Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hepsiburada 30tl ye mont

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnadına kampanyalı ürün alıp, iade etmek isteyip süründürmek istiyorum bunları.
    http://www.motosiklet.net/forum/inceleme-ve-tanitimlar/194358-motomax-%2550-indirim-kampanyasinda-son-4-gun-4.html#post4407167

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/inceleme-ve-tanitimlar/194358-motomax-%2550-indirim-kampanyasinda-son-4-gun-4.html#post4407167
    Allah kolaylık versin

Burada konu hatalı fiyattan mal almak değil, Motomax'ın kampanyalı satışlarında iade kabul etmemesiydi. Kanunen haksızdı

Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin

Burada konu hatalı fiyattan mal almak değil, Motomax'ın kampanyalı satışlarında iade kabul etmemesiydi. Kanunen haksızdı
    Hmmm işine gelince kanunen haksız, işine gelince sadece hata...

Rakkas geldi meydane
    Al bastı ak gerdane
    Ay ay ay ay ay ay canlar
    Böyle dilber gördün mü
    Ey meclisi şahane
    Ay ay ay ay ay ay canlar

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    ero__ büyük ihtimalle size zamanında hatanızdan dolayı birisi cezanızı vermiş o yüzden bu kadar dolusunuz. Keşke yapmasaymış böyle bir şey. Gerçekten çok kötü görünüyorsunuz.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ero__ büyük ihtimalle size zamanında hatanızdan dolayı birisi cezanızı vermiş o yüzden bu kadar dolusunuz. Keşke yapmasaymış böyle bir şey. Gerçekten çok kötü görünüyorsunuz.
    Neden insanlar tanımadıkları insanlar hakkında böyle ahkam kesmeye ve hüküm vermeye bu kadar meraklı anlamış değilim.

Arkadaş benim fikrim bu olamaz mı? Bunu hazmetmek bu kadar zor mu?

Kimsenin bana cezamı verdiği falan da yok. Hata yaparsam bedelini öderim. AĞLAMAM!

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Neden insanlar tanımadıkları insanlar hakkında böyle ahkam kesmeye ve hüküm vermeye bu kadar meraklı anlamış değilim.

Arkadaş benim fikrim bu olamaz mı? Bunu hazmetmek bu kadar zor mu?

Kimsenin bana cezamı verdiği falan da yok. Hata yaparsam bedelini öderim. AĞLAMAM!
    Bunu yazarken de yakındığınız davranışı sergilemiş oluyorsunuz. Adamın fikri de o, onun fikrini niye hazmedemiyorsunuz.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yazarken de yakındığınız davranışı sergilemiş oluyorsunuz. Adamın fikri de o, onun fikrini niye hazmedemiyorsunuz.
    Yapılan yorum benim fikrime olunca bir söz hakkım oluyor değil mi? Ben tutup benim fikrimi beğenin demiyorum ki hasta mısınız?

Fikrime yorum yapmak, kırmızı değil yeşil elma güzel demek ile tamamen zıt şeylerdir.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Siz bilirsiniz. Bu tartışma iki tarafa da katkı sağlamıyor. Umarım arkadaşın dediği gibi her zaman kendiniz gibi insanlarla karşılaşırsınız.

Motosikleti
    D400
    Yapılan yorum benim fikrime olunca bir söz hakkım oluyor değil mi? Ben tutup benim fikrimi beğenin demiyorum ki hasta mısınız?

Fikrime yorum yapmak, kırmızı değil yeşil elma güzel demek ile tamamen zıt şeylerdir.
    Söz hakkınız her zaman var. Karşı tarafın da olduğu gibi.
    instagram.com/gerivites

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz hakkınız her zaman var. Karşı tarafın da olduğu gibi.
    Anlama kıtlığınız var sizinde.

Ben yaptığım yoruma olan cevap hakkımı kullanıyorum, ancak karşı taraf benim yorumumu beğenmediği için yorumuma YANLIŞ demek cürretini gösteriyor.

Aradaki farkı idrak edebildiğinizde kaldığımız yerden devam edebiliriz...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Yapılanın bariz hata olduğu ve o fiyatlara satılamayacağı biliniyorsa ve o mal alınıyorsa, burada fırsatçılık ve art niyet vardır. Kişinin kendi tercihidir saygı duyarım ama yapılan büyük bir yanlıştır. Hepimiz çalışıp para kazanıyoruz ve kolay olmadığı gün gibi ortada. Alenen bir adam zarar altına sokuluyor, üstelik gören kişi 10larca kişiyi daha dahil ediyor duruma. İnancınız ne ise veya yoksa bile dünya da herşeyin bir dönüşü var ve emin olun yaptığınız kasıtlı kötülükler ve iyilikler size aynı şekilde döner. Bilmeden alan adama diyecek bir sözümüz yok elbette. Ancak şu çok net bu kafada yaşayan adamlar hayatta hiçbir zaman mutlu olamaz ve işleri rast gitmez, belaları eksik olmaz.
    tommygun, cıbılduck ve Erenk34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    D400
    Anlama kıtlığınız var sizinde.

