Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2020 - Güncel - *KASK ÖNERİSİ*

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    iyi de bu konuda çok bilgili mi değil mi nereden biliyorsun? Belki 500 tl'lik kask yeterli sanıyor ya da bu kask ile kazada gayet iyi korunacağını sanıyor, sen neye göre arkadaşın durumunu biliyorsun?

Yani bu kadar olaya düz mü bakacağız, adam hasarlı sorunlu bir motor ilanını buraya koyduğunda fiyat uygun ya da pahalı mı deyip mi geçeceksin? Aman bu motor seni öldürür ya da sakat iş sebepleri şunlar demeyecek misin?

Arkadaş buranın mantığını anlamamışsın o zaman, burasını alışveriş, takas sitesi yapalım o zaman, ben 2005'den bu yana buradayım sen 2018, buranın kurulma amacını senden çok daha iyi biliyorum, burası bilgi paylaşım platformu ve ağırlıklı da motosiklet üzerine, bilgi paylaşmak, hatalarımızı düzeltmek, bu şekilde bas geç dersen o zaman foruma ne gerek var!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bu arada kask önerisinde de bulundum, başlıkta da 550 tl'lik kask önerisi yazmıyor, demagoji de yapmayalım!
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Hepimizin hayalindeki motosiklet için kredi çekiyoruz, para biriktiriyoruz. Ekipman'a da en az motosiklet kadar önem vermemiz lazım artık. Kaliteli ekipman alalım, motorun modelini yine yükseltebiliriz

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle duymustum, Vestel / Regal gibi MT / MTS olarak.

zaten ne yazık ki çok secenek yok bu fiyat aralıgında. En azından kullanıcı deneyimi olan ucuz markalar almak daha mantıklı.
    Çakma ürün tavsiye etmem

LS2 = RS2

MT Helmet = MTS Helmet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)