Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT-09 2015-2016-2017 MODELLER VE FARKLARI ve AMORTİSÖR UPGRADE ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    MT-09 almayı düşünüyorum ancak 2015-2016-2017 modeller arasındaki farkların tamamını bilmiyorum. bildiğim kadarıyla
    -2016 modelde traction control geldi,
    -2017 modelde farlar stoplar ön amortisör değişti,radyatör yanlarına ufak grenaj geldi, plakalık arka maşaya bağlandı, benzin ve hava haritalandırması değişti ve quickshifter geldi.
    bunlar hariç sürüşü etkileyecek bir güncelleme alan model var mı?
    ayrıca hangi model alırsam alayım arka amortisör öhlins düşünüyorum öne de öhlins yay yada bulabilirsem andreani kartuş kiti taktırmayı düşünüyorum. bu upgrade leri yapan ve konu hakkında görüşlerini paylaşabilecek birisi var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    80000 lira mt09 - 15-20000 tl upgrade.

100.000 liraya daha iyi motosikletler var. Özel bir neden yoksa değmez. SP her türlü daha mantıklı olacaktır.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sp versiyonunda sadece arka taraf öhlins bunun dışında hiç bir fark yok.saydıkların doğru eski kasa pek tutmadı ama alıcaksan 2016 al çekiş kontrol ve absli versiyon olsun ufak düzeltmelerde var diye biliyorum kafa sallama vs de.abs siz versiyonlar 10 15 hp daha az.2018 yeni kasa alıp devam etmen en mantıklısı ucuza sp denk gelirse oda olur ama bir fark yok.mt10sp mt10 arasında dağlar kadar fark var.yeni kasa için kafa sallama vs tamamen geçti diyebiliriz zaten 225 hız limitörlü hepsi.öhlinse gerek yok piste çıkmicaksan,illede olsun dersen sp alman daha karlı olucaktır senin bahsettiğin yükseltmeler az buz değil

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700/Kuba Ege 100
    Hocam eğer upgrade ile de uğraşacaksın benzer fiyatlara street triple rs düşünmez misiniz ?
    Önde showa big piston, arkada öhlins ttx elektronik ayarlanabilir ,tam renkli gösterge,quickshifter,765cc moto 2 bloğu,brembo m50... Mt 09 +upgrade parasına daha iyi bir pakete sahip olursunuz gibi düşünüyorum.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)