Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt-125"e en fazla ne kadar verilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YakupAlp_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Sizce ne kadar verilir ilk motosikletim olucam 4-5 ekipmana ayırdım ne kadar verilir en fazla mt-125"e ne kadar verilir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Cevap yok mu yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ne zaman alacaksın?

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman alacaksın?
    İnşallah sonraki hafta

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    geçen hafta r25 ile başlıyordu,bu hafta mt125 oldu,haftaya mobilet alınır mı diyecek

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta r25 ile başlıyordu,bu hafta mt125 oldu,haftaya mobilet alınır mı diyecek
    O, konuyu açan arkadaşın sorunu değil hocam ekonomimizi göklere çıkaran sayın bakanımız berrrrrat bey sayesinde :D
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O, konuyu açan arkadaşın sorunu değil hocam ekonomimizi göklere çıkaran sayın bakanımız berrrrrat bey sayesinde :D
    Aynen öyle ne alacağımı şaşırdım

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Alıntı YakupAlp_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle ne alacağımı şaşırdım
    Al benden de o kadar hocam almayı planladığım motor 1 hafta sonra 2.000 TL arttı ikinci el piyasası ver 1-2 haftada bir artıyor böyle.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al benden de o kadar hocam almayı planladığım motor 1 hafta sonra 2.000 TL arttı ikinci el piyasası ver 1-2 haftada bir artıyor böyle.
    Aynen öyle o yüzden acele ediyorum

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Boşverin 2005 600rr alın hem 600lükle başlanır mı onu öğrenmiş oluruz.
    Ben o paraları Mt 125e vermem. Kullananların büyük çoğunluğu genç kesim ve 125liğin canını çıkartmaya çalışanlar olacak. Düşersen parçası deli para. Ben ilk motorum cupla düşerken bile içim gidiyordu millet nasıl oluyor çok merak ediyorum.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    mt-125 sahibi olarak söylüyorum. Fiyatı normlara göre çok uygun. Zaten 2019 ve öncesi Fransa üretimli olduğu için ülkeye girerken %20 vergiden muaftı. Yani %20 vergiye girseydi R25 ve Mt25'ten daha pahalı olacaktı. 33-35 bin arası 2019 modeli alınabilir.

Senin alacağın kaç model kaç km?

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-125 sahibi olarak söylüyorum. Fiyatı normlara göre çok uygun. Zaten 2019 ve öncesi Fransa üretimli olduğu için ülkeye girerken %20 vergiden muaftı. Yani %20 vergiye girseydi R25 ve Mt25'ten daha pahalı olacaktı. 33-35 bin arası 2019 modeli alınabilir.

Senin alacağın kaç model kaç km?
    15-16 model düşünüyorum

Motosikleti
    Bn125
    A2 veya üstü ehliyetin varsa eğer pulsar 200ns alman daha iyi olur. 125cc bir motosiklete hele ki 4 5yaşındaki bir motosiklete o paraları vermek bence mantıklı değil. Pulsar zaten genel itibari ile kendini kanıtlamış bir motosiklet. 0 almanı tavsiye ederim ama düşük km 2018 model yeni lastik takılmış falan da alabilirsin daha uyguna gelir. İlk motorda maliyeti düşürebildin kadar düşür çünkü işin içinden çıkılmıyor. Kilidi ekipmanı ruhsatı sigortası vergisi derken ciddi manada yoruyor insanı. Düşünürsen benelli bn251 modeli de güzeldir ama pulsarın piyasası ve bayileri açısından daha tercih edilebilir. Düşün derim. Japon iyidir ama o fiyata 2015 model 125cc almak cidden insanı üzer.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 veya üstü ehliyetin varsa eğer pulsar 200ns alman daha iyi olur. 125cc bir motosiklete hele ki 4 5yaşındaki bir motosiklete o paraları vermek bence mantıklı değil. Pulsar zaten genel itibari ile kendini kanıtlamış bir motosiklet. 0 almanı tavsiye ederim ama düşük km 2018 model yeni lastik takılmış falan da alabilirsin daha uyguna gelir. İlk motorda maliyeti düşürebildin kadar düşür çünkü işin içinden çıkılmıyor. Kilidi ekipmanı ruhsatı sigortası vergisi derken ciddi manada yoruyor insanı. Düşünürsen benelli bn251 modeli de güzeldir ama pulsarın piyasası ve bayileri açısından daha tercih edilebilir. Düşün derim. Japon iyidir ama o fiyata 2015 model 125cc almak cidden insanı üzer.
    A1 ehliyetim olacak yakında yaşım 17

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)