Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aynasına vuran motorcuyu altına alan sürücü

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün nette gördüm, sanırım Ankara'da idi. Sol şeritte aynasına vuran motorcuyu ani bir hamle ile arabasının altına aldı. Link bulursam atacağım.

Aman dikkat arkadaşlar, ortam gergin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    2 sene önce öyle bişey olmuştu. yeni olduysa haberim yok

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İstanbul Avrupa yakası E5'te solun solunda benzer bir olay olmuştu. Motorcunun biri solun solunda taksicinin aynayı kırmış ama kaçamamıştı.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kaçacağımız şeyler yapmayalım. yapacaksak kaçmayacağımız haklı olduğumuz şeyler yapalım. şöföre bakınca bize bakmaya utanacağı şeyler olsun.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün nette gördüm, sanırım Ankara'da idi. Sol şeritte aynasına vuran motorcuyu ani bir hamle ile arabasının altına aldı. Link bulursam atacağım.

Aman dikkat arkadaşlar, ortam gergin..
    Bayram rehaveti mi? Sen böyle yapmazdın linki bulmadan veya en az bir resim eklemeden konu açmazdın.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram rehaveti mi? Sen böyle yapmazdın linki bulmadan veya en az bir resim eklemeden konu açmazdın.
    Bulamıyorum abi ama izledim. Neyse biraz daha ariyayim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    şu pandemi dönemininin etkileride var insanlar daha agresif bunalıma girenler mi dersin fıttıran intihar edenmi kadın cinayetleri tecavüz hepsinde artış var

ayna kırmak da nedir ya. madem bir şey kıracan yiyosa in kafasını kır. kırıp kaçmak en ezik hareket ya.
    Umit1923 bunu beğendi.

Umit1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650 F - 2017
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayna kırmak da nedir ya. madem bir şey kıracan yiyosa in kafasını kır. kırıp kaçmak en ezik hareket ya.
    Sen cok GTA oynuyorsun herhalde gardaş 😁😁😁😆

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    erkeklik yapıp aynasını kırıyorsan çek sonra sağa ,yok öyle milletin malına zarar verip de gazlamak

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toplumumuz çok değişti. Kimileri cebinde tabancası hazır birini vurmak için fırsat kolluyor. Böylece "cemiyette" saygınlıkları artıyor.

Ayna kırma hobisi olanlara duyurulur

Alıntı Umit1923 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen cok GTA oynuyorsun herhalde gardaş ��������
    valla zamanında çok oynadım yalan yok ama kaçmak erkekliğe sığmaz. ya aynayı kırma yada kaçma
    Umit1923 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Arabacının elleri dert görmesin. Kimse alınmasın ama başıma gelse aynısını yapardım. Trafikte bizzat başımıza geldi. Hadi haklı olsa tamamda tamamen artislik için kaskına kamera takmış lavuğun tekiydi. Arkadaşın arabasıydı, aynaya tekme atıp geçti. Allahtan elemanın altındaki motosiklet 600rr gibi bir şeydi de kaçabildi. Kaçamasa o sinirle arkadaşım arabanın altına alır geçerdi açıkçası. Ciğeri üç kuruş etmezin teki 5 bin liralık aynamı kırıp malıma zarar veremez. Verirse de cezasını çeker. Öyle yada böyle.
    Ayna kırmak gibi bir saçmalık yapmayın arkadaşlar. Üstünüze böyle birisi kırar, aynamı kırınca korkudan direksiyon hakimiyetimi kaybettim diyip paçayı kurtarır sizde öldüğünüzle kalırsınız.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabacının elleri dert görmesin. Kimse alınmasın ama başıma gelse aynısını yapardım. Trafikte bizzat başımıza geldi. Hadi haklı olsa tamamda tamamen artislik için kaskına kamera takmış lavuğun tekiydi. Arkadaşın arabasıydı, aynaya tekme atıp geçti. Allahtan elemanın altındaki motosiklet 600rr gibi bir şeydi de kaçabildi. Kaçamasa o sinirle arkadaşım arabanın altına alır geçerdi açıkçası. Ciğeri üç kuruş etmezin teki 5 bin liralık aynamı kırıp malıma zarar veremez. Verirse de cezasını çeker. Öyle yada böyle.
    Ayna kırmak gibi bir saçmalık yapmayın arkadaşlar. Üstünüze böyle birisi kırar, aynamı kırınca korkudan direksiyon hakimiyetimi kaybettim diyip paçayı kurtarır sizde öldüğünüzle kalırsınız.
    yavaş gel...
    mavellen bunu beğendi.

Böyle caddy tarzi bir araba ile tartışıyordu motorcu. aynasına vurar vurmaz ani bir sol ile altına aldı motoru.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle caddy tarzi bir araba ile tartışıyordu motorcu. aynasına vurar vurmaz ani bir sol ile altına aldı motoru.
    Ben ınstagramda denk geldim o videoya izledim bi dahada denk gelmedim.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş gel...
    Doğruları söylüyor. Arabacı kırmızıda geçip motorcuyu öldürüyor ona ceza çıkmıyor böyle olduğu zaman mı ceza alacak? Öldüğümüzle ya da yaralandığımzla kalırız.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş gel...
    öldürme kısmı abartı ve sacma ancak kasıtlı böyle şeyler yapan tiplerin motoru devirip agzını burnunu kırmak da ayrı zevkli olur.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olay aynayı kıracak haddeye geldiyse işler kötü.Biri benim arabamın aynasını kırsaydı yakalarsam konuşurdum yaklayamassam altıma almak gibi bir şerefsizliği yapmazdım.Herzaman kedi plav yemez.Motorcuyu her altına alıp öldüren yırtmıyor.Kontrolümü kaybettim yalanı biryere kadar yer.Ölenin sahibi varsa zaten bu işin peşini bırakmaz.

Ömründe hiç motora binmemiş araç şöförleri motorculara herdaim düşman gözü ile bakar.Yanında durmanı istemez,devamlı arkanda kuyruk olmanı ister ama ne hikmettir iş sollamaya gelince senin şerini işgal eder.Neden yaptığını sorsan sen motorcusun yol vereceksin der.Hiç boşuna kollamayın aracın sürdüğü şöförleri.Neden aracın sürdüğü diyorum.Çoğunu araç sürüyor çok azı aracı kendi sürüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)