Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'da sürücü kursu arıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS - 2023
    Merhaba, 17 yaşındayım ve A1 ehliyetine yazılacağım. Bursa'da bir sürücü kursuna gittim bana sürmeyi bilmeyenlere kayıt açmadığını söyledi. Benim de teorik bilgim var ama alıştırma yapmam gerek.
    Bana usulünce öğreticek Bursa'da sürücü kursu var mı?
    Toplasan motor 10 defa sürmüşümdür.
    Çevremde motoru olan arkadaşlarım var fakat kimse motorunu riske atmak istemiyor, 2 teker neticede düşüyor hemen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Setbaşında burak sürücü kursu var, sahibi motorcudur ben tanıyorum ama ismimi vermene gerek yok durumunu anlat sana yardimci olacagini düşünüyorum. Burak bey genc 30 lu yaşlarda birisi

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Rehber sürücü kursuna gitme de nereye gidersen git. Kesinlikle ilgilenmiyor. Motoru veriyor sonra ortalarda yok. Sekize nereden başlayacaksın, nerede bitireceksin, tekniği nedir hak getire. Başka hocalara sora sora öğrendik. Önceden açık açık konuş. Kaç saat direksiyon eğitimi verecek? Bir çok kurs hocası kulağında interkom olduğu halde size devamlı direktif veriyor, hatalarını söylüyor. Gerçekten çok ilgililer. Bunları sorgulayarak seçim yapmanı tavsiye ederim.

Beşevler sürücü kursu var görüşebilirsiniz A1-A2-A kadar veriyorlar

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS - 2023
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Setbaşında burak sürücü kursu var, sahibi motorcudur ben tanıyorum ama ismimi vermene gerek yok durumunu anlat sana yardimci olacagini düşünüyorum. Burak bey genc 30 lu yaşlarda birisi
    Bunu dikkate alıp görüşmeye gideceğim.

Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rehber sürücü kursuna gitme de nereye gidersen git. Kesinlikle ilgilenmiyor. Motoru veriyor sonra ortalarda yok. Sekize nereden başlayacaksın, nerede bitireceksin, tekniği nedir hak getire. Başka hocalara sora sora öğrendik. Önceden açık açık konuş. Kaç saat direksiyon eğitimi verecek? Bir çok kurs hocası kulağında interkom olduğu halde size devamlı direktif veriyor, hatalarını söylüyor. Gerçekten çok ilgililer. Bunları sorgulayarak seçim yapmanı tavsiye ederim.
    Tamamdır dikkate alacağım teşekkürler.

Alıntı Oracle_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşevler sürücü kursu var görüşebilirsiniz A1-A2-A kadar veriyorlar
    Zaten bir sürü kurs veriyor onda sıkıntı yok ama ilgisiz olanlar çok. Bana öğretmeleri gerek...

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Esentepe kavşağından Hürriyet istikametine doğru 200 metre aşağıda solda, Nazım sürücü kursu var. Bende 3- 4 ay sonra oğlumu A1 için oraya yazdıracağım...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Serhat hepsinden önce sen hangi mahallede oturuyorsun. Bursada benim hatırladığım en az 7 - 8 ayrı
    mahallede sürücü kursları var . Hem işini iyi yapan , hem de bir ucundan diğeri 50 km üzeri bir şehirde
    seni ulaşım olarak zorlamayacak bir kurs olmalı. Atıyorum, Kestel- Gürsu da oturan bir öğrenciye Görükle'den bir kurs ne kadar uygun olur. Her ders için 2 saat git , 2 saat dön.
    bursevi

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS - 2023
    Alıntı tanermavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esentepe kavşağından Hürriyet istikametine doğru 200 metre aşağıda solda, Nazım sürücü kursu var. Bende 3- 4 ay sonra oğlumu A1 için oraya yazdıracağım...
    Yazıldım.
    Özbay Sürücü Kursu'na yazıldım Duaçınar'ında bakalım hayırlısı.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serhat hepsinden önce sen hangi mahallede oturuyorsun. Bursada benim hatırladığım en az 7 - 8 ayrı
    mahallede sürücü kursları var . Hem işini iyi yapan , hem de bir ucundan diğeri 50 km üzeri bir şehirde
    seni ulaşım olarak zorlamayacak bir kurs olmalı. Atıyorum, Kestel- Gürsu da oturan bir öğrenciye Görükle'den bir kurs ne kadar uygun olur. Her ders için 2 saat git , 2 saat dön.
    Mesafe benim için son planda diyebilirim, düzgün öğretildiği taktirde her sürücü kursuna gidecektim ki yazıldım bugün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)