Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul’da feci ölüm kamerada

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Yazık olmuş. Sağdan gazcılar izlesin.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motosikletli çok hızlı değil aslında ama sağlama yaptığı için soldan gelen yayayı sağladığı araba yüzünden görmemiş. Motosikletteki yolcu kaskı elinde (yerden kalkarken bir de el kol yapıyor dangalak...), yanlış görmüyorsam sürücüde de kask yok. Cehalet ve umursamazlık bir insanın hayatına maloldu, yazık...

Karşıdan karşıya geçerken böyle kekolar var mı diye özellikle dikkat ediyorum. Ben biliyorum ama herkes motosikletliler nasıl kullanıyor bilemez tabi...

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    videodaki çocukları görünce o kadar üzüldüm ki. böyle gerizekalı gibi motor kullananlar yüzünden motorcuların üzerine yapışmış bir pislik düşmüyor. heleki istanbulda motorcunun motorcuya bile saygısı kalmamış. 15 temmuz köprüsüne doğru gidiyorum, trafik kilit, ufaktan emniyet şeridinden ilerliyorum. gerizekalı geliyor arkamdan korna-selektör yol istiyor. zaten 60-70 le gidiyorum o yolda daha kaçla gideceksin be öküz. bir de hemen yol vermeyince arkadan sıkıştırıyorlar. ister otoban olsun ister ara sokak hatta trafiğe kapalı alan olsun hiç farketmez, önüne araç ve ya yaya çıkmayacağının garantisi var mı? bu videodaki motorcu bunu ömür boyu unutamayacağı bir şekilde öğrenmiş oldu.
    mgora ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    ---
    Bu videoyu instagram istanbultrafik34 kanalında gördüm ve insanlar duyar kasmak için motorcuları kötüleyen lanetleyen yorum seli yapmışlar. Gerçekten bu şekilde motor kullanan, şehir içinde dahi gazlayan ciddi bir çoğunluk var. Fakat bu adabıyla kullananları da kapsayan yorum yapma hakkı vermiyor insanlara. İstanbul genelinde zaten düzgün araç kullanılmıyor öncelikli sorun bu.

Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videodaki çocukları görünce o kadar üzüldüm ki. böyle gerizekalı gibi motor kullananlar yüzünden motorcuların üzerine yapışmış bir pislik düşmüyor. heleki istanbulda motorcunun motorcuya bile saygısı kalmamış. 15 temmuz köprüsüne doğru gidiyorum, trafik kilit, ufaktan emniyet şeridinden ilerliyorum. gerizekalı geliyor arkamdan korna-selektör yol istiyor. zaten 60-70 le gidiyorum o yolda daha kaçla gideceksin be öküz. bir de hemen yol vermeyince arkadan sıkıştırıyorlar. ister otoban olsun ister ara sokak hatta trafiğe kapalı alan olsun hiç farketmez, önüne araç ve ya yaya çıkmayacağının garantisi var mı? bu videodaki motorcu bunu ömür boyu unutamayacağı bir şekilde öğrenmiş oldu.
    İatanbul anadolu yakası e5 te sol şeridin solundaki arayı kullanırken diğer motosiklet sürücüleri tarafından sıkıştırılıyor kornalı el hareketli tacize uğruyorum.

O dar arada 50 km hızla gitmeme rağmen taciz ediliyorum. O küçücük arada 90 la 100 le giden motosiklet sürücüleri var. Yol vermek istiyorum ama arabalar zaten durmuş sağa çekilip yol da veremiyorum hemen. Motosiklet sürücüleri bu ne sabırsızlık?

2 sene önce orada skuterle giderken bayan sürücü kapısını açtı. 40 la giderken duramayıp arabanın kapısına çarptım. Polis geldi 8de 8 ben suçlu bulundum ve skuterim de yamuldu. Çok şükür bana birşey olmadı ama kolumdaki ağrı 6 ay geçmemişti.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Tengu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İatanbul anadolu yakası e5 te sol şeridin solundaki arayı kullanırken diğer motosiklet sürücüleri tarafından sıkıştırılıyor kornalı el hareketli tacize uğruyorum.

O dar arada 50 km hızla gitmeme rağmen taciz ediliyorum. O küçücük arada 90 la 100 le giden motosiklet sürücüleri var. Yol vermek istiyorum ama arabalar zaten durmuş sağa çekilip yol da veremiyorum hemen. Motosiklet sürücüleri bu ne sabırsızlık?

2 sene önce orada skuterle giderken bayan sürücü kapısını açtı. 40 la giderken duramayıp arabanın kapısına çarptım. Polis geldi 8de 8 ben suçlu bulundum ve skuterim de yamuldu. Çok şükür bana birşey olmadı ama kolumdaki ağrı 6 ay geçmemişti.
    Olmayan bir seritten gitmissiniz, suclu bulunmaniz cok normal degil mi ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yazık..Ailesine , çocuklarına... Çok basit bir ölüm...
    Sabır versin ailesine..Çok üzücü..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)