Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr grenaj sticker problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar cbr125 motosikletim var. Ufak tefek düşmeler sürtmeler sonucu yan grenaj sticklarında ince çizikler soyulmalar oluştu. Ama grenajda kırık çatlak vs yok. Üstteki stickerı söküp yenisini taksam 0 gibi olur. İki sticker çiziği için koca grenaj alınmaz.
    Fakat internete yazdım hiç bulamadım 2017 sticker.
    Stickerdaki çizikler yüzünden tüm grenaj mı değişecek? Nasıl çözüm üretebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Yan Sanayi çözümü muhakkak vardır. Zaten orijinal sticker lara utanmazsalar grenaj parası isteyecekler

Alıntı gokhan85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan Sanayi çözümü muhakkak vardır. Zaten orijinal sticker lara utanmazsalar grenaj parası isteyecekler
    bu tarz işler için önerebileceğiniz bi yer var mı hocam

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Etiketçilere çok işim düşmedi uzun zamandır. Geçen sene fuarda CBR1000RR için komple etiket set aradım ama bulamamıştım. Üstüne çok düşmedim. Ama komple boyalı piyasada bir sürü motor var ve hepsine bir şekilde sticker ayarlıyorlar. Bulamazsanız, motosiklet servisine , tanıdık ustaya danışmakta fayda var. Bu forumda da bilen birileri vardır muhakkak.

Etiket konusunda dikkat etmek gerekiyor mikron veya mil olarak ölçüsü var ,malzeme kalitesi de önemli bir etken o yüzden fiyatlar oldukça değişebiliyor.benim bildiğim bir kaç tane var.özellikle iki defa etiket yaptırdığım trabzon'dan bir arkadaş var.Yaptığı işten memnun kaldım.
    https://www.facebook.com/green.yesill?hc_location=ufi

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Whatsapp grubumuzdan bir arkadaş motosikletine bayağı güzel etiket yaptırmıştı. Yapılıyor yani öyle işler. Reklamcılara falan sorabilirsiniz ama yukarıdaki arkadaşında bahsettiği malzeme kalitesi de var düşünülmesi gereken.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)