Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şaka mı lan bu ?? YZF R25 ABS

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71210855/detay
    Bitane daha var Akp plakam var diye 2019 r25 I 60 a satıyor arkadaşlar bu durum ne olacak benim ilcemdeki bayide 49000 TL bu linkteki sahibinden de nasıl 55000 bunları kırbaç yapacaksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlıga "lan" yazmak olmamış
    Thesinner83 bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    belki rodajı yapılmıştır dicektim oda yapılmamış

Insan şaşırıyor bu dönemde ne yapacağımı ama haklısın Kabalık olmuş

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci ele karışmam istiyorsa 100 bin desin de mağazanın fiyat standartını koruması lazım, sacma olmus.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar maalesef bir ürüne olan talep arttıkça fiyatlar da katlamalı artıyor. Motora yeni başlayan ya da yeni başlayacak genç kardeşlerle muhabbet ediyor, hayalindeki motoru soruyorum; birçoğu R25 diyor. İçimden "hay sizin vizyonunuza" diyorum. Tamam kendi sınıfına göre güzel motor da 50 küsür bin TL de abartı.
    Ezio41 bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar maalesef bir ürüne olan talep arttıkça fiyatlar da katlamalı artıyor. Motora yeni başlayan ya da yeni başlayacak genç kardeşlerle muhabbet ediyor, hayalindeki motoru soruyorum; birçoğu R25 diyor. İçimden "hay sizin vizyonunuza" diyorum. Tamam kendi sınıfına göre güzel motor da 50 küsür bin TL de abartı.
    Yakında 250 cc'ler 100.000 TL olsa yine alacak bir kesim olacak illa ki. O yüzden bizim millete müstehak. Sırf şu artan fiyatlar ve kurlardan dolayı motoru komple bırakmayı düşünmeye başladım ufaktan. Adam akıllı bir ekipman alayım diyorum ama en az 3-4 aylık maaşımı yemeden içmeden biriktirmem lazım. Şu ülkede bir 2 teker hevesimiz vardı onu da aşırı lüks haline getirdiler maalesef..
    tommygun ve Thracian bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Serbest piyasa olduğundan isteyen istediği malına istediği fiyatı koyar. Senin problemin varsa almazsın olur biter. Sıfırın fiyatı bu diyorsan gider sıfır alırsın. Bunun tartışma konusu olması bile gereksiz. Bende kısa süre önce yeni kasa r25 sattım. İyi fiyat yazdığımdan uzun süre ilanda kaldı ama sonunda birisi aradı ve istediğim fiyattan sattım. Sonuçta daha fazla fiyat talep etseydim belki daha geç satacaktım belkide hiç satamayacaktım. Bu satan kişiyi bağlar. Başka birisini değil.
    espresso bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ekonomik kriz döneminde paranın değil malın kıymeti artar. Motosiklet almayı düşünmediğim için fiyatları takip etmiyorum. Kenarda bir miktar birikmiş param olmuş olsaydı sıfır motosiklet yada araba alır bir kenara koyar, bir sene sonra aldığımız en az yüzde 50 fazlasına satardım. Malesef ülke ekonomisinin gidişatı hiç iyi değil. Umarım düzelir

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    her genc kızın hayali
    gecenlerde benzin alirken pompaci arkadaş ehliyet alip R25 alicani solemisdi yillar gecdi aradan sordum nerde motor ?
    vaz gecdim abi diyo normal fiyatlar böle olunca.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Asıl şaka bu olmalı Adam cbr 250 ye 99 Bin yazmış

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...55474758/detay
    fz6_fazer bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parası olmayanlara taksitle fahiş fiyattan satan bir dükkan olabilir. Bir nevi tefecilik yapan bu tür yerler mantar gibi her yerde türedi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl şaka bu olmalı Adam cbr 250 ye 99 Bin yazmış

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...55474758/detay
    O para 1000rr çakması alacağıma 1000rr alırım ya da 2 tane 0 cbr 250 üretirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Akp plkaa :Ddd

