Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ne zormuş be kardeşim bir ehliyet sahibi olmak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    10 eylül mü ne kursa başvurdum.
    taaa 1 ay 8 gün sonra bu ayın 18inde sınava girdim.
    taa bugün sınavdan 9 gün sonra mesaj geldi sürücü belgeniz çıktı diye.
    onu aldığım an uzak bir ilçeden nüfüs müdürlüğü buldum bugün.

paat aynı gün gittim oradan da 1 aylık geçici ehliyet kağıdımı aldım.
    vallah sınavdan sonra hiç motora binmemiştim ehliyetsiz hiç binesim gelmemişti yarın bir gezecem rahatlicam rüzgarı hissedicem sonunda be kardeşim.

ne zorlu süreçmiş. siz siz olun motorunuzu önce almayın. bekle bekle çile yoksa.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Önceden alıp iyi etmişsin. Ben motor ehliyetine karar verdiğimde motor 25 bin lira civarındaydı. Sürücü kursuna gidip eğitim alayım derken 27 oldu, geçtiğimiz cumartesi sınava girip geçemedim şu an motor 29.850 lira. (Kıçı kırık pulsar rs200)

Planım max 30bin bütçe ile motor ve full ekipman almaktı. Bu gidişle muhtemelen araba ehliyeti aldığım gibi olacak. Ehliyeti alıp aracı alamayacağım.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben şubatta kaydolup 8. Ayda araba, 10. Ayda motor ve 11. Ayda da ehliyetimi aldım. 2000 yılıydı..
    Milenyum hızıyla 9 ayda şip şak halletmiştim...

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ehliyeti alıp köşede durması da kötü motoru bekletmek de kötü ehliyeti bekleyerek geçen zamanlar çile.
    yürekçe maşallahınız var. hepsini birden

Motosikleti
    MT25 2016
    sen yine iyi çözmüşsün ocak ayında başvurmuştum korona yüzünden ağustos ortasında ancak alabildim. sezonu kapatıyordum az daha :D

Evet, zordu. Daha zor olmalı.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Araç sürmeyi bilmeyene ehliyet verilen bir ülkedeyiz , okuma yazma bilmene de gerek yok , parası zaten sudan ucuz !! Şaka gibi memleket yemin ediyorum.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Eeliyet için kayıt olup 30-40 gün içinde aldığınız halde şikayet edebiliyorsanız... kusura bakmayın da konu hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz demektir.

Ehliyeti aldığınız süre mümkün olabilecek en kısa süre olmasa da kesinlikle uzun bir süre değil. Gayet normal bir süre içinde ehliyetinizi almışsınız.

Motosikleti
    Bn125
    Siz dua edin covid döneminin başında başvurmamışsınız. Martın başında başvurduğum ehliyeti ağustosta aldım. Almayı planladığım motorun stoğu bitti fırsatçılar sıfırı 17 olan motora ikinci elde 19 yazınca başka motor almak zorunda kaldım.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    gerçekten komedisiniz. okumaktan bu kadar erinmeyin kurban olayım gerçekten insanın yazasını daha yeni bu forumda yazmaya başladığım an götüreceksiniz.
    amacım aslında makarayla karışık mutluluğumu paylaşmaktı.
    motoru erken almama laf yaptım bir bakıma da.

ya okuyun başlığı açan ne yazdı diye ya da cevap yazmayın çünkü saçma sapan cevapları okumak zorunda değilim. umarım anlatabildim?
    bu arada covidden dolayı aylarca alamayan arkadaşlara üzüldüm gerçekten kötü hele erken motor aldıysanız vallahi zor. motora başlamanın heyecanını ciddi körüklüyor.

eğitim sistemine laf atanlara da biraz laf yapmak istedim.
    bence motosiklet üzerine kullandığımız parkur çok iyi. hele insanlar bakıyorum sekiz ne alaka diyorlar. tam tersi gerçekten bu sınav rotasında en faydalı bulduğum hareket sekiz hareketi bir acemi olarak.
    dar dönüşler olsun yavaş motora hakimiyet olsun hepsini birden o sekiz hareketi kapsıyor. üstüne trafikte 30dk sürüyorsun.

