Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa primavera 50CC

Motovento
    REKLAM ALANI

2.el araba fiyatları düşene kadar vespa almak istiyorum ayriyetten motor ehliyeti ile de uğraşmakm istemiyorum 50cc ler araba ehliyetiyle kullanılabiliyor vespaların modeli tipi çok hoşuma gittiği için almak istiyorum ama bazı yerlerde okuduğumda o para verilmez 50cc cok yavaş gidiyor 10-12 bin e diğer marka alınır gibi şeyler okudum. Çin malı cok tercih etmek istemiyorum hız yapmak gibi derdim yok maks. 2kişi götürsün yeter
    Kafamdaki soru vespa alsam 1-2sene sonra Bursa gibi bir şehirde satabilirmiyim (0 almayı düşünüyorum) Şehir içinde rahat geziceğimi düşünüyorum uzak yer olarakta en fazla bursadan istanbula feribotla geçip istanbulda kullanmak bir sıkıntı yaşarmıyım Konuya hakim olanlar yardım edebilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    o kadar para vermek çok mantıksız bana göre. illa çin istemiyorum diyorsanız Yamaha Neos modeline bir bakın. arada 10 bin tl fark var. uzun yolda ise biraz sıkıntı yaşarsınız. ana yollarda biraz yavaş kalıyor 50 cc.
    Tumba bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    50 cc ye 2 kişi binmek motoru biraz zorlayabilir, genelde tek kişilik tasarlanıyor onlar.
    vespa sadece marka değerinden dolayı pahalı sanırım, yamahanın delight, hondanın today modellerine bakılabilir.
    Tumba bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Vespa iyi guzel de, 50cc modelinin ikinci elinin ne olacagi biraz mechul. Yok yillarca kullanirim diyorsaniz o baska. Ben ikinci eli ile ilgilenmeyen biriyim mesela, siz bu dusuncede oldugunuz icin yazdim.

Sym Fiddle bakin derim.
    Tumba bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    İstanbul'da vespanın her türlüsü gidiyor ama bursa'da araştırmak gerek.
    Tumba bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)