Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

2020 Eylül Yamaha Yeni Fiyat Listesi Hayırlı Olsun: )

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Eskiden "motosiklet keyif işi, pahalı bir hobi" denirdi. Dönüp fiyatlara bakıyorum da keyif alınacak pek bir kısmı da kalmadı artık.

Bu hayat pahalılığı ile sadece yaşamak bile "pahalı bir hobi" olmaya başladı.

Bu forumda yazılanları köşesine çekilip sessiz sessiz okuyan, zihniyet gram değişmemiş de olsa susup bekleyen, ama ilk seçimde malum şahsı desteklemeye devam edecek, birileri nedenini sorunca da "daha iyisi de yok ki gardaş, yine en iyisi bu" diye kendisini avutacak kesim hala mevcut.
    Tek fark ekonomik gidişat b.mb.k olduğundan pek fazla sesleri çıkmıyor, o kadar.

Birileri altın kaplamalı muslukları olan mutfaklarda yemek tarifi verecek, bir kesim de ay sonunu zor getirirken hala inatla onları destekleyecek. Sanırım bu ülkenin kaderi bu. Dolar artarken tv ekranlarına çıkıp insanlarla dalga geçer gibi "Size ne doların artışından, sanki dolarla maaş alıyorsunuz, siz işinize bakın" diye konuşan ekonomi bakanını gördü bu gözler, hey gidi hey....

Velhasıl, bende son söz olarak; "siz sanki bir niken GT, R1, FJR 1300 mü alacaksınız, size ne yamahanın fiyat artışından? siz de gidin yerli motosiklet alın" diyorum.

Ekmek bulamazsanız pasta yiyiverin gari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    İtibardan tasarruf olmaz diye diye diye hayalleri çaldılar.

Tüm ortadoğunun kurtulmak istediği tek adam rejimi ayağınıza geldi.Daha bunlar buzdağının gözüken yüzü.

Döviz bayrak flamasını tamamlarsa öpücüklü

Murat Muratoğlu https://www.youtube.com/watch?v=nKfdXOL2Ggs

Atilla Yeşilada https://www.youtube.com/watch?v=l5zFXx811T8

videolarını izleyiniz.En basitini anlatırlar.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Biz bunu hakettik. Halkın Yamaha Honda sıkıntısı yok, yamaha honda mı yiyorsunuz kahvaltıda.

Hadi dağılın bakıyim gomnistlik yapmayın akşam akşam, cık cık.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Doğduğumda ailem adımı Berat koysaydı şu an arkama yaslanıp, gülümseyerek "Maaşınızı Honda, Yamaha mı veriyor? Honda,Yamaha'ya borcunuz mu var?" diye soru sorardım.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 gun sonra "yil sonu indirim olur mu" diye baslik acacak kardeslerime buradan simdiden selam ediyorum.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    77 lik motor oldu 118, 5 aydır her ay başı yüreğim dağlanıyor.... alamadık gitti şunu

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğduğumda ailem adımı Berat koysaydı şu an arkama yaslanıp, gülümseyerek "Maaşınızı Honda, Yamaha mı veriyor? Honda,Yamaha'ya borcunuz mu var?" diye soru sorardım.
    Ben de Kartal Meslek liseli olacağıma Kartal İmam hatipli olsaymışım kesin THY de bir müdürlük falan kapardım şimdi.
    Gerçi meslek lisesindeyken de çok sohpete götürmeye çalışmıştı atelye hocaları.Hep kaçmıştım yaz tatilinde camiye gönderdiklerinde kaçtığım gibi

Kafamı şey edeyim bilemedikki böyle olacağını.

Gerçi kestaneyi çizdirme riski de varmış .Beyaz tenli mavi gözlü yumurta gibi çocuk.Bademlemeye kurban giderdik mazallah
    berk_cglr ve computeus bunu beğendiler.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Kartal Meslek liseli olacağıma Kartal İmam hatipli olsaymışım kesin THY de bir müdürlük falan kapardım şimdi.
    Gerçi meslek lisesindeyken de çok sohpete götürmeye çalışmıştı atelye hocaları.Hep kaçmıştım yaz tatilinde camiye gönderdiklerinde kaçtığım gibi

Gerçi kestaneyi çizdirme riski de varmış .Beyaz tenli mavi gözlü yumurta gibi çocuk.Bademlemeye kurban giderdik mazallah
    bir kereden bir şey olmaz derdin :D

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kereden bir şey olmaz derdin :D
    Onu dışarıdan demek kolayda başına gelenin demesi zor.

ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 model Bajaj Dominar 400 UG
    50cc Kuba Runner 5499 TL:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-tosyali-kuba-dan-runner50-kampanya-en-iyi-fiyat-stoktan-teslim-699003539/detay

50cc Vespa Primavera 40000 TL:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-tornado-motors-dan-hemen-teslim-sifir-km-vespa-bebek-mavisi-762252285/detay

motordan motora değişir fiyatlar.
    https://ersinkecis.blogspot.com

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Üstat sen azından semt olayını tutturmuşsun. Piyango bileti alırsın da çekilişte çıkan ilk rakam seninkiyle aynı olur da kısa bir süre "ulan, acaba mı?" dersin sonradan çıkan rakamlar tutmayınca bileti yırtarsın ya seninki o hesap olmuş
    okanbagiscan bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üniversiteyi kazanınca babam beni gülen cemaati yurduna yazdırmak istedi, kabul etmediler. At hırsızı tipli olduğumuz için işkillendiler galiba.
    Albertorun ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tommgun o şans bir kere değil bir kaç kere geldi benim ayağıma da ben kafasızlıktan değerlendiremedim.THY yede bir müdürlük kapamadık ama cumaya gitsen beş vakit namaza başlasan o zamanki patrona damat olurduk.Ama güzel bir rakı sofrasında parayı yiyemedikten sonra ne yapayım parayı.
    Konununda dışına çıktık baya ama.En azından genç arkadaşlar bizim tecrübelerimizden yararlanır bizim hataları yapmazda motor alacak parayı bulur.
    Çalışmayla alınamayacağı ortada.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin: Aralık 2020 r25 fiyatı 60 küsür olacak var mı başka tahmin?
    60 dedikte şimdiden 49 oldu. 60’ı aşacak gibi.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Yetmez ama evet,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Aceba R6 mı alsam Ev mi alsam

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)