Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Tws Kulaklık

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Piyasada neredeyse 100 lerce farkli tws bluetooth kulaklık mevcut, kask içinde kullanan ve memnun olduğunuz bir model model varmı acaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Kaskta rahatsız edeceğini düşünüyorum. Çok ama çok küçük olmalıki rahatsız etmesin. Ben AKG'nin samsung için ürettiği kablolu kulaklığı kullanıyordum bir zamanlar. O kulağın dışında çok az kaldığı için pek rahatsız etmiyordu. Bulabilirseniz ondan ya da onun kablosuz olanında bulmanızı tavsiye ederim.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Haylou t15.

kullaniyormusunuz acaba

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı emraheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullaniyormusunuz acaba
    Ben kullanıyorum çok memnunum. Kulaklık normal kullanımda da çok iyi. Hiç kayma yapmıyor kaskı takınca. Kask kafanızdayken de yokmuş gibi hissediyorsunuz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Redmi airdots kullanıyorum ben uzun zamandır giderken kaski soldan biraz iterek çağrı açıp kapatabiliyorum. Giderken mikrofonu çoğu zaman sorunlu oluyor ama müzik dinlemek için iyi. Müzik açmayacak olsam bile takıyorum yoksa kafa şişiyor rüzgar vs. sesinden. Ama kasma ve kafa yapısına çok bağlı bazen buffu biraz katlayarak takıyorum olmuyor mesala kulaklık. Üstündeki tuş takılı kalıp kendini kapatıyor.Yine de tavsiyem kulağınıza taktıginizda düğmesi kaska bakan kulaklik modellerini v tercih etmeniz olur. bu sayede çağrılari açıp kapatabilir ya da trafikte gerektiginde kaski ittirerek müziği durdurup devam ettirebilirisiniz.

Kask icinde normal kablolu kulakliklar sıkmadan oluyorsa kafanıza bu redmi airdot tarzi kulaklıklar da rahat olur. Damla şeklinde kulağın yuvasına oturan bi tasarımı var çünkü.

teşekkürler 4-5ay önce Scs S9+ Bluetooth Kulaklık almistim bunun yerine tws kulaklık araştırıyorum, t15 inceleyim

Haylou T15 modelini satin aldım kalite ses güzel kaskı takarken çok sorun olmuyor.

FAKAT

kaskı çıkarırken kulakta ağrı yapiyor ve çıkarırken kulakliklarda cikip fırlıyor malesef çok efektif olmadı.(kaskı çıkarırken yandan acip genişlerek çıkarmaya çalışıyorum.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)