Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 gsx s 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2021 PCX
    Selamlar arkadaşlar 25 bin tl ye alınır mı sizce yaş 22 a2 ehliyet 181 boy ybr 125 kullanıyordum sattım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben bu konularda çok sabit fikirliyim. Hız ve güç anlamında gelişim gözüyle bakıyorum bu işlere. 125'lik satıp 125'lik almam. 250 cc tek silindir satıp çift silindir bile olsa yine 250'lik almam. Ha sizi memnun ediyordur, sürüş alışkanlığınıza uygundur, motosikletten beklentileriniz farklıdır, o zaman elbet alınır.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alabilirsin tabi dostum. Keyfin bilir. YBR'yi ne kadar sürdün ne kadar tecrübe kazandın bilmiyorum, o duruma göre 2. el 250cc de alabilirsin. Sana kalmış. Sıfır motor almak istiyorsan GSXR alabilirsin yakışıklı motor ayrıca sanırım anahtarsız çalıştırma da vardı.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alabilirsin tabi dostum. Keyfin bilir. YBR'yi ne kadar sürdün ne kadar tecrübe kazandın bilmiyorum, o duruma göre 2. el 250cc de alabilirsin. Sana kalmış. Sıfır motor almak istiyorsan GSXR alabilirsin yakışıklı motor ayrıca sanırım anahtarsız çalıştırma da vardı.
    10k tecrübe var abs sıvı soğutma ve enjeksiyon olsuğu için tercih ettim bide 0 tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu konularda çok sabit fikirliyim. Hız ve güç anlamında gelişim gözüyle bakıyorum bu işlere. 125'lik satıp 125'lik almam. 250 cc tek silindir satıp çift silindir bile olsa yine 250'lik almam. Ha sizi memnun ediyordur, sürüş alışkanlığınıza uygundur, motosikletten beklentileriniz farklıdır, o zaman elbet alınır.
    Ben pek hız yapan biri değilim 0 100 tatmin etsin yeter üstü zaten memlekette tehlike 😉
    cıbılduck ve emenyasin bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bunuda 10 bin kullanıp satacağınızı varsayarsak müşteri bulamayıp 17-18 lere kadar düşmek durumunda kalacaksınız.

Motosikleti
    2021 PCX
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunuda 10 bin kullanıp satacağınızı varsayarsak müşteri bulamayıp 17-18 lere kadar düşmek durumunda kalacaksınız.
    Alternatif varmı buna ona bakıyım

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Ben Suzuki gsx s 125 kullanıcısıyım. 2019 da 2018 modelini aldım. Mavi/motogp renkleri olan versiyonu. Ben 17.400 tl ye nakit olarak aldım. Kardeşim 2017 modelini 15.000 tl ye aldı. Şimdi fiyatları biraz yüksek.
    Motor şimdi 6000 km yi geçti. Ağustos başinda Bati Karadeniz gezisi yaptım. Yakın da forumda paylasirim. Ben daha önce uzun süre ybr 125 esd kullandım. Size kısaca şöyle anlatayım:
    -15 bg gücü var, su soğutma, 133kg(dolu) ağırlığı var. Ben düz yolda 120 km hızları görüyorum(rüzgar yoksa) Yokuş aşağı 138 km hız gördüm. Ama ideal olarak 100-110 km hızlar arasın da keyifli sürüşü var. Motosiklet 13 bin devir çeviriyor, 11500 de redline giriyor.
    - malzeme kalitesi çok iyi, vites geçişleri pürüzsüz, önde ve arka da abs var ve cok iyi çalışıyor.
    -6000 km de herhangi bir sorun yaşamadım.
    -Ybr ye göre gidon biraz aşağıda ve ayaklıklar daha geride. Alışana kadar biraz zorlandım.
    - Sele sert, rahat değil. Ben tucano urban sele minderi kullanıyorum, baya işe yarıyor.
    -Bakım aralıkları 4000 km de bir yapılıyor.
    -Merak ettiğiniz başka bir şey varsa sorabilirsiniz. (Instagram adresim: adm_yld
    motora ait görseller epeyce var.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)