Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Siz dedikten sonra bende denedim sizinkinle aynı şekilde benim parmak ucum da oraya geliyor. Kullanırken herhangi bir sorun hissetmedim. Doğrusu budur diyemiyorum çünkü benim ilk botum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/T7ZDAA.jpg

Bot bugün elime ulaştı. Tasarımı ve koruması çok iyi gözüküyor. Yalnızca beden konusunda bir şüpheye düştüm. Normalde spor ayakkabıda 41 numara , botlarda ise (Harley / 4riders) 40 numara giyiyorum. Bu botta ise spor ayakkabı numaramı sipariş verdim. Fotoğrafta gösterdiğim yer ise parmağımın ucu. Sizce nasıl olmuş ? Bot bileğimi çok iyi kavrıyor ve çıkarırken zorlanıyorum. Yalnızca parmak ucunda çok az boşluk var.
    Bence sorun yok aynı botu almışız rengine kadar ben genelde 41 giyiyorum, ayağım cins olduğu için asıl 41.5 gibi bir şey, bu botu 42 aldım tam oldu, botu bir süre giyersen esneyecektir, giymesi ve çıkartması kolaylaşacak, ilk haftadan sonra farkı göreceksin.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşüncelerinizi için teşekkür ederim

Ben de Alpinestars sp-5 eldiven siparis ettim. Eldiven bir günde geldi. Kargo takip no faan yok ama. Fatura kesildi diye bir mail geldi. Dedigim gibi 1 gün sonra da eldiven.

Bu arada bu ürünler kesin orjinal di mi? 419 liraya gelen eldiven yurt disinda bile daha pahali.

Alıntı Vovin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Alpinestars sp-5 eldiven siparis ettim. Eldiven bir günde geldi. Kargo takip no faan yok ama. Fatura kesildi diye bir mail geldi. Dedigim gibi 1 gün sonra da eldiven.

Bu arada bu ürünler kesin orjinal di mi? 419 liraya gelen eldiven yurt disinda bile daha pahali.
    Orjinal tabii . Stokları eritmek için fiyatları uygun tutmuşlar

Motosikleti
    250r
    Diğer satıcılarla karşılaştırdığımda kimi üründe iki kat fiyat farkı var? Bu nasıl mümkün olabiliyor ?

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer satıcılarla karşılaştırdığımda kimi üründe iki kat fiyat farkı var? Bu nasıl mümkün olabiliyor ?
    Maliyetin bir tık üzerinde satış yapıyorlar demek ki. Sürümden kazanıyorlar.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Yukarıda arkadaşlar açıklamış. Stok eritmek için yapıyorlar. Motovento uma ya bağlı ve alpinestarsin türkiye distribütörü.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Motovento şu ana kadar bende en ufak sıkıntı yaratmadı, hem kredi kartı hem havale ile yaptığım alışverişlerin iadesi gerekti, geciktirmeden yaptılar. Ürünler %100 orjinal, içiniz rahat etmiyorsa da sanal kart ile alışveriş yaparsınız böylece risk çok azalır ancak uğur motor olduğu içim bence sıkıntılı bir mevzu yok, gayet güvenilirler, web sitesi ise berbat, o konuda çalışmaları lazım o kadar.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    ürünlerin çoğu depoda kalan 3-4 yıllık ürünler, tarihlerini sorduğunuzda yılını söylüyorlar, epey boşalttılar artık depoyu.

