Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Güvenilir Motor Ustası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Furkan2534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar uzun araştırmalar sonucunda Bajaj 200NS almaya karar verdim. İlk motorum olacağı için pek anlamıyorum ve açıkcası motoru almadan kime göstereceğimi de bilemedim motosikletten anlayan bir tanıdığımda yok. Motoru almadan önce gösterebileceğim güvenilir bir motor ustası arıyorum. Her türlü görüşe açığım. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Anadolu yakasında Acıbadem Bay Moto'nun yetkili servis olarak epey tavsiye edildiğini duydum. Avrupa yakasında da Başakşehir Oktay Motor da bu konunun profesörlerinden biridir. Bajaj kullanıcıları daha sağlıklı bilgi verecektir.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasında Acıbadem Bay Moto'nun yetkili servis olarak epey tavsiye edildiğini duydum. Avrupa yakasında da Başakşehir Oktay Motor da bu konunun profesörlerinden biridir. Bajaj kullanıcıları daha sağlıklı bilgi verecektir.
    Arkadaşa tamamen katılıyorum ve oktay motor artık bajaj servisi değil, Kağıthane de kayalar motor var oraya da götürebilirsiniz.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Ataşehir Z garaj Engin Usta gözün kapalı güvenebilirsin. Bay moto denilen yer adam gibi iş yapmayı bilmeyen tabiri caizse kazıkçı bi servis. Benim götürdüğüm led farı ters takıp bu far neden böyle aydınlatıyor dediğimde senin ön far kafan yan sanayi takılmış dedi. Sonra araştırıp kendim düzelttim.

Sırf kadıköy de yerleri var diye insanları resmen yolmaya çalışıyorlar. Adama göre benim motorumun ön takımı, ön diski, üst ve alt fren merkezleri bozuk ve üstüne far kafam yan sanayi di. Ahahahuahahahahah

Bajaj servisi Gayrettepe Motoser'i öneririm. Şu an kullandığım marka Honda da olsa kafama bir şey takıldığında uğrarım.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bajaj servisi Gayrettepe Motoser'e +1'de benden.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Astoria'nın yanından Zincirlidere'ye inen sokak ise orası Gülbahar arkadaşlar, Gayrettepe ile alakası yok... (Sokağın bir yanı Gülbahar, diğer yanı Esentepe.) Başka konuda da Seyrantepe'deki dükkâna Levent deniyordu, yapmayınız...

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Motoser deki doğan usta çok eski ve işinin ehli biri. Düzenli olarak sohbet ettigim bir ustadır. Ek olarak esenler üçyüzlü de zeren motor var. Muhammed usta istanbulda gözüm kapalı tavsiye edeceğim yerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler