Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motomentary Bölüm 4 : KADIN SÜRÜCÜ | TRAFİK GÜZELLEŞSİN !

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba !

Trafiği güzelleştiren kadınlar anlatıyor...

https://www.youtube.com/watch?v=4cYvpAv8JxI
    noqturno ve karayel90 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Videodaki 2. Kadın sürücü @rider.mum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ahh Metin ahh..keşke hep böyle videolar yapsan. 3. videodaki kızcağız da "Saliha"
    MetinRR bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    trafikte böyle güzellikler görünce benim dikkatim dağılıyor, güzelliklere bakayım derken yolu kaybediyorum yada güzelliğe bakamadım diye içimde ukte kalıyor, bence trafik güzelleşirse daha kötü olur.. kaza oranı artar, hem ben kadın sürücülerin tehlikeli olduğunu düşünenlerdenim, tabi istisnalar var.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte böyle güzellikler görünce benim dikkatim dağılıyor, güzelliklere bakayım derken yolu kaybediyorum yada güzelliğe bakamadım diye içimde ukte kalıyor, bence trafik güzelleşirse daha kötü olur.. kaza oranı artar, hem ben kadın sürücülerin tehlikeli olduğunu düşünenlerdenim, tabi istisnalar var.
    Bu ne iğrenç bir üslup!
    Siz gözünüzü yolda tutamıyorsanız tehlikenin kaynağı bizde değil, sadece sizin zihniyetinizdedir.
    mattiadestro ve noqturno bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih, iyi de o mantıklı yolda da yürümemesi lazım. Hatta kask ve ekipmanı dikkate alacak olursan motosiklet kullanması, kaldırımda yürümesinden daha bile güvenli olmalı senin için

Eski motosikletin uluslararası forumunda Amerikali'nin biri kaldırımda yürüyen güzel bir kadına bakarken kaza geçirmiş. hasta raporuna kazanın nasıl olduğunu da yazmışlar. Raporu okuyan hemşire ve doktorların güldüğünü yazdıydı.

Motosikleti
    ...........!
    [SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi -

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Bu haftanın abazan konusu bu mu?
    BloodyBaron bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih, iyi de o mantıklı yolda da yürümemesi lazım. Hatta kask ve ekipmanı dikkate alacak olursan motosiklet kullanması, kaldırımda yürümesinden daha bile güvenli olmalı senin için

Eski motosikletin uluslararası forumunda Amerikali'nin biri kaldırımda yürüyen güzel bir kadına bakarken kaza geçirmiş. hasta raporuna kazanın nasıl olduğunu da yazmışlar. Raporu okuyan hemşire ve doktorların güldüğünü yazdıydı.
    ben zaten yolda yürüdüğüm zaman öyle durumlarda ayağım bir yerlere takılıyor yada direğe falan çarpıyorum hele bir keresinde 2 tane güzel kız gelip bana adres sormuşlardı varya anlatamam, kalbim duracaktı az kalsın, gitmek istedikleri yeri tarif ettim ama dizlerimin bağı çözüldü, kalp krizi geçirecektim...

Alıntı soo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne iğrenç bir üslup!
    Siz gözünüzü yolda tutamıyorsanız tehlikenin kaynağı bizde değil, sadece sizin zihniyetinizdedir.
    bende zaten sorun var işte onu diyorum

edit: insan asil bir canlıdır ve dediğiniz gibi bazen benliğimizde olan bazı şeyleri gizli tutmak daha etik bir harekettir elbette, ama bazen ben bunu ihlal ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)