Motosikleti
    250r
    F/P mont ve bot arayışındayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    R25
    Defalarca kez alışveriş yaptım ve bir sorun yaşamadım. Satıcı oldukça ilgili. Hatta dün akşam 22'de mesaj atmış.
    Tavsiyem kask almadan önce üretim tarihini öğrenin

selimonurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ben de bu sırt koruma ürününü gördüğünüz komik fiyata satın aldım. Bedenleri de mevcutken kaçırmayın dedim. Mağazada aradığım başka hiçbir ürünün M ve L bedeni kalmamış. Çok daha dandik markalı sırt korumalar 600 liradan başlıyor. Siparişin ikinci gününde teslim edildi. Ödeme paketleme vs. gayet güvenli.

https://www.motoventooutlet.com

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı selimonurr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu sırt koruma ürününü gördüğünüz komik fiyata satın aldım. Bedenleri de mevcutken kaçırmayın dedim. Mağazada aradığım başka hiçbir ürünün M ve L bedeni kalmamış. Çok daha dandik markalı sırt korumalar 600 liradan başlıyor. Siparişin ikinci gününde teslim edildi. Ödeme paketleme vs. gayet güvenli.

https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/KORUMALAR/BEL-%26-SIRT-KORUMALAR/NUCLEON-KR-2I/p/A4ALPKRMAA1002
    Hangi beden aldınız? En boy ölçülerini ölçüp yazabilir misiniz? Kullanmayı düşündüğüm mont Venom olduğu için bedenler uytmayabiliyor.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi beden aldınız? En boy ölçülerini ölçüp yazabilir misiniz? Kullanmayı düşündüğüm mont Venom olduğu için bedenler uytmayabiliyor.
    Hocam revzilla veya motardinn gibi sitelerde bu ölçüler mevcut. İstediğiniz siteye girip bakabilirsiniz veya google a Alpinestars back protector size chart yazarak da santimetre cinsinden ölçüleri bulbilirsiniz
    BloodyBaron ve selimonurr bunu beğendiler.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam revzilla veya motardinn gibi sitelerde bu ölçüler mevcut. İstediğiniz siteye girip bakabilirsiniz veya google a Alpinestars back protector size chart yazarak da santimetre cinsinden ölçüleri bulbilirsiniz
    Doğru onu unutmuşum kusura bakmayın.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru onu unutmuşum kusura bakmayın.
    Estağfurullah ne kusuru Zaman kaybetmemeniz açısından söylemiştim

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Merhaba, ben de bu korumada almayı düşünüyorum 2 sorum var, biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Üretim tarihi nedir, üzerinde bir yerde yazıyordur büyük ihtimal ya da etiketinde. İkinci olarak da daha önce hiç sırt koruma almadım ölçüleri bilmiyorum, geniş bir sırtım var montu da xl-xxl alacağım büyük ihtimal korumayı hangi beden almamı önerirsiniz? ALPİNESTAR alabilirim montu xl beden onun için M koruma mı daha iyi olur L'mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Yanlış kişiye cevapla yapmışım, biliyorsanız cevaplarsanız çok sevinirim, iyi akşamlar

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de bu korumada almayı düşünüyorum 2 sorum var, biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Üretim tarihi nedir, üzerinde bir yerde yazıyordur büyük ihtimal ya da etiketinde. İkinci olarak da daha önce hiç sırt koruma almadım ölçüleri bilmiyorum, geniş bir sırtım var montu da xl-xxl alacağım büyük ihtimal korumayı hangi beden almamı önerirsiniz? ALPİNESTAR alabilirim montu xl beden onun için M koruma mı daha iyi olur L'mi acaba?[COLOR="Silver"]
    Üretim tarihlerine takılma hepsi genelde 2017-2018 üretimi, botlar, kasklar, diğer ürünler şimdiye kadar aldıklarım bu şekilde. Sırtlığın ölçüsü montunun ölçüsü ile aynı olmalı başka bir şeye takılmana gerek yok, nucleon kr-21 mont içine geçirilen bir koruma.

selimonurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Benim aldığım korumanın üzerinde 2014 yazısı var ama üretim tarihi midir yoksa bu serinin model yılı mı bilmiyorum. Zakat bildğim kadarıyla bu tip ürünler kullanılmadığı takdirde eski tarihli olmasının bir sakıncası yok. Kasktaki gibi raf ömrü azalmıyor yani.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)