Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10bin-15 bin lira arası scooter önerisine ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

abiler herkese selamlar her gün piyasada motorlar fiyat artırarak devam ediyor. motora hiç hakim olmayan biri olarak etraftan sürekli pcx - nmax kapışmasını duyardım ancak ehliyet almaya hak kazanmış biri olarak bugün bu iki modele el uzatamıyorum. pidecilerin sık kullandığı aplhaların sıfır dahi 19 bin lirayı geçmiş durumda. ikinci ellerine de motordan anlamadığım için bir süpriz ile karşılaşmaktan korktuğum için bakamıyorum.

sizin bana önerileriniz olabilir diye geldim sizce hangi motorlara bakabilirim?

özellikle merak ettiğim marka ise SYM modelleri? kendimi zorlayıp SYM JET 14 125i ya da 200i almalı mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Sym Fiddle bakabilirsiniz

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    1 senedir pcx 125 kullanıyorum 2013 model. 13.000 km yaptım. bu süre zarfı içinde periyodik bakım haricinde hiç masraf çıkarmadı bana. şuan önerebileceğim tek motor kendisi. nmax'te güzel ama pcx'ten bi tık pahalı. ben japon markaları haricin de pek sıcak bakmıyorum diğer markalara. en azından türkiye şartlarında mantıklı gelmiyor nedense. fakat uzun yıllar vitesli motor kullanan birisi olarak bir türlü ısınamadım scooter olayına. öyle ki dün satılığa koydum motoru. istanbul'da olup almayı düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    İkinci ellere o paraları vereceğine kanuni wiki 125i almanı tavsiye ederim.Sıfır fiyatı 8.670 TL kalan para ile kendine ekipman dizersin. Sıfır aldığın içinde kafan rahat olur. Ben 2 ay önce aldım 3.000 km yaptım. Periyodik bakım dışında masrafı olmadı. Enjeksiyonlu , combine fren sistemi var. 30 TL yakıt ile yaklaşık 200 km yol yapıyor , yakıtı da oldukça ideal .

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    Jet 200 alamassan joyride 200 tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)