Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Forza 750 geliyormus

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda,integra modeli yerine Forza 750 yi konumlandiracakmis..

Yine Dct ile gelecek bu yeni model integra dan 500 euro daha pahali olmasi bekleniyormuss.

Bence iyi bir model olacak,integra biseye benzemiyodu zaten.Modelin Dct ile gelmesi rakiplerine gore cok buyuk avantaj..

Video:https://youtu.be/lEVXza4_AHM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    DCT ve 750 ise Integra'nın adı değiştirilip Forza yapılmış hali diyebiliriz. Pek heyecanlandırıcı değil. Bagaj sorununu çözmüşlerse iyi...
    computeus bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bana kalirsa Forza altyapisina Integra motoru koymus gibi olacak, fiyati da 100k TL olacak
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DCT ve 750 ise Integra'nın adı değiştirilip Forza yapılmış hali diyebiliriz. Pek heyecanlandırıcı değil. Bagaj sorununu çözmüşlerse iyi...
    Forza 750 tam bir maxi scuter olur,integra oyle degildi.
    en yakin rakibi tmax den daha performasli olup daha az yakacaktir ve ustune maxi skuter konforu.daha ne olsun

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalirsa Forza altyapisina Integra motoru koymus gibi olacak, fiyati da 100k TL olacak
    100bin TL 750cc maxi scooter için çok iyimser bir rakam. Hiç ümidim yok ama o rakamlara gelirse bende bu ülkede Goldwing alamayacağım için hiç düşünmez alırım. Benim tahminim yeni model yeni kurlar ile en az 160bin TL.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100bin TL 750cc maxi scooter için çok iyimser bir rakam. Hiç ümidim yok ama o rakamlara gelirse bende bu ülkede Goldwing alamayacağım için hiç düşünmez alırım. Benim tahminim yeni model yeni kurlar ile en az 160bin TL.
    160 bine Honda marka scooter mi olur ?? Cbr650r dan pahalı olması pek mümkün değil.. 160 bine birkaç yaşında multistrada alınıyor kim 50 beygir motora 160 bin vericek Allah aşkına. Tamam piyasa kötüde o kadarda değil. Ben fiyat tahmini olarak 98-105 arası diyorum

Motosikleti
    Honda Forza 250
    O fiyata scooter alacaksam gider BMW C650GT alirim, niye Honda alayim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O fiyata scooter alacaksam gider BMW C650GT alirim, niye Honda alayim
    Yaa birakin su bmw hayranliginii.biri dandik cvt digeri aslanlar gibi dct..daha az yakar daha cok kacar,serviste opulmezsin,daha az sorun yasarsin.

Benim ilk aklima gelen bunlar..integra ve c650 gt nin fiyatlarini bulamadim fakat honda bmw gibi kazikci olmadigindan cok daha uygun olur fiyati,bu da ayri bir guzellik.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Forza 750 ile ilgili konu açtım 2 gün önce, daha doğrusu açmaya çalıştım ama bir türlü ve de nedense muhterem yöneticimizin onayından geçmedi. Sonra dün bir kez daha denedim. Yine yönetici onayına düştü ve de bir gelişme olmadı. Forum desteğe mesaj attım dün gece. Onunla ilgili de bir dönüş olmadı.

Zaten 10 yılda bir falan konu açıyorum.

2030 gibi görüşürüz
    Ahmetbahadır bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa birakin su bmw hayranliginii.biri dandik cvt digeri aslanlar gibi dct..daha az yakar daha cok kacar,serviste opulmezsin,daha az sorun yasarsin.

Benim ilk aklima gelen bunlar..integra ve c650 gt nin fiyatlarini bulamadim fakat honda bmw gibi kazikci olmadigindan cok daha uygun olur fiyati,bu da ayri bir guzellik.

"Daha az sorun yasayacaksin" derken garantisini siz mi veriyorsunuz Honda'nin ? Ayrica 250cc scooter alirken bile size soracak degilim. Hatta arttirayim, o paraya gider Suzuki Burgman AN650 alirim.

O kadar parayi herhangi bir araca yatirmak istemedigim icin, muhtemelen 2021 Subat'ta, yine Forza 250 alacagim.

BMW fiyat listesi sitesinde yok.
    Honda 2020 fiyat listesinde Integra yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59710248/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61825896/detay

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Umarım fiyatı dediğiniz gibi olur fakat şu an 560cc olan Yamaha Tmax Techmax'ın fiyatı 155bin TL.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Umarım fiyatı dediğiniz gibi olur fakat şu an 560cc olan Yamaha Tmax Techmax'ın fiyatı 155bin TL.
    Hocam Yamaha'ya hic bakmamistim, gercekten yuksekmis fiyati Tmax'in. Simdi ben de killandim Forza 750 fiyatindan.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Zincirli aktarma varsa hiç şansı yok. Scooter dediğinde kayış olur...
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Daha az sorun yasayacaksin" derken garantisini siz mi veriyorsunuz Honda'nin ? Ayrica 250cc scooter alirken bile size soracak degilim. Hatta arttirayim, o paraya gider Suzuki Burgman AN650 alirim.

O kadar parayi herhangi bir araca yatirmak istemedigim icin, muhtemelen 2021 Subat'ta, yine Forza 250 alacagim.

BMW fiyat listesi sitesinde yok.
    Honda 2020 fiyat listesinde Integra yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59710248/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61825896/detay
    Bana soracaksin demedim zaten,neden bmw alinmayabilir diye fikrimi soyledim..

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana soracaksin demedim zaten,neden bmw alinmayabilir diye fikrimi soyledim..
    Fikir soylemekten ote diger insanlarin tercihleriyle dalga geciyorsunuz ve henuz olusmamis durumlar icin ahkam kesiyorsunuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fikir soylemekten ote diger insanlarin tercihleriyle dalga geciyorsunuz ve henuz olusmamis durumlar icin ahkam kesiyorsunuz.
    Nerde dalga gecmisim ? Ne bu havalar ?

Burda olusmamis ve olusmayacak tek bir durum var o da forza nin bmw fiyatinda olmayacagidir..

Hem sen beni bloklamamis miydin ?

"Keske blokladigim insanlarin basliklari gozukmese !1!" deyip, neden basliga geliyosun gurcanozturk ? blogu mu kaldirdin yoksa ?

Ne artis adamlar var ya su forumda..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bir sukutura 160 bin verip zincir yağının eline , janta falan bulaşması :D
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    https://www.youtube.com/watch?v=HG5sQ7JZwhM

Mobildeyim, video olarak ekleyemedim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dünya değişiyor, motosiklet kullanıcıları değişiyor, bizler değişiyoruz..30 sene önce Honda "750 cc scooter yapıp pazara süreceğiz" dese millet bir taraflarıyla gülerdi bence. İlla ki tek tük örnekler vardı belki ama bugünkü gibi yaygın değildi. Bu işin ekonomi boyutundan ziyade "adrenalin" boyutuna ağırlık veren Yamaha bence benim kafama daha fazla uyuyor. Kawasaki ve Suzuki hakkında yorum yapmıyor, onların Türkiye distribütörlerini Allah'a havale ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sukutura 160 bin verip zincir yağının eline , janta falan bulaşması :D
    Hop hop..bir kere zincirle gelecek diye bir bilgi yok.

İkincisi,

250 bine s1000xr alana da guluyor muyuz ?
    Kayis bu kadar guzel birseyse neden motosikletlerin buyuk cogunlugunda kullanilmiyor ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)