sınav parkurundan ziyade kurs merkezlerinin verdiği eğitim tartışılmalı ve aynı zamanda kafa yapısı eleştirilmeli o dışarıda gördüğünüz gerizekalıların çoğu aptal olduklarından canını hiçe saydıklarından hatta başkalarının canını da hiçe saydıklarından o kadar aptalca sürüyorlar.
    kafa yapısı kardeşim. allah aşkına başlığı açan adamın yazısını okuyun sonra eleştirin. okumuyorsanız yazmaya hakkınız yok. moral bozmayın. mutluluğu bozmayın. iki sevincimin içine etmeyın

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten komedisiniz. okumaktan bu kadar erinmeyin kurban olayım gerçekten insanın yazasını daha yeni bu forumda yazmaya başladığım an götüreceksiniz.
    amacım aslında makarayla karışık mutluluğumu paylaşmaktı.
    motoru erken almama laf yaptım bir bakıma da.

ya okuyun başlığı açan ne yazdı diye ya da cevap yazmayın çünkü saçma sapan cevapları okumak zorunda değilim. umarım anlatabildim?
    bu arada covidden dolayı aylarca alamayan arkadaşlara üzüldüm gerçekten kötü hele erken motor aldıysanız vallahi zor. motora başlamanın heyecanını ciddi körüklüyor.

eğitim sistemine laf atanlara da biraz laf yapmak istedim.
    bence motosiklet üzerine kullandığımız parkur çok iyi. hele insanlar bakıyorum sekiz ne alaka diyorlar. tam tersi gerçekten bu sınav rotasında en faydalı bulduğum hareket sekiz hareketi bir acemi olarak.
    dar dönüşler olsun yavaş motora hakimiyet olsun hepsini birden o sekiz hareketi kapsıyor. üstüne trafikte 30dk sürüyorsun.

sınav parkurundan ziyade kurs merkezlerinin verdiği eğitim tartışılmalı ve aynı zamanda kafa yapısı eleştirilmeli o dışarıda gördüğünüz gerizekalıların çoğu aptal olduklarından canını hiçe saydıklarından hatta başkalarının canını da hiçe saydıklarından o kadar aptalca sürüyorlar.
    kafa yapısı kardeşim. allah aşkına başlığı açan adamın yazısını okuyun sonra eleştirin. okumuyorsanız yazmaya hakkınız yok. moral bozmayın. mutluluğu bozmayın. iki sevincimin içine etmeyın
    Hocam yanlış anlamayın ama açtığınız konuda düşündüğünüz şekilde anlaşılacak bir ifade bulunmuyor.

Başlığın içine "İroni İçerir" yazsaydınız olabilirdi. Veya Makara, Şaka konusu gibi bir yazı ekleyebilirdiniz. Hiçbirimiz sizin düşüncelerinizi okuyamayız.
    Zaten forumlarda en büyük anlaşmazlıklar kendimizi iyi ifade edemediğimiz yanlış yazdığımız için çıkıyor.

Ek olarak eleştirilmek hoşunuza gitmiyorsa neden konu açıyorsunuz. Eleştirmek ve eleştirilmek de bu işin bir parçası değil mi!

Lütfen kötü olarak anlamayın. Ama çuvaldızı kendimize iğneyi başkasına batırmalıyız ki özeleştiri özelliğimizi kazanalım.

Son olarak Ehliyetiniz hayırlı olsun kazasız sıkıntısız sürüşler dileriz.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    bana cevap verenleri okudun mu?
    yazdığımı okumadıklarını eğer ne yazdıklarına bakarsan anlayacaksın. yoksa her insan gelsin eleştirsin ben yıllardır forumlarda yazarım ekşide yazarım. eleştirilmeye lafım yok. okumayıp eleştiriyorsalar orada laf yaparım.

neyse teşekkür ederim allah kimseye kaza belal vermesin. belki de ben anlatamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Çoluk çocuğa ehliyet veriyorlar
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)