Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 R Satılmıyor Galiba

Motovento
    REKLAM ALANI
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Merhaba arkadaşlar bugün hondanın sitesinden fiyat listesine baktığımda, cb 125 r tamamen kaldırıldığını gördüm benim motorumda bu model böyle olması bu model sahibi kişileri nasıl etkiler,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    30bin tlye 125 satılmaz kanımca

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Bu motora bineceklerin genelde 16-25 yas arası olacagını varsayarsak, parasını esirgemeyen bir babanız yoksa o para o motora verilmez

Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Galiba beni yanlış anladınız honda tamamen satmayı bıraktı galiba,

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba beni yanlış anladınız honda tamamen satmayı bıraktı galiba,
    sonunuz ninja250r gibi olur piyasadan silinirsiniz yavaş yavaş motorun değeride düşer aynı şekilde

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Sadece o değil sanırsam CB1000R da kalkmış Türkiye'den. Yavaş yavaş katalog daralıyor galiba.

Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Ne önerirsiniz arkadaşlar satıp bir üst model motormu alayım yoksa bineyim mi,

NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Kanunen en az 10 yıl yedek parça desteği sağlaması lazım firma diye biliyorum

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    parça sıkıntısı vs çekicem diye düşünüyorsan korkmana gerek yok.satışı ülkede devam etmeyebilir tüm dünyada devam ediyor sıkıntı yok.kimsede olmayan bir seriye biniyorsun öyle düşün parça sorunu olmaz piyasası zaten honda çok değişmez.aynen cb1000r da ülkeden giden motorlardan hiç satmadı satamadı normal olarak geri çektiler.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ne önerirsiniz arkadaşlar satıp bir üst model motormu alayım yoksa bineyim mi,
    Arkadaşın Ninja 250 gibi olur dediği mevzu hemen olacak şey değil. Bi 3-5 senesi var. O zamana zaten sen sıkılmış satmış olursun motoru. Olan 2 sonraki sahibine olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Tekrar düşündüm de, şu anki mesela Z250SL ler aynı ölü klasmanında, ki onların da en yenisi 2015 model yani. 5 yıl gibi düşün. Ancak Kawasaki'nin ülkedeki vahim durumu da buna katkı saglıyor. Yani Honda ile aynı formulu uygulayamayız gibi sanki.

Dediğiniz üst klas motorlar için geçerli, piyasadan silinip değerinin ölmesi
    Fakat cbr125 ve cb125 gibi motorlar genç arkadaşların başlangıç için vazgeçilmez tercihi. Türkiye gibi 250 liklerin dahi lüks olduğu ülkede 125 lik görece uygun fiyatlı başlangıç motorları her zaman tercih sebebi olacaktır

Ben cbr 125 in artık satılmıyor oluşunun 2. El değerini azaltmanın aksine artıracağını düşünüyorum. Çünkü vazgeçilmez bir motor. Genç olup, yeni başlamak isteyen, uygun fiyatlı spor görünümlü motor isteyenler için başka bir tercih yok.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı ahmtayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz üst klas motorlar için geçerli, piyasadan silinip değerinin ölmesi
    Fakat cbr125 ve cb125 gibi motorlar genç arkadaşların başlangıç için vazgeçilmez tercihi. Türkiye gibi 250 liklerin dahi lüks olduğu ülkede 125 lik görece uygun fiyatlı başlangıç motorları her zaman tercih sebebi olacaktır

Ben cbr 125 in artık satılmıyor oluşunun 2. El değerini azaltmanın aksine artıracağını düşünüyorum. Çünkü vazgeçilmez bir motor. Genç olup, yeni başlamak isteyen, uygun fiyatlı spor görünümlü motor isteyenler için başka bir tercih yok.
    14K TL den aldı buradan birisi cbr 125 r ı dedim vay vay vay

Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Bende bayiden sıfır olarak 2 sene önce kredi kartına 3 taksit ile 15,600 tl ye almıştım bayi bana abi 5000 tl daha ver 250 liliği al demişti bende gerek yok zaten fazla binmiyorum tip aynı demiştim almamıştım şimdi 250 liliğin fiyatı 38,500 tl bu arada benim motorun km si daha 1300 lerde,

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Bende bayiden sıfır olarak 2 sene önce kredi kartına 3 taksit ile 15,600 tl ye almıştım bayi bana abi 5000 tl daha ver 250 liliği al demişti bende gerek yok zaten fazla binmiyorum tip aynı demiştim almamıştım şimdi 250 liliğin fiyatı 38,500 tl bu arada benim motorun km si daha 1300 lerde,
    gerçekten hiç binmiyormuşsunuz ben 3 ayda 7bin yaptım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)