Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küba Çita 100r Gold Hız ve titreme sesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler. Küba Çita 100r Gold motosikletine sahibim, öncelikle iki sorum olucak.

1)Hızlanma. Motorum son devir olan 9bin deviri çeviriyor ama maksimum 100 kilometreyi geçmiyor. 2020 model motor daha 1 aylık. Biraz daha hızlanması için ne yapabilirim?

2)Titreme sesi. Motor Tam 4500 devire gelince anahtar da titreme sesi geliyor devir arttıkça ses de daha çoğalıyor ve egsozdan çok anahtarın titreme sesini duyuyorum ve çok sinir bozuyor çünkü baya bi yüksek ses oluyor. Anahtarı elimle tutunca ses kesiliyor hemen Sizce sebebi nedir? yoksa bu modellerin hepsinde böylemi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100cc motor daha ne yapsın. Hız rekorlarına değil yüksek hızda frenler işe yarıyor mu ona bak bence.
    vatoz419 bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hızı normal. Daha hızlanması için 200cc'ye krankla birlikte yükseltebilirsin, tabi bununla birlikte ön dişli büyütme ya da arka dişli küçültmek gerekecek.
    Kontak sesi için ise, 2010 yılında Breton'umda vardı. Çerçevesi kontağa bol geliyor. Çevresine plastik ince kartı kesip sıkıştırarak çözüm bulmuştum.
    vatoz419 bunu beğendi.

çok hız seven biri değilim sadece internette oynanmadan 130 yapıyor diyenleri okumuştum mera kettim sadece acaba motorda sıkıntımı var diye. Frenleri yeterince iyi durdurması çok güzel. teşekkürler yorumun için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Tek sevmediğim nokta kontak tiremesi belkide dediğin gibi yaparım çünkü biraz kullanınca ciddi anlamda rahatsız ediyor, iy igünler.

Motor 100cc ama alt takım 150lik dediler fabrika çıkışlı bide diğer motorlara göre basık. cbr125 li bi arkadaş geldi kaç lık dedi 100lük dedim inanmadı, alt takım benim motordan büyük dedi. Ama atikliği süper.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)