Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HERkesin altında son model araç herkeste son model telefon var diyen mallar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    youtube de gerizekalı bi topluluk var o üstte dediğim şeyleri tekrar edip duruyor herkesin altında son model araç telefon varmı yazsın ayrıca bu gerizekalı topluluk o parayı alınteriyle kazandığını bilmiyormu böyle aptal aptal laflar edebiliyor benim altımda son model motor yok 50 cc motor var telde xiomia telefon o gerizekalı mal topluluğuna duyurulur burda varsa onada duyurulur kusura bakmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    da neden bu kadar takıldın ki bu olaya kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin zaten o öyle düşünüyorsa onun çomarlığı o istesende o düşünceyi değiştiremezsin yani salla gitsin he var yiğenim de geç
    Moto43 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O bahsettiğiniz gerizekalı topluluk politik fanatiklikten kafayı yemiş,gözleri kör olmuş ruh hastalarından başka bir şey değil.Günlük hayatta denk gelirse muhattab bile olmuyorum.

Çok merak ediliyorsa Türkiye 149 araç ile 1000 kişiye düşen sayısı listesinde 160 ülke arasında 92.sırada.Öldü bitti denen Yunanistan bile 487 araç ile Türkiye'yi üçe katlamış durumda.2020 yılında nüfus olarak bize yakın Almanya'da tam Türkiye'nin 8 katı araç satılmış.Almanya bizi kıskanıyor çaktırmayın.
    Araç yaşı olarak ta pek iç açıcı durumda değiliz açıkçası.
    Moto43 ve birbilent bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakin ol champ

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunları söyleyen sermayedarsa anlarım. Çünkü, çok bilinen bir demagojidir. Ama senin benim gibi maaşa talim eden tayfa ise bunlar veresiye tiplerdir. Uzak dur.
    Emekli olana kadar hiç işsiz kalmadım. Telefona verdiğim en büyük para 600TL o da ikinci el.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefon, araba işi nanay olunca da "herkesin elinde fırından taze çıkmış ekmek var, herkes karnını doyurabiliyee" derler.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Başlıkta bahsettiklerine ek olarak bir de bunlar var;

https://twitter.com/AjansMuhbir/stat...31871862435841

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    birileri çıkıp bişeylermi söyledi yine?
    saçmalıklar yüzünden tv yi hayatımdan çıkardım neredeyse. bazı kesimin söylediklerini çok kafana takmayacaksın, yoksa böyle sinirlenirsin.

internette izlemek istediğini sen seçersin, niye gidip onları seyrettinki?
    espresso bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkta bahsettiklerine ek olarak bir de bunlar var;

https://twitter.com/AjansMuhbir/stat...31871862435841
    conta yakmış bunlar, balataları sıyırmışlar belli

ben bazen kafam eserse yöneticilere adam kayırmaksızın giydiriyorum, amaç etrafımdakilerin nabzını yoklamak çünkü mesele onları başta tutanlarda bitiyor, bugün biraz söylendim yöneticiler için ama galiba etrafımda destekleyen yoktu, tepki gösteren olmadı.

ben diyorum ki maliyeti 2 lira bile olmayan şeyi(bira) neden 12 liraya satıyorlar, aldığım cevap ise -içmesinler abi.

yani mesele milletin içip içmemesi değil, mesele onun maliyetinin kaç yüz kat üzerinde satılıyor olması... iyice buhranı görmeden düzelmeyecek, halk olarak şöyle ağır travma yaşamamız lazım, mesela ekmek bulmakta bile zorlanmamız lazım o derece.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Euro 9 olmuş olsun adam burda krallar gibi harcıyor parayı.
    Şu Almanya bunların Türkiyedeki varlıklarını tespit edip sosyal yardımları bir kessinde ben onları o zaman görücem.
    Kardeşim kazanıyorsan alman sana para veriyorsa al ye helal olsun gözümüzde yok senin euronda.Yeterki gölge etme.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    bugün elektriğe %32 doğalgaza %34 zam geldi. Medya " Güncelleme " olarak bile vermedi.
    sessiz sedasız mükemmelliyetçiliğimize doğru ilerliyoruz.
    Bu sene çalıştığım özel sektörde pandeminden dolayı %1 zam bile alamadım.
    Ancak her şeye zam geldi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hemen CİMER'e şikayet edeyim enflasyonla topyekûn mücadeleyi ihlal ediyorlar diye.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yakarsa dünyayı garipler yakar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakarsa dünyayı garipler yakar.
    garibin bir tanesi bugün yine asfaltı öpüyordu, D-100 yolunda eve geliyorum ve 50 metre ileride üst geçit olmasına rağmen 2 tane çocuk önüme atladı, bildiğin önüme atladı.

soğuk kanlı bir şekilde mümkün olan en sert frenlemeyi yaptım ve zar zor durdum. durup durup yine aklıma geliyor yani resmen önüme atladılar yok böyle bir şey...

kask kamerası şart, olaydı şimdiye kadar çok güzel görüntüler kaydetmiştim, bugün darbeli somun sıkma geldi, sırada kask kamerası var. eeeeeyyyyyy "HERkesin altında son model araç herkeste son model telefon var" diyen garip insanlar, bende son model telefon var ama kask kamerası alamıyorum ne olacak?

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen CİMER'e şikayet edeyim enflasyonla topyekûn mücadeleyi ihlal ediyorlar diye.
    herkes toplaşsın, eflasyonla mücadele edicez.

Motosikleti
    speederbike
    O kesimin mantığı şöyle işliyor. Ülkenin en zengin kesimine bakıp genelleme yapıyor. Oysa açlıktan kırılan ülkelerde de öyle zenginler var.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aklıma "açım" diyen kırk senelik çiftçiye "telefonunu göster" deyip hayal kırıklığına uğrayan şu öğretim üyesi geldi:

https://www.dailymotion.com/video/x7d60x3

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma "açım" diyen kırk senelik çiftçiye "telefonunu göster" deyip hayal kırıklığına uğrayan şu öğretim üyesi geldi:

https://www.dailymotion.com/video/x7d60x3
    Bu tipler genelde din kültürücü olur, pekte sıfatsizlar, suratsızlar, bunlara katlanmak zorunda kalan öğrencilere de yazık

Haddini bilmez rezil kepaze pislik insan, yüzünde bir gram mahcubiyet göremedim lanet olası yaratıkta.

Bunlarla argo konuşmak gerek, ne oldu ha? ..t oldun mu demek lazım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kesimin mantığı şöyle işliyor. Ülkenin en zengin kesimine bakıp genelleme yapıyor. Oysa açlıktan kırılan ülkelerde de öyle zenginler var.
    Osmanlı ve padişah meraklısı olmaları da aynı sebepten. Padişah sarayda yaşıyor diye kendilerinin de sarayda yaşayacağını sanıyorlar. Oysa ne fetih yapılırsa yapılsın, ne zenginlik olursa olsun cahil halk köy hayatına aynı şekilde devam ediyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Mekanizma şöyle , "Yansıtma mekanizması" deniyor buna , fakir adam hayal edip de yapamadığı şeyler için kendine bir rol model seçer ve o modelin yaptığı şeylerden tatmin olur. Sarayda yaşamak istiyorsa kendisi gibilerle birleşip siyasi liderine saray yaptırır mesela , ya da futbolu beceremez , bir futbolcu seçip onun lüx yaşaması için katkıda bulunur vs. vs.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Doktor da olmak istiyor ama beceremeyince onu zengin etmiyor, dövüyor.
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)