Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Baydardan (Ankara bayi) memnunmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    YakupAlp_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Herkese iyi forumlar abilerim mt125 almaya niyetliyim ama kafamda şöyle bir sorun var servis olarak sorun var yani atıyorum bakimini,Allah korusun bı kaza oldugunda veya düşürdüğümde vs neyse Ankara'da oturanlar yada Ankaranin çevre illerinden gelenler memnun musunuz Ankara'da oturuyorum onun için sordum

Saygılarımla Yakup Alp (Angarada bir Adanalı)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeş, ben oranın sahibi Kaan Baydar'ım. ayıp değil mi ortalık yerde memnun musunuz diye konu açıyorsun? Ne yanlışımızı gördünüz bugüne kadar? Allah korusun kaza bela olduğunda tabi ki yardımcı olmak boynumuzun borcu.
    numan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş, ben oranın sahibi Kaan Baydar'ım. ayıp değil mi ortalık yerde memnun musunuz diye konu açıyorsun? Ne yanlışımızı gördünüz bugüne kadar? Allah korusun kaza bela olduğunda tabi ki yardımcı olmak boynumuzun borcu.
    Estağfurullah abi :D internette çok şikayet var sadece merak ettim ve sordum :D
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı YakupAlp_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah abi :D internette çok şikayet var sadece merak ettim ve sordum :D
    Kardeşim helal et hakkını, şaka yaptım. İstanbuldayım,alakam yok orayla
    espresso ve maktama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Kardeşim helal et hakkını, şaka yaptım. İstanbuldayım,alakam yok orayla
    Helal olsun abi :D çok şikayet ver birayla ilgili kafam karıştı
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Aslında düştüğünde, kalktığında gerekli parçaları internetten sipariş edip kendin ya da güvendiğin bir herhangi ustada değişim yapman daha ekonomik bir çözüm olur. Stok tutmak maliyetli bir iş, o nedenle yetkili servislerde de aradığın her parça bulunmayabilir. Rutin km bakımı konusuna gelirsek zaten kitapçığında hangi km.lerde ne yapılması, neyin değiştirilmesi gerektiği yazmakta, o nedenle o km.lerde gerekli parçaları alıp farklı servislerde bakım yaptırmak da bir çözüm olabilir. Sadece yağ değişim periyodu konusu farklı olabilir. Kitapçıkta farklı km, yetkili servislerde farklı km yorumu var.

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Aslında düştüğünde, kalktığında gerekli parçaları internetten sipariş edip kendin ya da güvendiğin bir herhangi ustada değişim yapman daha ekonomik bir çözüm olur. Stok tutmak maliyetli bir iş, o nedenle yetkili servislerde de aradığın her parça bulunmayabilir. Rutin km bakımı konusuna gelirsek zaten kitapçığında hangi km.lerde ne yapılması, neyin değiştirilmesi gerektiği yazmakta, o nedenle o km.lerde gerekli parçaları alıp farklı servislerde bakım yaptırmak da bir çözüm olabilir. Sadece yağ değişim periyodu konusu farklı olabilir. Kitapçıkta farklı km, yetkili servislerde farklı km yorumu var.

Abi ama Ankara'da tanigim bir yer ne yazikki yok :( oyuzden soruyorum yazip emek verdiğin için tessekur ederim abi

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çok sevimsizler en başta.Bir an önce dükkandan çıkın der gibi yüzünüze bakıyorlar.
    Ali005 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ego saturn v roketi gibi

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevimsizler en başta.Bir an önce dükkandan çıkın der gibi yüzünüze bakıyorlar.

Bu tarz şikayetler cidden var :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ego saturn v roketi gibi
    Sabah sabah guldurdun abi yaw :D

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Ankara da tek bayii olduğu için toto roket evet

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    oranın seveni hiç yok hocam bende ankaralıyım ama şu an antalyada yaşıyorum çok merak ediyorum ne kadar kötü olabilir bir yamaha servisi bayisi.arkadaşlarım falan allah korusun ordan diyor gerçekten tiksiniyorlar öyleki motor bakmaya gitmiyor adamlar.1 tane olumlu yorum duymadım okumadım var bir iş demekki.kısacası çok güvenme oraya pek tekin değil

Motosikleti
    Yamaha Mt125
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oranın seveni hiç yok hocam bende ankaralıyım ama şu an antalyada yaşıyorum çok merak ediyorum ne kadar kötü olabilir bir yamaha servisi bayisi.arkadaşlarım falan allah korusun ordan diyor gerçekten tiksiniyorlar öyleki motor bakmaya gitmiyor adamlar.1 tane olumlu yorum duymadım okumadım var bir iş demekki.kısacası çok güvenme oraya pek tekin değil
    Kimse memnun değilmiş neyse artık bakım vs için ya İstanbul'a yada Konya'ya gideceğiz :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı magicbass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara da tek bayii olduğu için toto roket evet

Roket çok iyidi abi :D

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben r25'in 1000 km rodaj bakımına gittim. garip bir şekilde buyur eden isteğimi soran biri vardı. istersem çay kahve alabileceğim yeri gösterdi.
    şaşırdım açıkçası. ama bakımda varilden açık yağ koyduklarını söyleyince pek de içime sinmedi ama garanti devam etsin maksat.

ben +3 yıllık garanti aldım motoru alırken. yani toplamda 5 yıl sınırsız km boyunca garantisi var. artık isterlerse ayçiçek yağı koysunlar benim için çok da sorun değil.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    eskişehir de var ankaradaysan orayada gidebilirsin.mesela oranın çok sevenide var çok nefret edenide.gittim bizzat tanıştım kaldıki motor aldığımı öylesine uğradığımı konuşmanın başında belirttim.çay su ısmarladılar baya uzun konuştuk,mt07 almıştım onla ilgili bilgiler vs aldım bana çok sıcak geldi sıcak karşıladılar ordakiler.hani o civarda işim düşse ben giderdim

melihbesikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Gecen hafta ankaradan bir motor aldim, Baydar`da expertiz yaptirdim. Internette olumsuz yorumlar okudum ancak gittigimde cok ilgilendiler. 15 dkda bir bir seye ihtiyaciniz var mi, cay kahve su vs, sandalye ihtiyacimiz oldu sirtlayip getirdiler. Usta da motorun herseyini tek tek anlatti, ilgi alaka iyiydi. Ben cok memnun kaldim acikcasi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Geçenlerde Ankara'dan Yamaha marka bi motosiklet satın aldık. Sahibinin motosikletini satma sebebi Yamaha Baydar'dı Servisten memnun olmadığı için sattığını söyledi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)