Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine Yeni Yeniden 23.09.2020 BAJAJ Zam Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    39.980 nedir? Yap düz 40.000 olsun bitsin? 20 lira alıcıya bahşiş mi oluyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    Bajaj qute 59k alan cikarmi bunu

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rs200 pişmanlıktır alma

ns200 candır.
    Hocam çok mu kötü? Kuzenim ninja250sl istiyor. Dedim ona bakacağına kışın absli bir tane rs200 düşürürüz. Ne eksi yanı var ki ns200 e göre?

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok mu kötü? Kuzenim ninja250sl istiyor. Dedim ona bakacağına kışın absli bir tane rs200 düşürürüz. Ne eksi yanı var ki ns200 e göre?
    1000 km falan kullandım bence ns'den iyi motor. ns'de ön tekere oturuyormuş hissini sevmemiştim. ama racing hevesiyle alınmaz. oturuşun alakası yok. frenleri çok iyi, ilk 3 vites iyi, yakışıklı ama o kadar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Pik yapmış Bajaj ama aşağı değil, yukarı doğru. Maşallah.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar değil Dominar Bey diyeceksiniz.
    Bakın burası çok önemli Bajaj olmuş 40 bin TL

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km falan kullandım bence ns'den iyi motor. ns'de ön tekere oturuyormuş hissini sevmemiştim. ama racing hevesiyle alınmaz. oturuşun alakası yok. frenleri çok iyi, ilk 3 vites iyi, yakışıklı ama o kadar.
    Hocam başlangıç için racingcik olarak almasını istiyorum. Kawa alıp birde düşürünce ağlayacak o da var. Rs200 le patlasa bile kapısının önünde tamir ederim ben bildiğim makina yani grenajlı ns200. Aldıktan sonra zaten custom gidon falan yaparız büyük ihtimalle. Mühim olan düşünce masrafı üzmeyecek makina aldırmak.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    dominar 400 yatırım yapanlar parasını 3'e katladı sayılır.

acaba altın mı alsam? yoksa dolar mı? ya da dominar 400 alayım.

edit: yorumlara bakarken "kalite" diye bir kelime gördüm de aklıma geldi: birileri "tvs apache" için kumanda panelleri kalitesiz diyordu, onlara bir çift lafım var; siz kalitesiz kumanda paneli görmemişsiniz, geçenlerde bir tane mondial marka scooter sürdüm ve tuşlar elimde kalacak diye korktum, benim 80 bindeki tvs apache nin kumanda paneli canavar, nasıl kalitesiz diyorlar anlamadım..

yani sağlamlık hissini veriyor ve çok kolay ele geliyor düğmeler, plastik kalitesi güzel, daha ne olması gerek bilemedim.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bu piyasa anlaşılan hiç düşmeyecek

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Çok da artmamış baktığında, benim alacağım motor 5-6 ayda 70 küsürden 120 ye geldi... kıyasladığında oldukça makul kalıyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tamam işte, bakan doğru söylüyor. Millet refaha kavuştuğu için bunlara takep arttı, onun için fiyatı artıyor. Dolar da öyle. Vatandaş eskiden ayda 2 bin kazanıyorken şimdi 20 bin kazanıyor, fazlasıyla da dolar almak istiyor ama piyasadaki dolar talebi karşılamıyor. Dolar da onun için artıyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor blogu ns200den farklı gelmedi bana, şekil olarak da ns200 den daha albenisi var dogruya dogru.

Ancak oturuş pozisyonu cok kötü. Motor racing görünümlü ama alakası dahi yok. ayaklar geride gövde dik. ss kullanır gibi bir eğilme yok bu nedenle ayna cok uzakta kalıyor size ve verimli bir ayna kullanımı yapamıyorsunuz. bu pozisyon nedeniyle racing motorda dik durmaya calısıyor gibi garip bir duruşu var.

Diğer olumsuz yanı aksesuar. tur camı kötü duruyor, telefon tutacagı bulamıyorsun , topcase takamıyorsun. yani motorun aksesuarı sıfır diyebiliriz. sırt cantan haric ufacık birşey taşımak istesen nereye sokacagım derdi başlıyor.

Artçı için de cok rahatsız, cünkü kim nasıl oturacagını çözemiyor.

tabi iyi özellikleri de var.

ns200 den güzel bir görünüme sahip, gittiği yerde dikkat çekiyor. Artçı almayacagım ve navigasyona ihtiyacım yok sırt cantamı alır giderim diyor isen tek kişi için hoş bir motor.

Kullanım amacına göre değişir, ben topcase i doldurup artçı alıp navigasyon ile kaybolmamak için debelendiğim için ns200 gayet memnun ediyor.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tamam işte, bakan doğru söylüyor. Millet refaha kavuştuğu için bunlara takep arttı, onun için fiyatı artıyor. Dolar da öyle. Vatandaş eskiden ayda 2 bin kazanıyorken şimdi 20 bin kazanıyor, fazlasıyla da dolar almak istiyor ama piyasadaki dolar talebi karşılamıyor. Dolar da onun için artıyor. İnanmayın Özdil ve tayfasının yalanlarına.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Zamlardan sonra bu videoyu izlerim,azıcık dokundurma mevcut +18
    tommygun bunu beğendi.

Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın burası çok önemli Bajaj olmuş 40 bin TL
    Çokomelli 😃

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamlardan sonra bu videoyu izlerim,azıcık dokundurma mevcut +18
    https://www.youtube.com/watch?v=y17PS89Jh3U
    Cbf 150'nin fiyatına 6000 TL, R25'in de fiyatına "neredeyse 30.000 TL" diyen führer sayesinde sağlam nostalji yaptık.
    fz6_fazer bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150'nin fiyatına 6000 TL, R25'in de fiyatına "neredeyse 30.000 TL" diyen führer sayesinde sağlam nostalji yaptık.
    Bir yorum var onu da sen atmışsın abi
    tommygun ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yorum var onu da sen atmışsın abi
    Altyazı monteleme konusunda şu aşağıda link paylaşacağım video 1 numaraysa motosiklet konulu führer videosu en kötü 2 numaradır
    https://youtu.be/zfvKXE26Dnc

Oha Youtube sayfasını açınca yeni jeton düştü, hakikaten 3 sene önce yorum yapmışım

Motosikleti
    MT25 2016
    Hocam başlangıç için racingcik olarak almasını istiyorum. Kawa alıp birde düşürünce ağlayacak o da var. Rs200 le patlasa bile kapısının önünde tamir ederim ben bildiğim makina yani grenajlı ns200. Aldıktan sonra zaten custom gidon falan yaparız büyük ihtimalle. Mühim olan düşünce masrafı üzmeyecek makina aldırmak.
    ilk başlayacak adama uçak gibi gelir. oturuşa falan çok dikkat etmez zaten. parça, bakım vs üzmez dediğin gibi.

ama uzun bir süre mt-r25'den uzak tut :D benim kuzen mt25 alıp gelmişti, 2 hafta sonra motoru satıp r25 aldım.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk başlayacak adama uçak gibi gelir. oturuşa falan çok dikkat etmez zaten. parça, bakım vs üzmez dediğin gibi.

ama uzun bir süre mt-r25'den uzak tut :D benim kuzen mt25 alıp gelmişti, 2 hafta sonra motoru satıp r25 aldım.
    ben CBR 125 ile başladığımda bu ne ya motor sürmek ne kadar sırt ağrıtan bişey demiştim. 3 ay sonra naked'a geçince rahatlığı buldum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)