Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Youtube - Instagram

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bir kere de farklı şekilde başla videoya, hep teker olmuyor :D
    Ne yapiyim kirwem soyle bu hafta o sekilde acicam videoyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ...........!
    Dostum. Eleştirilere tepki gösteriyorsun ama neden insanlar böyle sert eleştiriyor gerçekten farkında mısın?

Burada konu kendine vereceğin zarar kesinlikle değil!

Buradaki konu Başka Masum birisine vereceğin zarar, o yüzden böyle sert eleştiri alıyorsun.

Eğer yaptıklarını pistte yapmış olsan kimsenin umurunda olmaz hatta alkış bile alırsın.

O yüzden, kendini düşünmüyor olabilirsin ama başkalarının hayatı ve malı için şu mereti düzgün kullanman gerekiyor.

Şunu unutmamanı tavsiye ederim, Bu bir piyango ve çıkma olasılığı %90 olan bir piyango. Kendine ve çevrendekilere dikkat et.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Bulut_Motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum. Eleştirilere tepki gösteriyorsun ama neden insanlar böyle sert eleştiriyor gerçekten farkında mısın?

Burada konu kendine vereceğin zarar kesinlikle değil!

Buradaki konu Başka Masum birisine vereceğin zarar, o yüzden böyle sert eleştiri alıyorsun.

Eğer yaptıklarını pistte yapmış olsan kimsenin umurunda olmaz hatta alkış bile alırsın.

O yüzden, kendini düşünmüyor olabilirsin ama başkalarının hayatı ve malı için şu mereti düzgün kullanman gerekiyor.

Şunu unutmamanı tavsiye ederim, Bu bir piyango ve çıkma olasılığı %90 olan bir piyango. Kendine ve çevrendekilere dikkat et.
    Pisttede video attık yine bok atacak yer aradılar. Bunlara olayın ne oldugu onemlı degıl saracak mevzu olsun yeter ornegın demın laf soyleyen arkadasın sosyal medya hesaplarına baktım oncekı konu ve yorumlarına baktım tamamen boş birisi sosyal hayatta yanıma gelip bana 1 ıgne ucu faydası olamayacak birisi ama burda imkanı varken sallıyor işte naparsın
    eleştirilere kesinlikle tepki göstermiyorum tepki gosterdıgım nokta salakca yapılan elestırıler , onceki actıgım konulara goz atarsan ne kadar ılımlı sekılde yaklasım gosterdıgımı gorebılırsın. Zarar konusuna gelirsekte sonuna kadar haklısın lafım yok
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor surerken insanlar aaa nasil teker yapiyor diyo diye dusunmuyorum hobi amacli arkadaslarimla ciktigim bir gun sonucta sadece eglenmeye bakiyoruz. Tatmin duygusunu bizde yakalamak istiyoruz ama her gecen gun daha fazlasini deniyoruz ilginctir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Biz nasil surdugumuzun farkindayiz millet onumuze kirdi diye gidipte adama satasmiyoruz emin olabilirsin , her motorun kullanim amaci vardir bu merette itlik serserilik icin var naparsin umarim bir gun sende bu sekilde eglenebilecegin bi donanima sahip olursun ve birlikte egleniriz dostum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Herkesin icindeki apaciyi disari vurmak icin bu yola bas koyduk Levent moderatorle teker videolari icin ++rep
    sidik yarışına girmem kimseyle, ama karşındakinin donanımını bilmeden konuşuyorsan cahilsin derim sadece.
    sen itlik serserilik yapacaksın diye kimsenin hayatını riske atamazsın.
    inşallah senin bakış açında olan bir araç sürücüsü sizin aranıza makas atarak girer ve eheeehhüüüü baksana nasıl eğleniyom itlik serserilik hebele hübele der!
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Bu ve benzeri tarz sürüş videoları bazı izleyiciler için keyifli olsa da, forum kuralları gereği paylaşılması yasaktır. İyi forumlar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    caglar48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)