Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elime ulaştı aldığım bot. Aldiğim diğer Faster 2 ler ellerinde kalmamış ama sitelerinde hala gözüküyor. Ve alırken bedenleri gözükmeyen Sp8 v2 eldivenlerim geldi. Siteleri biraz sıkıntılı açıkcası. Gelmesi de biraz uzun sürüyor ama bu fiyata değer. Neyse sorularıma gelelim.

SMX6 V2 Drystar aldım ve alırken üstteki mesajı dinleyerek 1 numara büyük aldım. Ama giyerken bilek kısmı zor giriyor ama ayağım tam oturuyor ne kısa ne uzun oluyor. Giydikten sonra da bir bot ne kadar rahatsa o kadar rahat oluyor. Ayağımı sarıyor ama baskı kurmuyor. Bir kaç kere git çıkart yaptım biraz daha kolaylaştı giyip çıkartmak ama hala emin olamadım. 44 numara almalı miyim?

Eldiven konusunda motoventoda çok seçeneğim yoktu. Sp5 ile fiyatları aynı olduğu için aldım SP8 v2 yi. İyi bir eldiven midir? Doğru bir seçim yapmış mıyım?
    bedeni gözükmeyenlerden alıp kumar oynayayım dedim ama vazgeçtim sonra :D demek ki ellerinde varmış.

ilk girişte zorluk normal, çekçek ile daha rahat giyersin.

bu arada benim smx1r'lar geldi, çok konforlu botmuş ya. aşırı rahat. numara olarak da 42 giyerken 41 almıştım tam oldu. ama benim ayak biraz ince, taraklı ayağı olan adam tam numara alması lazım.
    BloodyBaron bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bedeni gözükmeyenlerden alıp kumar oynayayım dedim ama vazgeçtim sonra :D demek ki ellerinde varmış.

ilk girişte zorluk normal, çekçek ile daha rahat giyersin.

bu arada benim smx1r'lar geldi, çok konforlu botmuş ya. aşırı rahat. numara olarak da 42 giyerken 41 almıştım tam oldu. ama benim ayak biraz ince, taraklı ayağı olan adam tam numara alması lazım.
    Hehehe her zaman kumarda kazanılmıyor bu sefer gene yırttım.

Aynen biraz önce bir daha denedim normal bir şekilde giydim çıkarrtım. İlk başta zor olmasının sebebi hem bot hiç giyilmemişti hem de buz gibiydi o yüzdendir. Çekçek ile daha rahat olur dediğiniz gibi.

Kısa ya da yazlık için bir bot daha almayı düşünüyorum. Faster 2ler stokta olmayınca başka bir model alacağım artık. SMX1r var gene bedeni gözükmeyen. Küçük bir kumar daha oynasam mı? Renkleri bile yazmıyor arkadaş siteyi yapanı tokatlayacam.
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Hehehe her zaman kumarda kazanılmıyor bu sefer gene yırttım.

Aynen biraz önce bir daha denedim normal bir şekilde giydim çıkarrtım. İlk başta zor olmasının sebebi hem bot hiç giyilmemişti hem de buz gibiydi o yüzdendir. Çekçek ile daha rahat olur dediğiniz gibi.

Kısa ya da yazlık için bir bot daha almayı düşünüyorum. Faster 2ler stokta olmayınca başka bir model alacağım artık. SMX1r var gene bedeni gözükmeyen. Küçük bir kumar daha oynasam mı? Renkleri bile yazmıyor arkadaş siteyi yapanı tokatlayacam.

smx1r'ın vented versiyonu var:

https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/BOT-%26-AYAKKABILAR/ERKEK-RACING-BOTLAR/S-MX-1-R-VENTED-BOOT/p/A4ALPBOT0A1235

43 giyiyorsun galiba. numara mevcut.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Mesela ben baktığımda yoktu bu model 1 saat önce. Siteleri gerçekten bi garip. Teşekkür ederim bulduğunuz için.

Bir yandan da motorum belli racing değil yani. Daha uygun her zaman giyebileceğim ve gore-tex olan Web gore-tex mi alsam diyorum. Normal gore tex botlar bile bu fiyatlardan pahalı. https://www.motoventooutlet.com/tr/t...A4ALPBOT0A2069

Motosikleti
    MT25 2016
    Mesela ben baktığımda yoktu bu model 1 saat önce. Siteleri gerçekten bi garip. Teşekkür ederim bulduğunuz için.

