Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Allah'a emanet yaşıyoruz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazar günü şehir içi duble yolda, sağ şeritin ortasında70 ile giderken sağımdan çok hızlı bir şekilde makas atıp geçen afyon plakalı clio; eğer kırmızıda dursaydın ananı belleyecektim haberin olsun. Benim gibi sakin bir insanı bile çileden çıkardın ya, sana ettiğim beddua inşallah tutmuştur. Kerhane işçisinin çocuğu seni, dağdaki şempanzeyi trafiğe koysan senden daha efendi sürer be. Keşke bir elektrik direğinde/tır dorsesinin altında kendi kendini imha etsen de sen de kurtulsan bu hayattan, biz de kurtulsak.

Neyse arkadaşlar, trafikte Allah'a emanet yaşıyoruz. Her an her yerde tepemize bir araba çıkabilir. Öyle çığırından çıkmış bir toplum haline geldik. Bu adamları nasıl terbiye edecekler, nasıl uysal hale getirecekler inanın bilmiyorum.
    espresso, tommygun ve skucukyazici bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    çok çok geçmiş olsun.

bir çocuğu sevindirin yada bir yere sadaka verin.

Bazen görmediğimiz, duymadığumuz, bilmediğimiz insaların duası korur bizi.

Allah hepimizi bu cahil sürücülerden korusun.
    emenyasin bunu beğendi.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Kameraya alıyoruz, haberlere çıkmadığı sürece ceza yazılmıyor. 10/10 ülke, daha iyisi olamazdı.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü şehir içi duble yolda, sağ şeritin ortasında70 ile giderken sağımdan çok hızlı bir şekilde makas atıp geçen afyon plakalı clio; eğer kırmızıda dursaydın ananı belleyecektim haberin olsun. Benim gibi sakin bir insanı bile çileden çıkardın ya, sana ettiğim beddua inşallah tutmuştur. Kerhane işçisinin çocuğu seni, dağdaki şempanzeyi trafiğe koysan senden daha efendi sürer be. Keşke bir elektrik direğinde/tır dorsesinin altında kendi kendini imha etsen de sen de kurtulsan bu hayattan, biz de kurtulsak.

Neyse arkadaşlar, trafikte Allah'a emanet yaşıyoruz. Her an her yerde tepemize bir araba çıkabilir. Öyle çığırından çıkmış bir toplum haline geldik. Bu adamları nasıl terbiye edecekler, nasıl uysal hale getirecekler inanın bilmiyorum.
    Bunun benzeri bvir durumda kaza yaptım. TEM otobanında yoğun trafikte sağ şeridin orta soluna doğru öndeki arabanın sol teker hizasından 50 ile gidiyordum, soldan aniden makas atıp üzerime kıran koyu renkli o an markasını göremediğim bir araba üzerime gelince şeridin sağına kaçtım, şeridin sağına kaçınca da emniyet şeridinden hızla gelen zırhlı araçla yanyana çarpıştık. Tek hatırladığım tekerleği benim kadar büyük tank gibi bir şeydi. Bir köprücük kemiği kırığıyla atlattım ama zaten emniyet şeridinden hızla gelen araç olabilir diye sağ şeridin sola yakın tarafından gidiyordum. Keşke kurallara uymak yerine emniyet şeridincen basıp gitseymişim ben de dedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gecmis olsun..Ama bence isiklarda yakaladaydin "ya hocam biraz dikkatli olursaniz sevinirim" derdin gibime geliyor..

Yani seni tanimiyorum ama bence hic risk alma.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun..Ama bence isiklarda yakaladaydin "ya hocam biraz dikkatli olursaniz sevinirim" derdin gibime geliyor..

Yani seni tanimiyorum ama bence hic risk alma.
    Kanka yazdıklarında haklısın. bu konularda medeni olmaya çalışırım ama inan ki orada cinnet getirdim. Kafamda ışıklarda durursa aracın kapısına yapışıp açmak vardı ama açtıktan sonra ne olurdu inan ki bilmiyorum. Belki de adam beni döverdi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    benzer olay benim başıma gelmişti.
    basınekspres yolunda sol şeritte trafiğin aktığı hızda giderken aynadan hızla yaklaşan bişi gördüm.
    gördüğüm gibi kelimei şehadet getirmeye başladım
    sağlayarak sağımdan dibimden geçip rüzgarı beni savurdu.
    plakasını olay saatini cimere yazdım
    tahmin edersiniz ki hiç bişe olmadı her zamanki gibi

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bahsettiğin böyle bir arkadaş mı?
    mavzer-i bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Normal hayatınızda 3 saniye bile muhattap almayacağınız insanlarla dalaşmaya gerek yok. Kırmızıda dursaydı sen ona ne söylersen söyle o zaten savuşturacak saçma bir şey diyecek. Böyle süren denyolar illa ki belasını buluyor hiç merak etmeyin içiniz rahat olsun.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal hayatınızda 3 saniye bile muhattap almayacağınız insanlarla dalaşmaya gerek yok. Kırmızıda dursaydı sen ona ne söylersen söyle o zaten savuşturacak saçma bir şey diyecek. Böyle süren denyolar illa ki belasını buluyor hiç merak etmeyin içiniz rahat olsun.
    Münakaşa etmeye gerek yok, kapıyı açıp basacaksın yumruğu. Kapı açılmazsa camlara vurup patlatacaksın. Tabii karşı taraf emaneti çıkarıp bedenimizi makarna süzgecine de çevirebilir

Cehalet ile savaşmak kolay da karşı taraf tehlikeli cahil ise hayat ızdırap ile doluyor yahu! Kurumuş çiçek gibi solduruyorlar insanı..

Motosikleti
    T7
    Ailesi başaramamış, çevresindeki arkadaşları kendisinden beterdi büyük olasılıkla, Milli Eğitim başaramamış ve böyle bir tip çıkmış ortaya, onlarca insanın yıllarca uğraşıp başaramadığını sen kapıyı açıp gözünün üstüne yumruğu çakmakla başaramazsın, seninle ilgili bir durum değil senin yerinde ben de olabilirdim, öfkende sonuna kadar haklısın ama böyle enkaz tipler için değmez sana bir şey olmadığına sevindim
    skucukyazici ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ailesi başaramamış, çevresindeki arkadaşları kendisinden beterdi büyük olasılıkla, Milli Eğitim başaramamış ve böyle bir tip çıkmış ortaya, onlarca insanın yıllarca uğraşıp başaramadığını sen kapıyı açıp gözünün üstüne yumruğu çakmakla başaramazsın, seninle ilgili bir durum değil senin yerinde ben de olabilirdim, öfkende sonuna kadar haklısın ama böyle enkaz tipler için değmez sana bir şey olmadığına sevindim
    Teşekkür ederim dostum. Diyecek çok şey var da, neyse..
    skucukyazici bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. İki şık var;
    1. Kendini rahatlat(küfür,beddua,kavga vs.)
    2. Suçluyu cezalandır. (Fahri trafik müfettişi olmak için çalış)
    Sürekli yollarda olan motosiklet sürücüleri bu iş için çok uygun aslında.
    Kolaycı bir toplum olduk. Bu nedenle banko 1.Seçenek diyorum.
    İçişleri Bakanlığı motosiklet sürücülerinden fahri trafik müfettişi yetiştirmeyi düşünmeli bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)