Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rockwell Dna Flash Hıgh Motosiklet Botu kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Arkadaşlar yakın zamanda Honda bayisinde ekipman bölümünü gezerken bu botu gördüm. İsmi yavancı olsada ufak bir araştırmadan sonra bir satıcı yerli olduğunu söylüyor. Bu botu kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

https://hizliresim.com/u3oEXU

https://www.google.com/shopping/prod...467850334,cs:1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu botu bilmiyorum ancak Rockwell'in converse tipli bir botunu aldım. Pek memnun etmedi 2. sezonda sağı solu açılmaya başlamıştı.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    alma sakın aman diyorum :D 2 senedir kullanıyorum sadece uzun bot olduğu için yoksa çok da sağlam değil

MT00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F
    Geçen kış boyunca kullandım ben de bir sıkıntı yaratmadı. sıcak tutması ve su geçirmeme olayı başarılı. uzun vadede ne kadar sağlam olur bilemem ama 1 sezon kullanım için ben memnun kaldım.

Motosikleti
    Alıntı MT00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen kış boyunca kullandım ben de bir sıkıntı yaratmadı. sıcak tutması ve su geçirmeme olayı başarılı. uzun vadede ne kadar sağlam olur bilemem ama 1 sezon kullanım için ben memnun kaldım.
    şanlıymışsın üstad benim ilk aldığım bot 3 ayda tabanı ayrıldı iki tarafta sadece motor sürerken giyiyordum , su aldığımdan beri geçiriyirodu garantiden birebir değişim yapıldı yeni gelenlerde en ufak suyu alıyor içine abimde 0 olarak aldı uyarılarıma rağmen onunkilerde su alıyor ama evet kuru havada yeterince sıcak tutuyor içi birde cırt bantlar çok kolay ayrılıyor dikişlerden

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bende kısası var. Bende de Bi sorun çıkarmadı ama pek rahat değil, idareten giyiyorum

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Rockwell, 4riders ve muadili Türk marka motosiklet ayakkabıları botları ( YDS Hariç onda da stok vs sorunları var.) bildiğiniz standart ayakkabı atölyesinde üretiliyor. Yabancı firmalar profesyonel outdoor vs üreten ayakkabıcılarda üretirken bizimkiler ekonomik koşup ortaya yetersiz ürün sunuyorlar. Almanızı tavsiye etmem açıkcası.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ben hep kötü yorumlar gördüm bu marka hakkında. En çok aklımda kalan şey bir çok kişinin "su alıyor" demesiydi.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hep kötü yorumlar gördüm bu marka hakkında. En çok aklımda kalan şey bir çok kişinin "su alıyor" demesiydi.
    youtube da gördüysen benimdir o muhtemelen :D kesip biçtikleri videoya yazmıştım

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Görüş ve önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Daha kaliteli markalara bakmak gerekiyor o zaman.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    300 daha verip yine yerli malı yds motosiklet botu alabilirsiniz. Çok memnunum.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 daha verip yine yerli malı yds motosiklet botu alabilirsiniz. Çok memnunum.
    Yds nin fabrikası çok yakınımda. Fabrika satış mağazasına gidip inceledim. Aynı uzun bot 1500 tl civarında. Yani arada neredeyse 1000 tl var

Motosikleti
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yds nin fabrikası çok yakınımda. Fabrika satış mağazasına gidip inceledim. Aynı uzun bot 1500 tl civarında. Yani arada neredeyse 1000 tl var
    yds ye o paralı vericeğine 2 el temiz ya da yurtdışından al alpine dainese vs bulursun

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    YDS motosikletten çıkıyor galiba; sitesinde sadece kısa kışlık bot var. (1000TL'den 700TL'ye inmiş...)

Benim uzun kışlıkları 800 küsüre almıştım. Her kuruşunu hakediyor, 3 yıldır kullanıyorum... Dainese'ler 2500 civarındayken ben yine seve seve YDS'ye 1500 veririm. (1250 veya altında olsa daha mutlu ederdi o ayrı...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yds ye o paralı vericeğine 2 el temiz ya da yurtdışından al alpine dainese vs bulursun
    Dainese o kadar kaliteli olmayabilir; EUR 90'a kışlık eldivenlerini almıştım, 2. senelerinde çöp oldular. Su alıyorlardı, ellerim üşüyordu, sonra da delindiler falan. (Şimdi - Dainese'ye göre dandik bir imajı olan - Tucano kışlık eldiven kullanıyorum, harika; hem sıcak tutuyor hem de su almıyor...) Öte yandan 4,5 yıldır Dainese'nin kışlık montunu kullanıyorum; gayet memnunum. Yani her ürün aynı kalite seviyesinde değil...
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS motosikletten çıkıyor galiba; sitesinde sadece kısa kışlık bot var. (1000TL'den 700TL'ye inmiş...)

Benim uzun kışlıkları 800 küsüre almıştım. Her kuruşunu hakediyor, 3 yıldır kullanıyorum... Dainese'ler 2500 civarındayken ben yine seve seve YDS'ye 1500 veririm. (1250 veya altında olsa daha mutlu ederdi o ayrı...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Dainese o kadar kaliteli olmayabilir; EUR 90'a kışlık eldivenlerini almıştım, 2. senelerinde çöp oldular. Su alıyorlardı, ellerim üşüyordu, sonra da delindiler falan. (Şimdi - Dainese'ye göre dandik bir imajı olan - Tucano kışlık eldiven kullanıyorum, harika; hem sıcak tutuyor hem de su almıyor...) Öte yandan 4,5 yıldır Dainese'nin kışlık montunu kullanıyorum; gayet memnunum. Yani her ürün aynı kalite seviyesinde değil...
    doğrudur o konuda size katılıyorum ben genel söyledim zaten sonuçta bot mont eldiven ayrı birimlerde yapılıyor normal kalite farkı olması

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200'e Dainese Torque D1 aldım ikinci el. Satan adamın karısı yasaklamış motora binmesini
    berk_cglr ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.google.com/shopping/prod...725280619,cs:1

1500 tl lik bot 1000 tl nin altına düşmüş. Alayım mı sizce?

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Valideyle pedere aldım şimdilik memnunlar ama bakalım ilerleyen vakitler neler göreceğiz

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com/shopping/prod...725280619,cs:1

1500 tl lik bot 1000 tl nin altına düşmüş. Alayım mı sizce?
    Satıcıyı bilmem de benim kullandığım çizme bu ve çok memnunum. Bu paraya elbette değer, 2. el veya defolu falan değilse...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)