Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ktm rc200-250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    Merhaba arkadaşlar kendime ktm rc200-250 modelinde motor almak istiyorum ancak sahibindende hep 2.eller var, aynı spor motodada 2.eller bulunmakta bu motorun 0'ları (yeni modelleri) ülkemize gelmiyormu veya gelicekse ne zaman gelicek tahmini bu konu hakkında fikri olan arkadaşlar varmı?

Birde ktm rc200-250 kullanan arkadaşlara bir sorum var 2 motor arasında çok fark varmı o (2.el motorlara) fiyat farkını vermeye değermi?
    konu hakkında bilgisi olanlar cevaplayıp yardımcı olurlarsa mutlu olurum iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alabilirsen 250 al. 200 tam arada iki derede. Yavaş da değil, hızlı da değil.

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alabilirsen 250 al. 200 tam arada iki derede. Yavaş da değil, hızlı da değil.
    200 ile 250 arasındaki 3-5 bin tl farkı vermeye değermi, değerse öyle yapmayı düşünüyorum
    -Birde 2020 sıfır modelleri gelmiyecekmi ülkemize ktm rc200-250 serisinin bilgisi olan yokmu hiç ?

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı spoktıve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 ile 250 arasındaki 3-5 bin tl farkı vermeye değermi, değerse öyle yapmayı düşünüyorum
    -Birde 2020 sıfır modelleri gelmiyecekmi ülkemize ktm rc200-250 serisinin bilgisi olan yokmu hiç ?
    3-5bin TL fark ise bence değer. İkisinden de aynı sürede sıkılacaksın ama onu bil. Ben 200 duke kullanıyorum. 250 olsaydı daha iyi olurdu bence. Çok ufak bir güç eksikliği var.

Diğer soruna gelecek olursak 200 cc serileri artık TR'ye gelmiyor. Üretimi var mı? Var. Ama bize gelmiyor. Youtube'dan görebilirsin hindistan'da falan yeni 2020 modelleri çıkmış bile.

250'likler için ise RC 250 gelir mi bilmiyorum. Spormoto'yu ararsanız daha iyi bilgi verirler. Ancak zaten ikinci el bakmıyor muydunuz? İkinci el alacaksanız ve parça sıkıntısı yaşar mıyım korkusuyla soruyorsanız bunu öyle bir kuşkuya düşmeyin. Ben 2013 Duke kullanıyorum öyle bi sorun yaşamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

200 ve 250'lik arasında şunu buldum. Bence aradaki güce değer.

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    çok teşekkürler 250cc az km'li rc250 sayısı çok az koyanlarda fiyatı uçuk koymuşlar artık duruma göre bir yol belirleyeceğim keşke modellerin 0ı ülkemize gelse

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence almadan önce geçmiş sayfalarda spormoto ile olan dava konusunu okuyun.

Motosikleti
    CF 250 NK
    Kesinlikle uzak dur dostum. Hem arıza sürecini hem de dava sürecini detaylı yazdım forumda. Onları mutlaka oku.
    bdrhngvnc ve brkkrtt bunu beğendiler.

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    ktmden vazgeçtim o zaman, 15-20 bin civarına düzgün hangi tür motorları bulabilirim arkadaşlar 250cc tercihen ss model istiyorum ortalama 2-3 sene kullanıp satıcağım neler öneririrsiniz , bu ara youtubeda bajaj pulsar rs200 modelini çok meth ediyorlar bu motor hakkında görüşü olan veya kullanan arkadaşlar varmıdır tecrübesi olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirlermi konuya

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı spoktıve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktmden vazgeçtim o zaman, 15-20 bin civarına düzgün hangi tür motorları bulabilirim arkadaşlar 250cc tercihen ss model istiyorum ortalama 2-3 sene kullanıp satıcağım neler öneririrsiniz , bu ara youtubeda bajaj pulsar rs200 modelini çok meth ediyorlar bu motor hakkında görüşü olan veya kullanan arkadaşlar varmıdır tecrübesi olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirlermi konuya
    ilk motorum rs200'dü. ilk motoru olan veya daha iyi motor denememiş adam çok sever. az yakar, freni iyidir, yakışıklıdır. ama ss niyetine alınmaz. bildiğin naked motor.

ilk motor için uygundur rs200, rc'ye göre oturuşu daha rahat olduğu için temel şeyleri daha kolay öğrenirsin, bir de motorla boğuşmazsın.

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    ilk motorum olmıycak, rs200 ün kronik sıkıntısı vs olan varmı birde hangi modellerinde yaşanıyor herhangi bir sorun yaşadınmı sen birde ortalama kaç km lerde almalıyım

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    Bajaj motorlarının çok zorlamadığın sürece bloklarında pek sıkıntı olmaz.RS 200 modelini zamanında araştırmıştım klasik Pulsarlarda olan soğuk havalarda gösterge resetleme problemi var bir de RS serisinde yanlarda grenaj olduğu için belli devirlerde ses yapıyormuş.Ve yukarıda yazmışlar zaten oturuşun ss ile hiçbir alakası yok.Bu videolara bir bakmanızı öneririm ;

https://www.youtube.com/watch?v=MK3ALtJeAow

https://www.youtube.com/watch?v=yHTszpDyQLs

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    KTM 200 luk 250 den daha iyi 200 al
    250 gitmiyor yeni modellerde

Motosikleti
    23 YAMAHA R25
    benim bildiğim ktm belli model sonrası yeni rc200-250 leri ülkemize getirmemiş hangi model rc200 ler 250den fazla gidiyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Deli söyledi, akıllı inandı.

Nereye gidiyor? Işığa mı?

KTM 200' e ABS koyup itelemeyi bilmiyormuydu da 250 çıkardı?

+Gitse ne? Gitmese ne?

Biri gider 130/140
    Biri gider 140/150

İki arasında ki en önemli fark ABS' dir. ABS de bu hacimde ki sürücüler için Hayat Kurtarır.

Üste ki " gidiyor " bilgiside palavradan ibaret.
    karayel90 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Üste sütçü beygirine binen KTM konuşuyor hayatında ktmye binmemis
    Çoluk çocuk anlatıyor çıkartalım kaç tane motorun
    Var 2 tane ktm bir tane Kawasaki motorum var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoluk çocuk anlatıyor çıkartalım kaç tane motorun
    Var 2 tane ktm bir tane Kawasaki motorum var
    Millete yalan yanlış bilgi verip de birde üstüne çemkirme.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...75969269/detay

Bu kafa ile satış yapıyorsan, senin 3 de motosikletin olur 300 de. Aldığını satmazsın çünkü, sen önce şunun fiyatını en az 10.000 TL aşağı çek. Sonra bir şeyler dinle, öğren geliştir kendini. Ciddi ye alınacak seviyeye gelirsen, oturup münakaşa ederim seninle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)