Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    airoh gp 500, gp500 için pinlock ve alpinestars largo eldiveni 1700 küsür liraya aldım ki hayatımda bir kaska hiçbir zaman 3000 lira vermeyecek bir insan için gp 500 nasıl bir kask deli gibi merak ediyorum. airoh drift serisi 2019 üretimi oluyor bu arada bilginize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    airoh gp 500, gp500 için pinlock ve alpinestars largo eldiveni 1700 küsür liraya aldım ki hayatımda bir kaska hiçbir zaman 3000 lira vermeyecek bir insan için gp 500 nasıl bir kask deli gibi merak ediyorum. airoh drift serisi 2019 üretimi oluyor bu arada bilginize...
    Elinize ulaştığında kask ve eldiven için yorumlarınızı bekliyorum.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Ben de fiyatlara dayanamayip bir yedek bot aldim. Normal fiyati $300 olan goretex bot, 880TL'ye satiliyor.
    Sanirim 2015'ten kalma oldugu icin fiyat dusmus. Umarım uyar.
    Bakalim kac gunde gelecek.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim elimde bi tane fazladan kullanılmamış FF353 var. Onu bi satabilsem airoh valor düşünüyorum.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Silinebilir, yanlislikla acmisim...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de fiyatlara dayanamayip bir yedek bot aldim. Normal fiyati $300 olan goretex bot, 880TL'ye satiliyor.
    Sanirim 2015'ten kalma oldugu icin fiyat dusmus. Umarım uyar.
    Bakalim kac gunde gelecek.

http://cdn.umaonline.com.tr/images/A...uperZoom-1.png
    Ben uzununu aldım. Hayatımda giydiğim en rahat şey diyebilirim. Terlik'ten tutun Adidas Gore-Tex AX Mid'e kadar hepsine 5 basıyor konforda.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oluyor worldcard kullanıyorsunuz sadece vakıfbank seçin worldcard seçeneği çıkıyor, banka olarak seçmenize gerek yok.[COLOR="Silver"]
    siparişi verdim çok teşekkür ederim bilgi için.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    2018 Street Triple R
    Fiyatlara dayanamayıp bende bir çift supertech r bot sipariş ettim perşembe gecesi, bu akşam ansızın kargo geldi takip kodu falan yokken biraz kara düzen çalışıyorlar herhalde
    Botlar gerçekten ateş ediyor, çok hoşuma gitti benim.Kutusu eskimiş, üretim tarihi 2015 falan ama zaten fiyatların böyle olmasının sebebi de bu.Ben çok memnun kaldım, bir çiftte eldiven alsam mı almasam mı diye zor tutuyorum kendimi gözüm kayıyor sürekli siteye

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Şöyle bir alışveriş yaptım cuma günü. Fiyatlar şaka gibi.https://hizliresim.com/eVuuiE

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bende bir kaç parça almaya karar verdim fakat ödeme ekranında neredeyse bütün bankaların kredi kartları varken iş bankası yok. Tam çıldırmalık. Sistemsel bir hata mı yoksa gerçekten iş bankası kredi kartı kabul etmiyorlar mı anlamadım. Bir de sepete eklediğiniz bir şey sepetten silinmiyor. Sırf bu mevzu için yeni üyelik açtım şimdi de iş bankası kredi kartları ödemesi yok. Bir de kredi kartına zorla taksit yaptırdığı için bankamatik kartıma hata verdiriyor. Siteden alışveriş yapmak cidden işkence.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir kaç parça almaya karar verdim fakat ödeme ekranında neredeyse bütün bankaların kredi kartları varken iş bankası yok. Tam çıldırmalık. Sistemsel bir hata mı yoksa gerçekten iş bankası kredi kartı kabul etmiyorlar mı anlamadım. Bir de sepete eklediğiniz bir şey sepetten silinmiyor. Sırf bu mevzu için yeni üyelik açtım şimdi de iş bankası kredi kartları ödemesi yok. Bir de kredi kartına zorla taksit yaptırdığı için bankamatik kartıma hata verdiriyor. Siteden alışveriş yapmak cidden işkence.
    İş Bankası kaynaklı bir sorun nedeniyle siteden alışveriş yapmanın şuan için mümkün olmadığı bilgisini yakın bir arkadaşıma geçtiğimiz haftalarda vermişlerdi. Ben şahsım adına siparişimi sorunsuz bir şekilde Halkbank aracılığıyla sorunsuz bir şekilde tamamlamıştım. Website gibi konular hariç çalışmaları oldukça hızlı.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Ayni seyler benim de basima geldi, sanki almaktan vazgecelim diye gereken her sey yapilmis gibi. Sepetteki fazlaligi atmak icin epey ugrastim, yeni hesap acmama gerek kalmadi ama debelene debelene sonunda cikardim nasil olduysa. Banka karti isi de sansima listedekilere denk geldi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ben de fiyatları görünce ihtiyacım olmamasına rağmen supertech r bot aldım.
    Ödeme kısmında veya Kargo aşamasında bir problem yaşamadım.
    Eski botumun (Gaerne) giyip çıkarması daha kolaydı, bu biraz uğraştırıcı
    Korumaları da fena değil gibi, umarım test etmek zorunda kalmayız.
    Ama şekil şemal on numara

mattiadestro bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bende bir sepet yaptım ama sepet bana bakıyo ben sepete :D İş bankası ile ödeme yapamadım

