Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet ücretlerini nasıl yatırdınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba. A2 ehliyet için 1200 liraya kursa yazıldım. Yazılırken de 600 ödedim. Şimdi teorik sınav için kağıtlarımız çıkmış ve kağıdı alabilmek için geriye kalan ücreti yatırmamı istiyorlar. Direksiyon derslerini de sınavdan sonra vereceklermiş. Ben geriye kalan parayı direksiyon sınavı öncesinde veririz diye düşünüyordum. Sizde nasıl oldu bu ödeme aşamaları?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Genellikle sınav giriş kimlikleriniz verilirken geri kalan ücreti değil de ödemenin kalanından bir miktar müsait olunduğu kadar istenir, amaç borç azalırken nakit akışının sağlanması, sınav harçlarının karşılanmasıdır. Tabi ki bu, kursa ve kursla anlaşmanıza bağlı olarak değişir.

Ben A sınıfı için 1350tl ye anlaştım. Uğraşmamak için ücreti peşin verdim fakat daha çok uğraştım. Daha önceden ehliyetim olduğu halde sınava halen giremedim. Devamlı oyalıyorlar. Motorları bile yokmuş. Eylül sonu girceksin diyorlar şimdi. Bakalım hadi hayırlısı😊
    Burdan peşin yatıracaklara tavsiye vereyim yatırmayın. Net olarak en geç sınava sokulacağınız tarihi yazılı imzalı isteyin. Ben mağdur oldum siz olmayın

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250SL
    A sınıfı için 1000₺ ye anlaştım önden 500₺ verdim sınava yakın kalanını veririm diye düşünüyorum

Ben a2 icin kursla 500 tl ye anlastim . 120de direksiyon sinavi icin verdim. Benim B ehliyetim vardi ama

tccobb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250-B
    A için bugün sabah direksiyon sınavına girdim, geçtim. B ehliyetim vardı %60'ını yazılırken kalan %40'ını da cuma günü sınav giriş belgemi alırken verdim. Sınav ücreti olan 120 tl'yi de birkaç hafta önce vermiştim.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    A2 ehliyetim var B için bugün kayıt oldum 900 tl ye
    arkadaşımın B EHLİYETİ VARDI A2 İÇİN 1000 TL Ödemişdi.

Tanıdık sayesinde mi bu kadar uyguna yazıldınız yoksa küçük şehir olduğu için mi? Çünkü birkaç yere sordum biri sınav ücretleri dahil 1500 dedi, öbürü 1400 den bir lira aşağı inmedi. Şehir istanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)