Bir yandan da motorum belli racing değil yani. Daha uygun her zaman giyebileceğim ve gore-tex olan Web gore-tex mi alsam diyorum. Normal gore tex botlar bile bu fiyatlardan pahalı. https://www.motoventooutlet.com/tr/t...A4ALPBOT0A2069
    aşırı spor bir görüntüsü yok. gerçi benimki düz siyah. uzaylı gibi gezmiyorsun.

verdiğin linkteki öyle midir bilmiyorum ama enduro botlar genelde daha hissiz ve ağır oluyor. en azından bendeki icon raiden bot öyle

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Site sahte filan değil. Piyasa fiyatının yarısına epey bi ürün aldım ben, hepsi de çok kısa sürede kargolandı ve elime ulaştı. Ama sonradan fiyatları artırdılar baya. Halen piyasaya göre uygun fiyatlar ama ilk baştaki gibi değil.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site sahte filan değil. Piyasa fiyatının yarısına epey bi ürün aldım ben, hepsi de çok kısa sürede kargolandı ve elime ulaştı. Ama sonradan fiyatları artırdılar baya. Halen piyasaya göre uygun fiyatlar ama ilk baştaki gibi değil.
    Site sahte demedik hocam biz de aldık bize de geldi ürünler. Sadece biraz sıkıntılı. Sürekli giriş yapman gerekiyor vs.

Fiyat zammı konusunda da geçen hafta yüzde 15 20ye yakın zam oldu evet ama hala çok uygun. Bazı botların 2.ellerini o fiyatlara satıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

aşırı spor bir görüntüsü yok. gerçi benimki düz siyah. uzaylı gibi gezmiyorsun.

verdiğin linkteki öyle midir bilmiyorum ama enduro botlar genelde daha hissiz ve ağır oluyor. en azından bendeki icon raiden bot öyle
    Anladım. Biraz daha araştırayım öyleyse. Ağırlığı halledebilirim ama hissizlik zor oluyor. İlk kez tam eldiven giydiğimde de yaşamıştım bunu. Eski yarım parmak eldivenlerim çok rahattı ama riskliydi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toto'su geniş (benim gibi) arkadaşlara tavsiyem pantolonlara hiç yönelmeyiniz. 120 kg 1.86m boy ile 3xl pantolon neredeyse bacağıma girmiyordu.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toto'su geniş (benim gibi) arkadaşlara tavsiyem pantolonlara hiç yönelmeyiniz. 120 kg 1.86m boy ile 3xl pantolon neredeyse bacağıma girmiyordu.
    Aynen. Çoğu şeyi beden tablosundan aldığımızda uyuyor ama pantalonlar başka bir dünya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Neyse botu giydim bi test sürüşüne çıkayım diye. Fermuarlaması biraz zor ama giydikten sonra bi rahatsızlığı yok. Olaya gelelim. "YENİ BOT ALDIMMMM" diyemeden motordan düştüm. Tabi hafif bi ego var stabilize yolda sürmeyi iyi biliyoruz. ( Bilmemek gerekiyormuş) Virajda fren yapıyordum falan. 2 sene boyunca köyde toprak yolda kullandığım için sürekli asfalttan daha rahat kullanıyorum hem düştüğümde oluşacak hasarlar asfalttan daha az ve trafik yok. Neyse girdim viraja hafif hızlı girmişim. Arka frenin ayarını da dün biraz sıkmıştım. Botu koymamla kitlemesi bir oldu. Yanladım düştüm. Botta çizik yok. Motorun da koruma demiri vardı.Arka fren pedalı biraz yamuldu ve egzoz koruma plastiği kırıldı. Dikkat etmek gerekiyor.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Aldığım Smx1r da elime ulaştı. Efsane rahat. Numara konusunda spor ayakkabıda 42 giyiyordum 43 aldım biraz da ayak yapısına bağlı. Tek sorunum ürürnün daha önce iade edilmiş olmasıydı. Tabanındaki beyaz alpinestar logosu gri olmuştu. Söyledim isterseniz değiştirelim dediler gerek yok başka bi sıkıntı göremedim. Lütfen alacak arkadaşlar da eğer giyilmemiş bot ise evin içinde denesin ki iade ettiklerinde başka insanlar satın aldığında böyle bir manzarayla karşılaşmasınlar.

