Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden olmuş olabilir. KTM 1290 Super Duke R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Durum 1:55 - 4:52 arası gerçekleşiyor.

Hatta 2:55'te motor kendi kendine marş alıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kısa devreden çıktığın kesin izledim daha öncede videoyu ya bir vida gevişedi zınk diye çıktı oradaki parça neyse çünkü ya da ekstra takılan bir parça yanlış bağlandı ki kısa devre yaptı

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bu işin ustası değilim ama sanırım arkadaşlar motora performans arttırıcı gibi bir modül takmışlar. bağlantıyı yanlış yada eksik yaptıkları için kısa devre yapmış gibi duruyor. marşa basmasının nedeni de bu modüller beyinle bağlantılı olduğu için modül eriyince motorunda beynini karıştırmış olabilir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Modül olma ihtimali yüksek gibi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    komedi yaa lan zaten 180 hp 2silindirli naked daha neyini yüklicen.onu geçtim dediğiniz gibi işi bilmeyen bu işe girerse ne olur sonucuda çıkabiliyor.tabi şuda var bu aygıtlar cep telefonundanda kontrol ediliyor belki o koşuşturma sırasında telefonlada uğraşıyorsa buda olmuş olabilir.ayrıca aracın viteste ayaklık açıkken çalışmasıda başka bir kafa bence.uzaktan çalıştırmayla belki bir arkadaşın vitese attı motoru çalıştırdığın an yerde böyle bir saçmalık olamaz.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Eğer motor üzerinde sonradan oynama yapılmadıysa aşırı korkutucu. Kill switch kapalıyken, ayaklık açıkken hala marş basması vs. Ben dumanı görür görmez aklıma avadanlıktaki tornavida geldi hemen onu alıp akü bağlantılarını çıkartmaya çalışırdım ama tabii panikten insan düzgün düşünemeyebilir. Acaba sonrasında ne oldu, sorun neden kaynaklanmış bulabildiler mi merak ettim
    Siluet... bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Allah kimseye yaşatmasın zor bir durum fakat böyle durumlar da ilk iş akü başlarını sökmektir veya kesmektir. Sonrasında duman çıkan yere bakıp ne olduğunu görmeye çalışmaktır. Bir kısa devre sonucu çıkmıştır.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Avuç kadar aküyü sökemedi yerinden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)