Ben yaptığım yoruma olan cevap hakkımı kullanıyorum, ancak karşı taraf benim yorumumu beğenmediği için yorumuma YANLIŞ demek cürretini gösteriyor.

Aradaki farkı idrak edebildiğinizde kaldığımız yerden devam edebiliriz...
    Ben de anlama kıtlığı hakkımı kullanıyorum. Mesajınızın sonrasını okumadan sizin hakkınızda ileri geri fikirler döndürüyorum kafamda. Bunları da yorum olarak yazıyorum. İsteyen istediği yorumu yapar sonuçta. İstemiyorsanız engelleyin.
    instagram.com/gerivites

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    İş yerinde bir arkadaşınız bir hata yaptığında o hatayı el birliği ile giremeyemi çalışırsınız yoksa üzerine gidip işinden olmasınımı sağlarsınız.
    Bir yanlışlık olmuşsa o fiyattan almak etik değil.Gerçekten o fiyata satılacağını düşünüyorsanızda siparişi geçersiniz.Firmayla iletişim kurup fiyatın doğru olup olmadığını teyid edersiniz.Doğruysa alır yanlışsa iptal eder hem adamları uyarmışta olursunuz.
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Konu biraz gereksiz uzamadı mı? Bir taraf etik olarak doğru bulmuyor, diğer taraf iş dünyasında hata yaparsan ödersin diyor. Aslında ikisi de bir bakıma doğru. 80civarı mesaja gerek yoktu sanki. Herkese iyi haftasonları dilerim. İyi forumlar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ben mayıs ayında ıspartadan bir araba aldım ve pandemi nedeniyle istanbula çoklu çekici ile geldi..
    Çekicinin parkettiği alana gittim arabamı gördüm,ben şu arabayı alacağım dedim.
    Orada bir kalabalıkvar,kavga olmuş demekki adam kimsin nesin necisin bakalım evraklara isim tutuyor mu kimliğine bakalım demedi.. Al abi dedi verdi anahtarları..
    Düşünebiliyor musunuz?
    Sorgusuz sualsiz aldım anahtarlarımı bindim arabama ve evime geldim.
    Yolda da hemen çekici şirketi aradım durumu anlatıp hata yaptıklarını söyleyince adamın şaşkınlığını teşekkürlerini duymalıydınız..
    Şimdiiii...
    Ben arkadaşımın arabasıyla üç kişi gitmiştim.
    Demekki burdaki bazı arkadaşlar madem sormuyorlar deyip fırsattan istifade oradan başka iki arabayı daha alıp keriz hata yapmasaydı,anahtarları vermeseydi ,hatasının bedelini ödesin deyip arabalara el koyacaklardı..
    Aslında baya iyi bir iş galiba...

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    bu baslik ilk cikdiginda linkki tikladim bakdik gercekden fiyati 30 tl idi sonra aşadaki yorumlari okuyunca saticinin yanlis yaptigi anlayinca almadim iyikide almadim kim bilir satici bu ilandan sonra nasil bir bunalima girer ALLAH yardimcisi olsun .

Motosikleti
    MT-25
    Ya hahahah,
    Allah aşkına 150 tl ye sipariş verdiğimiz elbise dandik geliyor. 30 tl ye gelecek kask ahahshs diye bir önerme yapacaktım ki, ya rüyanızda mı gördünüz?
    Bir ara trendyolda da böyle yazılımsal yanlışlar oluyordu. Mümkün böyle şeyler tabi. Umarım 300 tl kaskı 30 tl ye alan olmuşsa dahi, satıcının hakkını verir.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hahahah,
    Allah aşkına 150 tl ye sipariş verdiğimiz elbise dandik geliyor. 30 tl ye gelecek kask ahahshs diye bir önerme yapacaktım ki, ya rüyanızda mı gördünüz?
    Bir ara trendyolda da böyle yazılımsal yanlışlar oluyordu. Mümkün böyle şeyler tabi. Umarım 300 tl kaskı 30 tl ye alan olmuşsa dahi, satıcının hakkını verir.
    Kask değil mont.

Kask değil mont.
    Olayın kask ya da mont olmadığını anlayamamış insan beyanı.
    BloodyBaron bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Aynı satıcının 25 tl ye otomabil lastiği 30 tl ye nolan kask ilanıda vardı.
    Sadece monttan ibaret değildi konu.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)