Motosikleti
    MT25 2016
    Aldığım Smx1r da elime ulaştı. Efsane rahat. Numara konusunda spor ayakkabıda 42 giyiyordum 43 aldım biraz da ayak yapısına bağlı. Tek sorunum ürürnün daha önce iade edilmiş olmasıydı. Tabanındaki beyaz alpinestar logosu gri olmuştu. Söyledim isterseniz değiştirelim dediler gerek yok başka bi sıkıntı göremedim. Lütfen alacak arkadaşlar da eğer giyilmemiş bot ise evin içinde denesin ki iade ettiklerinde başka insanlar satın aldığında böyle bir manzarayla karşılaşmasınlar.
    hayırlı olsun. f/p olarak aşırı iyi bot.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    hayırlı olsun. f/p olarak aşırı iyi bot.
    Teşekkür ederim, ayakkabıdaş olduk.

Bu fiyatlara ölmüş, tabanı yapıştırılmış botlar satıyorlar. Kendileriyle konuştum, stok eritmek için böyle bir indirim yapmışlar. Yeni modelleri sipariş vermişler 2021de elimizde olur dediler. Yanlız bundan sonra bot gelmeyecekmiş.
    mattiadestro bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Herhalde motovento olmasa böyle bir seti almak istesem rüyamda görürdüm, 12 taksite aldım hatta daha iyi bir pantolonu da bedeni uymadığı için iade ettim, hiçbir sorun yaşamadım, sonrasında da hiçbirimiz yaşamayız umarım, %50-65 arası gerçek indirim cidden. Motovento sayesinde oldu cidden çünkü hiçbir firma böyle bir şey yapamaz, Sabri bey var sağolsun baya ilgilendi. Güvenle alışveriş yapılacak bir yer tek sorunu internet sitesi onu da düzeltir görseller ve aramayı güçlendirirlerse depolarındaki malzemelerde her zaman gözüm olacak, umarım olabildiğince bu indirimler devam eder herkes bütçesine göre faydalansın, alpinestars bile dolara çevirince bu fiyata satmıyor.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde motovento olmasa böyle bir seti almak istesem rüyamda görürdüm, 12 taksite aldım hatta daha iyi bir pantolonu da bedeni uymadığı için iade ettim, hiçbir sorun yaşamadım, sonrasında da hiçbirimiz yaşamayız umarım, %50-65 arası gerçek indirim cidden. Motovento sayesinde oldu cidden çünkü hiçbir firma böyle bir şey yapamaz, Sabri bey var sağolsun baya ilgilendi. Güvenle alışveriş yapılacak bir yer tek sorunu internet sitesi onu da düzeltir görseller ve aramayı güçlendirirlerse depolarındaki malzemelerde her zaman gözüm olacak, umarım olabildiğince bu indirimler devam eder herkes bütçesine göre faydalansın, alpinestars bile dolara çevirince bu fiyata satmıyor.

https://i.hizliresim.com/CeAuya.jpg
    Montların çoğunun bedenleri yok. Bir kaç tane l ve m var. Benim tek sıkıntım bu fiyattan alan insanlar 2.el ekipman sitelerine koymuş bile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Bir daha baktım da enduro montlarının bazılarının bedenleri var. Ben yazlıklara baktığımda en düşük xl buldum.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    yaa bunlar her bankanın kredi kartını kabul etmiyor. bende worldcard var, şipariş veremiyorum. illa havale/eft mi yapıcaz?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Evet maalesef.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa bunlar her bankanın kredi kartını kabul etmiyor. bende worldcard var, şipariş veremiyorum. illa havale/eft mi yapıcaz?
    Oluyor worldcard kullanıyorsunuz sadece vakıfbank seçin worldcard seçeneği çıkıyor, banka olarak seçmenize gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

taksit seçenekleri acayip, mesela 3 taksit seçerseniz 9 taksit veriyor, 6 seçerseniz 12 taksit, daha üstünü seçerseniz hata veriyor vade farkı yok.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav 2000 liralık kask 750 lira. gerçek mi bu

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Bu siteden eldiven aldım, beden konusunda sorun olabilir düşüncesi ile aradığımda bende ulaşamadım. Ürün geldi, sorun olmadı.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Aldığınız ürünlerle ilgili yorumlarınızı yaplaşırsanız alacak arakdaşların model seçmesi daha kolay olur. Aldığım botlardan bahsettim zaten yukarıda. Eldiven olarak Sp8 V2 aldım kullanmadım koydum bir kenara. Mevsimlik bir eldiven.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav 2000 liralık kask 750 lira. gerçek mi bu
    Kasklarda üretim tarihlerine dikkat etmekte fayda var. Çoğu eski üretim eşyalar. Botta montta eski üretim olması fark etmiyor ama kaskta önemli. Mesela aldığım SMX1R bot 2016 üretimi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)