Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0'dan custom motor

Motovento
    REKLAM ALANI

evet abilerim ablalarım 18 yaşında motor aşkı ile yanıp tutuşan bir gencim konuyu fazla uzatmak istemiyorum Harley Davidson'ın motorlarına aşık oldum fakat malum zamlardan ve vergilerden dolayı fiyat anlamında boyumu aşan bir markaydı ve ben de kendi custom motorumu yapmaya karar verdim fakat nasıl yaparım,ustasını nasıl bulurum,yedek parçası Türkiye'de varmıdır derdine düştüm varsa bilen eden biri yardımcı olursa çok sevinirim,iyi günler.https://www.pinterest.cl/pin/748160556832186017/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İzmir'de Bobberizm diye bir firma var, Youtube kanalını takip edersen sana fikir verir. Donör motor olarak ne kullanmayı düşünüyorsun?

abi elimde a2 ehliyeyim var büyük ihtimalle streed rod 750'nin motorunu kullanırım ama dediğim gibi önerilere açığım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Valla açıkçası sen bu başlığı açtığında ben Superlight, Blackster, Lifan, Bisan gibi bir motoru alır,parçalar, kendi zevkine göre birşey yaparsın diye düşünmüştüm. Lakin senin düşünceler daha farklıymış. İlginç olacağı kesin, merakla bekliyorum.

harleyci ruhunu kaybetmek istemediğimden dolayı bu tarz bir yola başvurdum fakat ilerleyen vakitlerde bu düşüncem değişebilir ve teşekkür ederim

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    gang.garage var instagramda bir bak işini görür belki dostum..

eyvallah abi bakıyorum şuan yarın iletişime geçeyim kendileri ile

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    virago çakması, yapıştır bir tane borelli ledow cxma250. V motor işini görür. 250 cc her türlü de götürür.
    yedek parça falan yok bunlarda. sadece motorun yedek parçasını halletsen yeter.
    Gerisi kaynak, zımpara boya işi.
    edit: aa bak senin attığın motora benziyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...58000228/detay

aynen ama bir tık daha güçlü bir şey arıyorum harıl harıl çalışacak bastığında harley kadar ses çıkartacak gürültülü bir şey arıyorum o yüzden küçük cc'ler pek de ilgimi çekmiyor :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler