Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Snowboard pantolonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Kışın bunu kullanan var mı?Soğuktan iyi korur diye düşünüyorum ama asıl merak ettiğim yağmurda işlevi.Decathlon'dan almayı planlıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    hani pantolon nerde ?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    link gönderir misin? hangi pantolonu almayı düşünüyorsun?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Sizde link görünmüyor ama bende 3 yıl önce decathlondan kayak pantolonu aldım. Ne yağmur ne soğuk geçiriyor.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın bunu kullanan var mı?Soğuktan iyi korur diye düşünüyorum ama asıl merak ettiğim yağmurda işlevi.Decathlon'dan almayı planlıyorum.
    arkadaşım aldı rüzgarı güzel kesiyormuş sıcak tuttuğunu belirtti kısaca işe yarıyor.öyle marka falanda almadı sıradan bir şeydi amaç rüzgardan yağmurdan korunmaksa kesinlikle iş yapıyor rüzgar için sürdüğün hız motora bağlı biraz.pulsarda iş yaptı

Motosikleti
    DRZ400SM

bu 3000mm lik bir pantolon. su geçirmezlik oranı en düşük kayak pantolonu diyebiliriz.

evet normal kullanımda sıcak tutar. bir iki damla suyu tutar. ama biraz yağarsa yağmur tutmaz. kumaşı çok kaşın değil, özellikşe egzoza dikkat et. deydiği anda yapışır.

kullanacağın şehre ve amace göre değişmekle birlikte. genel olarak iş görür.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kayak pantolonu rüzgarın,soğuğun ve yağmurun etkisini keser ama ısınmamış ve ömrünü doldurmakta olan bir lastik kullandığınızı düşünelim; soğuk hava ve yağmur bildiğiniz üzere biz motosiklet sürücüleri için kaza riskini daha da arttıran etkenlerdir. Şayet öyle bir durumda kaza yaparsanız kayak pantolonu hem alacağınız darbe yönünden hem de asfaltta sürüklenmeden kaynaklı yaralanmalardan sizi korumayacaktır.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayak pantolonu rüzgarın,soğuğun ve yağmurun etkisini keser ama ısınmamış ve ömrünü doldurmakta olan bir lastik kullandığınızı düşünelim; soğuk hava ve yağmur bildiğiniz üzere biz motosiklet sürücüleri için kaza riskini daha da arttıran etkenlerdir. Şayet öyle bir durumda kaza yaparsanız kayak pantolonu hem alacağınız darbe yönünden hem de asfaltta sürüklenmeden kaynaklı yaralanmalardan sizi korumayacaktır.
    Zaten koruma amaçlı giymeyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 3000mm lik bir pantolon. su geçirmezlik oranı en düşük kayak pantolonu diyebiliriz.

evet normal kullanımda sıcak tutar. bir iki damla suyu tutar. ama biraz yağarsa yağmur tutmaz. kumaşı çok kaşın değil, özellikşe egzoza dikkat et. deydiği anda yapışır.

kullanacağın şehre ve amace göre değişmekle birlikte. genel olarak iş görür.
    Hocam şehir içi 10-20 kilometrelik yolum var.İşe git gel sabahları iş görsün yeter.Onun dışında yağmurluk var zaten.Olmadı kat kat giyiniriz.

Zaten koruma amaçlı giymeyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Hocam şehir içi 10-20 kilometrelik yolum var.İşe git gel sabahları iş görsün yeter.Onun dışında yağmurluk var zaten.Olmadı kat kat giyiniriz.
    Eger dizlik de kullaniyorsan bence 0 dereceli havalarda bile soguktan korur.

Yagmurlu karli havada giyeceksen yagmurlukla giymeni tavsiye ederim.

Ama o sogukta yagista ayakkabi daha onemli bence, bot ve montu halettigini dusunuyorum.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    Valla benimde kilodan sebeb üstüme olmuyor eski kisliklar motor için bakıyorum kaç gündür internette bende bı bakım decatlona bizzat gidip giyim üstüme oturani Alaçam bende 25km yol yapıyorum ise git gel

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben kullanıyorum , sıcacık tutuyor. Düşersek hiç bir işe yaramaz o ayrı. Çok yağmurlu havalarda zaten çıkmadığım için o konuda yorum yapamıyorum.

Motosikleti
    MT-25
    Dün decathlonda mıncıkladım bu pantolonu, görüntüsü hoşuma gitmişti. Soğuktan korur, yoğun yağışta korumaz, yağmurluk şart sizde de varmış. Gönül ister motosiklet pantolonu alınsın tabi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yaklaşık 3 senedir var bende bu pantül,
    Alıken motosiklet pantolonu üstüne giyeceğinizi düşünerek alın sadece bu pantolonu giyip motorun üstüne çıkmak büyük cesaret,
    Ama motosiklet pantolonu üstünde gram üşütme yapmadı bana.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Arkadaşlar sadece soğuktan koruma amaçlı alacağım zaten.Naylondan bişeyin korumasını beklemiyorum.

Motosikleti
    Tiger 800 xcx
    Yıllardır kullanırım ancak korumalı motosiklet pantolonunun üzerine giyerim.. Hem korumayı sağlamış hem de çıkar öbürünü giy vs uğraşmamış oluyorum.
    Yağmurdan yağmurluk gibi korumaz ancak kısa mesafe gideceksen idare edecektir.
    Pantolon üzerine giyeceğini düşünerek büyük almanı öneririm.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    2016 yılının, aralık ayında bu ürünün eski modelini satın almıştım.
    Rüzgardan ve yağmurdan korumuştu, bende o amaçla almıştım zaten yani işlevini fazlasıyla yerine getirdi.
    Hala duruyor fakat artık bedeni küçük geldiği için kullanmıyorum.

Motosikleti
    XMAX 300
    2013 yılından beri kullanıyorum. kumaş su geçirmiyor ama yağmur yağdığında ağ kısmındaki dikişlerden su alıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)