yeniliyolar.
    Umarım abi durduk yere akşam akşam canım sıkıldı üsttede belirttim öğrenci adamım öğrenci adamın parası ucu ucuna siparişlerim kısmında ödeme bekliyor diyordu siparişim gözüküyordu şimdi siparişte gözükmüyor bomboş ekran

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben de sipariş verdim arayıp konuşunca böyle anlattı abi. Siparişin gelmese de parayı alırsın. Aynı şeyi almış olmayalım hangi beden aldığın ürün

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Ben S beden aldım abi. Zayıfım diye s aldım ama umarım bakalım çokta küçük gelmez bu arada dönüş sağladılar abi bana gecenin bir köründe canım sıkkın bir şekilde otururken bir baktım motovento whatsapptan yazmış bana ben yazmıştım destek hattına görünce dönüş sağlarlar diye gerçekten mükememel firma uyumadan önce abi son bir mesajını atıp yattı galiba

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ne dediler, ona göre ben de geçeyim siparişi yarın.

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Abi pazartesi günü dönüş sağlayın whatsapp destek hattından dediler. Senin dediğin gibi siteden kaynaklı problem olduğunu illetiler sipariş numaramı filan iletmiştim zaten ben beden kontrol edilecek varsa hemen kargoya verilecekmiş abi öyle söylendi yani

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    İyiymiş, ben de vereyim o zaman siparişi destek hatları yarın açıksa.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben kendilerinden mont almıştım, son mesaj benim zaten. Gayet memnun kaldım. Kargolar da çok hızlı 2 günde geldi siparişlerim.

İki gün önce artçı için kask bakarken HJC Cs15 trinon'lar denk geldi sitelerinde. 660 lira şu an için. Sharp 4 yıldız bir kask. Sürücü için çok iyi bir kask olmasa da artçı için hiç yoktan kesinlikle çok iyidir bence. Kendim bir tane aldım geldi. Vizör mekanizması hariç gayet beğendim. Boyası, işçiliği falan hiç kötü değil. Hatta iyi denilebilir görsel olarak. Biraz ağır bir kask ortalama 1500 gr. Biraz kullandım iç pedler baya konforlu. 600 liraya çene açık kask bile yok artık doğru düzgün, kask ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın. Biraz daha üst segment olarak da yabancı forumlarda is17 ve fg17 baya övülmüş. Onların da piyasaya göre fiyatı uygun, bakılabilir.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    üretim tarihi ne kerem hocam hjclerde köpükte stickerla üretim tarihi yazar

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üretim tarihi ne kerem hocam hjclerde köpükte stickerla üretim tarihi yazar
    Valla daha önce hiç kask sökmedim ondan el atmaya çekindim bir video izler öyle sökerim muhtemelen. Ama adamlar açık açık söylüyor tarihleri başka kask sorduğumda 2017 demişti bunun için 2020'nin ortası ya da sonu üretimdir iki posta geldi demişti. Muhtemelen Eylül 2020 falandır. Taze kask olduğu için tercih ettim zaten.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Motovento dan 2 hafta önce HJC RIAS kask aldım. 2 günde gönderdiler. Kafa yapım yuvarlak olduğundan değişim istedim. Kargo problemi yaşadım ama firmayla bir ilgisi yok. Sağolsunlar ilgilendiler. XXL modelini istedim ama o da olmadı, yanlardan çok sıktı. Muhtemelen yapısı daha uzun kafalara uygun. Kask güzel ve fiyatlar uygun. İade istemiyle bugün geri gönderiyorum.
    Benim gibi koca kafalara uygun HJC kask modeli yok mudur? İstanbul'da HJC satan bir yer bulamıyorum. Var mı bildiğiniz kaskı deneyebileceğim bir satıcı?

Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovento dan 2 hafta önce HJC RIAS kask aldım. 2 günde gönderdiler. Kafa yapım yuvarlak olduğundan değişim istedim. Kargo problemi yaşadım ama firmayla bir ilgisi yok. Sağolsunlar ilgilendiler. XXL modelini istedim ama o da olmadı, yanlardan çok sıktı. Muhtemelen yapısı daha uzun kafalara uygun. Kask güzel ve fiyatlar uygun. İade istemiyle bugün geri gönderiyorum.
    Benim gibi koca kafalara uygun HJC kask modeli yok mudur? İstanbul'da HJC satan bir yer bulamıyorum. Var mı bildiğiniz kaskı deneyebileceğim bir satıcı?
    rpha 11 kaskı motodiumdan aldım. İstanbul Bostancı'da mekan. Eskiden ürünleri olurdu ama ellerinde çok yoktu en son, siparişle getiriyorlardı ama orda hjc kalıbıyla benzer bi kask denetmişlerdi o şekilde almıştım. Bedenim 57 Large aldım. Agv kaskımda ms beden kullanıyorum.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rpha 11 kaskı motodiumdan aldım. İstanbul Bostancı'da mekan. Eskiden ürünleri olurdu ama ellerinde çok yoktu en son, siparişle getiriyorlardı ama orda hjc kalıbıyla benzer bi kask denetmişlerdi o şekilde almıştım. Bedenim 57 Large aldım. Agv kaskımda ms beden kullanıyorum.
    uğradım ama ellerinde kask yok, siparişle getiriyorlarmış

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)