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben 2009 model suzuki GSR 600 yada yamaha fazer 600 lere bakıyorum... acaba ben mi enayiyim? R25 bana istediğimi veremeyecek bir motor ve benim baktığım modellerin neredeyse 2 katı fiyata..

neyse milletin seçimleri benim işime geliyor.. R25 devam abi, GSR ler bana kalsın

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araba piyasasından sonra sıra motosiklet piyasasına geldi. motosiklet böyle sakin sakin takılacak mı sanıyordunuz? gidin bi malum sitede galericilerin sattığı sıfır km otomobillere bakın. bir de aynı aracın resmi internet sitesindeki fiyatına bakın. aradaki farkı kim koymuş neden koymuş öyle düşünün.
    siz sanıyorsunuz ki sadece r25 böyle...

ARTIK TÜRKİYE'DE TEKERLEĞİ OLAN HERŞEY PAHALI.
    4-5 bin liraya elektrikli scooter satılıyor. öyle motosiklet gibi görünen değil baya çocukken bindiğimiz normal scooterlardan.
    eskiden 4-5'e 125'lik 150'lik japon motosiklet alıyordunuz unutmayın.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bir çok kez söyledim yine söylüyorum, küçük cc kullanan arkadaşlar zamanınız çok az kaldı 250 cc alabiliyorken alın. sıfır alın demiyorum, 2. el çok fahiş fiyatlı olmadan alabilirsiniz. yoksa 250 cc bile hayal olucak.

böyle devam ederse beyler CBF 150 ve YBR 125'in ikinci eli patlar. çünkü insanların bütçesi bu motorlara yeticek.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çok kez söyledim yine söylüyorum, küçük cc kullanan arkadaşlar zamanınız çok az kaldı 250 cc alabiliyorken alın. sıfır alın demiyorum, 2. el çok fahiş fiyatlı olmadan alabilirsiniz. yoksa 250 cc bile hayal olucak.

böyle devam ederse beyler CBF 150 ve YBR 125'in ikinci eli patlar. çünkü insanların bütçesi bu motorlara yeticek.
    Zaten şu an Cbf ve Ybr piyasası patlak durumda. 20-25 bin TL isteyenler var malum sitede. Ys125'in sıfırı 26 küsür bin olmuş. Daha ne olsun
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Fransa'da petrol varil fiyatları ucuzlarken dizele 6.5 cent, benzine 2.9 cent zam geldi diye neler olduğunu hatırlıyorsunuz değil mi?

Japon motosikletlerine %10 ek vergi gelirken neredeydik?(Hani şu sözde Eylül'de kalkacak olan) Motosiklet yedek parçalarına ek %20 vergi getirilirken ne yaptık? Bakan çıkıp size ne oğlum dolardan eurodan derken peki? Hepsini geçtim Deprem yaralarını sarmak için toplanmaya başlanan ÖTV ye ne demeli?

O yüzden hiiç aman fiyatlar şöyle, motor artık lüks oldu binilmez, yok geçinemiyorum falan geçiniz bu işleri. Atı alan Üsküdar'ı geçti arkadaşlar.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten şu an Cbf ve Ybr piyasası patlak durumda. 20-25 bin TL isteyenler var malum sitede. Ys125'in sıfırı 26 küsür bin olmuş. Daha ne olsun
    şimdi baktım hakkaten o fiyat isteyenler var. lakin Ybr 125 esd'leri 20 ila 40 bin km arasındakileri 12-13 bin tlye alabiliyosun yinede. alınabilir bi fiyat. bozuldukça yaptır yaptır bin zaten parçaları çok bol ve ucuz. iki arkadaşım var biri cbf diğeride ybr kullanıyor. ikiside alalı 10 sene oldu aşağı yukarı. kmleride 100bini geçti. satmaya kıyamıyorlar. ybr 3 kez pert olup toplandı 1 kerede motor yapıldı banamısın demiyor hala. cbfte pek bişey yok 1 kere motor yapıldı sadece. bence imkanları kısıtlı olanlar için en mantıklı motorlar bunlar. tabi bunuda eski bir ybr esd kullanıcısı olarak söylüyorum. hala özlüyorum keratayı ne günler geçirmiştik

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)