Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Intercom tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar merhaba 450 lira civarı bütçem var intercom almak istiyorum. Aşağıdaki linkteki ürünü kullanan var mı ? memnun mu ? veya tavsiye eder misiniz ? bilgi için herkese teşekkürler

https://m.n11.com/intercom-kask-blue...olu-P254282021

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Linkteki ürünü bilemiyorum ama sanki motorcu muhabbetinin yurtdışından getirdiği ürüne benziyor. Ben KN Master Alpha Kie kullanıyorum geçen ay 270 tl ye aldım. 270 TL'nin hakkını sonuna kadar veriyor. Şarj süresi yeterli, ses seviyesi 85-90 lara kadar tatmin edici, kopma cızırtı vs.. yok ve FM radyosu mevcut. Şimdi baktım da 400 TL olmuş, bu kadar para verir miydim bilemiyorum tabi ki.
    Kerykeion bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben KN Master Alpha Kie kullanıyorum geçen ay 270 tl ye aldım.
    Ben de aynı ürünü kullanıyorum ve ben de belirtilen fiyata aldım, memnun olduğumu söyleyebilirim. Şimdiye kadar vidalı montaj aparatının kırılması dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Firma tutumu hoşuma gitmedi yalnız, yardımcı olmaya yönelik değil de 25₺'na yeni montaj aparatı satma taraftarı gibi göründüler. Yapıştırmalı, cırtlı aparatı monte ettim ve sorunsuz kullanıyorum. Ürün ses olarak bana yeterli geldi (daha iyilerini kullanmadığım için olabilir, nitekim piyasada ki en ucuz ürün bu ) Radyoyu deneme fırsatım olmadı fakat telefon bağlantısı stabil (mak. 120 Km/S hıza kadar denedim) Konuştuğum kişiler sesimi almakta sorun yaşamadıklarını ilettiler, ben de onların sesini net alabiliyorum. Tekerlekli düğmesi de büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Yine aynı şekilde intercom özelliğini de deneme fırsatım olmadı, yalnızlık Göz yaşım pıt
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet model aynı motorcu muhabbetinin tanıttığından.
    Şu an kn4000 almaya karar vermiş gibiyim Alpha kie ile ne fark var batarya ömrü ve konferans mi sadece? Yada ses seviyesi degisiyor mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler