Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eylül İndirimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Selam dostlar, Eylül de herhangi bir kampanya veyahut indirim olacak mı malumatı olan, bayilerle görüşen yakın olanınız var mı? Her ay gelen döviz zamlarının devamını zaten bekliyorum fakat indirim gibi bir şey söz konusu olursa belki bir aylığına da olsa fiyatlar sabit kalabilir biz de ona göre davranırız diye düşündüm, bilgisi olan yazarsa sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bu zamlı fiyatlarda indirim olsa ne olur olmasa ne olur bekledikce zamlı güncelleme yapıyorlar.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    olmamis birsey varmis gibi gorunuyor. soru oldugunu belirtseydiniz iyi olurmus.

ote yandan ben sanmiyorum. bir ek vergi durumu vardi belki ekimde onun etkisi gorulur.

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    dün gece kolaçan yayınında şöyle bi bilgi verdi ; arkadaşlar size 2 kötü haberim var 1.si 15 gün içinde motosikletlere zam gelicek 2.si eylül ayında tekrar zam gelicek. iyi haber yokmu dersen yok

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    indirim mi? indirim ne arar la memlekette? ben öyle bi şey görmedim, ben 34 yaşımdayım. biz kazık yemek için geliyoz. indirim olarak bize gelmez o işler.

fiyatları daha da yükseltip indirim yapmış gibi görüürler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eylül ayında indirim olsa su an ki fiyattan daha yüksek olacaktır.

adamlar 3 haftada bi fiyat revize ediyor

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İndirim mi?

Fiyatlar halihazırda arş-ı âlâya çıkmış durumda. Son on günlük döviz ve altın yükselişi daha fiyatlara yansımadı.

Misal şu anda 40.000 lira olan motor eylülde 65.000 lira olur. Peşin alımlarda da vatandaşa bi 500 lira indirim yaparlar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hala ciddi ciddi indirim bekleyen mi var? İndirim olsa devlet ondan da vergi alır.
    skucukyazici bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesela benim motorun sıfırı 23.750 sanırım.

İkinci el su an 16-17.

eylül ayında bu fiyat 26 olursa ikinci el 19 olur ise ben indirim yapıp 18.5 dan bırakırım. Sıfırı da indirimli 25.5 e bırakırsa eğer...hmm..

la ekonomi şaha kalkar.

hüloğ.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen satıcı olsan stoklara girmesiyle satılıp bitmesi bir olan malına indirim yapar mıydın?
    bayilerde araba yoktu artık motor da yok. Ankara'da bile 1-2 sene önceye kadar bayilerde bol bol motosiklet vardı. Ankara'da millet kış kötü geçiyor diye motosiklete hiç ilgi göstermiyordu.

şu an Ankara'da bile bayide motor kalmadı kalmıyor da. trafikte ışıklarda veya park haline motosiklet dururken baya baya kelli felli adamlar yanıma gelip motosiklet hakkında sorular sormaya başladı.
    yani talep var arz yoksa indirim değil zam olur olursa.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    incek incek ötv kdv yarı yarıya azalıcakmış öyle söyleniyor.stoklar öyle bir şişmişki her yer 0km taşıt dolu o yüzden devlet böyle bir indirim yapıcak

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Fiyatlar dip seviyede zaten eylül de daha da artar. geçen haftaki kurdaki yükselişi Eylül de tadacağız maalesef

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu ekonomik şartlarda indirim beklemek saflık olur. Bu ülkede bundan sonra indirim namına bir şey olmaz. Hala iyi günlerimizdeyiz. Götümüze bir don almak için bile haftalarca çalışacağımız günler de gelecek.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    dolar almış başını gıdıyor bayılerde ındırım yapmak ıcın sıraya gırmıs beklıyor

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    İndirim olmaz bindirim olur.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bu ekonomik verilerle olması ihtimali hiç ama hiç görünmüyor, fuarda yaptıkları bindirimin biraz ucunu keserek sunabilirler o kadar, siz bence ikinci elde fırsat yakalamaya çalışın, bir arkadaşım masrafları ile sıfırı 41500'e varan 2020 forzayı, 70km'de buldu 39 bine, bu şekilde indirimden farksız bunları bakın bence, diğer durumda yüzde 99 hayal kırıklığına uğrayacaksınız bence.

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    30 yıldır Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorum fiyatı artan bir şeyin düştüğüne daha şahit olmadım

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkenin vergi sistemi değişmedikçe, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve herhangi bir senenin herhangi bir ayında indirim olmaz.
    İndirimden kastınız fabrika çıkış fiyatı 50-60 bin TL olan arabanın 180 bin TL vergi ve ÖTV dahil bayi fiyatının 170 bin'e düşmesinden bahsediyorsanız evet zaman zaman yapıyorlar öyle kampanyalar.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ankarada suya %30 indirim gelmişti yönetim değişince

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)