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir sepet yaptım ama sepet bana bakıyo ben sepete :D İş bankası ile ödeme yapamadım
    İş bankasında uzun zamandır problem var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

yav 2000 liralık kask 750 lira. gerçek mi bu
    kasklar 2016-2017 model bu yüzden fiyatları böyle, bunu bilerek bir adet airoh kask aldım, normalde kullandığım kaskım arai 7000tl olmuş fiyatı, bahçeye tarlaya giderken içim acıyordu, artık sadece asfaltta kullanıyorum, yeni aldığım eski tarihli de olsa şu an rahatça sağa sola çarpa çarpa çizile çizile kullanıyorum.

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş bankasında uzun zamandır problem var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

kasklar 2016-2017 model bu yüzden fiyatları böyle, bunu bilerek bir adet airoh kask aldım, normalde kullandığım kaskım arai 7000tl olmuş fiyatı, bahçeye tarlaya giderken içim acıyordu, artık sadece asfaltta kullanıyorum, yeni aldığım eski tarihli de olsa şu an rahatça sağa sola çarpa çarpa çizile çizile kullanıyorum.
    ben de yazmayı unuttum. ilk önce airoh gp500 modeli almıştım. sonra iptal edip az daha paraya kıyıp iç malzeme kalitesi ve güneş vizöründen dolayı hjc rpha 70 gadivo gri-siyah-kırmızı modelini sipariş ettim geldi.(tam da benim gri r25'e uygun) kask 2019 üretimi. 1600 küsür liraya aldım ama 3500 küsür lira aynı modeli nette. mt revenge 2 ile kıyaslayınca arada "çok ciddi derecede aerodinami farkı olduğunu söyleyebilirim" ki hayatımda param olsa dahi o kadar para vermeyeceğim karbon kompozit kask kullanmanın hissi bile muhteşem. sanki kask kafamın uzantısı gibi. rüzgar ve ses yok denecek kadar az mt revenge 2 ve ls2 ile karşılaştırınca. alacak olanlara öneririm.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Gelmesi uzun sürüyor sanırım. Geçen cuma verdiğim sipariş hala gelmedi. (8 gün geçmiş)
    Bakalım ne zaman gelecek...

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    ben de yazmayı unuttum. ilk önce airoh gp500 modeli almıştım. sonra iptal edip az daha paraya kıyıp iç malzeme kalitesi ve güneş vizöründen dolayı hjc rpha 70 gadivo gri-siyah-kırmızı modelini sipariş ettim geldi.(tam da benim gri r25'e uygun) kask 2019 üretimi. 1600 küsür liraya aldım ama 3500 küsür lira aynı modeli nette. mt revenge 2 ile kıyaslayınca arada "çok ciddi derecede aerodinami farkı olduğunu söyleyebilirim" ki hayatımda param olsa dahi o kadar para vermeyeceğim karbon kompozit kask kullanmanın hissi bile muhteşem. sanki kask kafamın uzantısı gibi. rüzgar ve ses yok denecek kadar az mt revenge 2 ve ls2 ile karşılaştırınca. alacak olanlara öneririm.
    HJC RPHA iyi kasktır bedavaya almışsınız

Motosikleti
    xv250 / fz6
    10 gündür gelmeyen botu arayıp sordum bugün. Askıda kalmış dediklerine göre. Aramasam unutacaklarmış. İyi ki aradınız dediler
    Bugün göndereceklerini söylediler. Bekleyelim bakalım...
    Şu numaradan ulaşılabiliyor:

530 100 44 78

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gündür gelmeyen botu arayıp sordum bugün. Askıda kalmış dediklerine göre. Aramasam unutacaklarmış. İyi ki aradınız dediler
    Bugün göndereceklerini söylediler. Bekleyelim bakalım...
    Şu numaradan ulaşılabiliyor:

530 100 44 78
    O numarayı arayıp konuştum ben de. kaskla birlikte sipariş ettiğim eldiveni geçen perşembe değişim için göndermiştim. daha yeni kargodan gelmiş. o numaranın sahibi arkadaş oradaki depoda tek olduğu için sürekli arayıp hatırlatmanız gerekiyor yoksa yoğunluktan sürekli unutabiliyor.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)