Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

R25 Saçmalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu r25 nedir yahu bende aldım bindim ama bu kadar cezbeden ne bu milleti anlayamadım. Bende bişey sandım 3 ay dayanabildim. Mesafe katedebilmek için sürekli baaam diye devir çevirmeniz gerek alet altınızda kendini parçalıyo ama biyere gittiğide yok en azından hissiyat olarak. Tork olmayınca keyif vermiyor. Hızlı diyebileceğimiz süratler içinde bütün şartların elverişli olması lazım rampa, rüzgar vs..

Bütün bunları kenara bırak! Bakkal dağıtmış gibi bütün gençlerin altında bu meret var. ÖZGÜN, kendi tarzı olan gençler yetişmiyor mu şu memlekette.. Herkes tek tip!
    muhammetcon, MT00, yigozya ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    R25 muadili ne tavsiye edebilirsiniz?

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    jant şeridi ile +5 beygir özelliği, bayır aşşaa 190+ görme özelliği...
    espresso, MT00, gurcanozturk ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Reyzik motorları oldum olası sevemedim. merak edip üzerine oturmuşluğum var, kontak çevirmedim. Seleye oturup gidonu tuttuğumda bir kusma hissi geliyor. Nasıl sürüyorlar ya bunu diyorum.

Seveni de çok seviyor, mutluluklar dilerim.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    o hacimde o gücü verip fiyatı zamanında uygun olan başka yoktu
    mt07 gibi
    haliyle herkes o motora yöneldi
    artık fiyatı uçtuğu için kolay alınmıyor ama bilinç altında öyle kaldı
    ama 250 ler arasında hala en güçlüsü sanırım
    o yüzden tercih ediliyor hala
    Thesinner83 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne r25'miş arkadaş gelen geçen sallıyor bi bu motora. ne dert olmuş size be

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    cıbılduck ve Osm@n bunu beğendiler.

cıbılduck ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ss motor sürüşüne en yakın motor r25 çünkü.sen r6 sürünce basınca gidiyormu sanıyorsun ? 15 16bin devir çeviriyor açtıkça uzuyorsun açtıkca ilerliyorsun.büyük hacimli ss motor mantığında 250cc olması mükemmel bir deneyim.duke390 dan sonra r25 sürersen zaten 180 derece kıblenı değiştiriyorsun demek.1 silindir gazı açtınmı torku alıp gazlayandan 2 silindire devir isteyen bir motora geçiş yapıyorsun.renkler zevkler meselesi bana göre mükemmel bir motor hiç bir 250cc nin bu kadar tarzı tipi sesi sürüş keyfi yok.şu an artık gördükçe benimde midem bulanmaya başladı gerçi belediye dağıtsa bu kadar olmaz.bitti dediğim yerde r25 bir daha doğdu daha da arttı piyasası enteresan.r25 sevmeyen nadir insanlardansın

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    " 5.000 $ değeri olan bir motosiklete göre gayet iddialı .. Adamlar bedavaya böyle bir motosiklet yapmışlar inanamadım resmen " ..

1.700 $ aylık kazancı olan bir arkadaşımın söylediği bir sözdür ..

O tabii 321 cc olanını kullanıyor ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 muadili ne tavsiye edebilirsiniz?
    Problem burda zaten R25 gibi veya r25 muadili olmak zorunda mı neden kendinizi illa bir kalıba sokmaya çalışıyorsunuz ki?

Motosikleti
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problem burda zaten R25 gibi veya r25 muadili olmak zorunda mı neden kendinizi illa bir kalıba sokmaya çalışıyorsunuz ki?
    Kalıba sokmuyorum hocam. Bana grenajlı ve maksimum 50hp olan biraz öne eğik oturuşu olan bi motosiklet önerir misiniz? Sonra o önerdiğiniz modellerin artıları ve eksilerinide yazın isterseniz. Bu arada en az 2014 model olmalı.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " 5.000 $ değeri olan bir motosiklete göre gayet iddialı .. Adamlar bedavaya böyle bir motosiklet yapmışlar inanamadım resmen " ..

1.700 $ aylık kazancı olan bir arkadaşımın söylediği bir sözdür ..

O tabii 321 cc olanını kullanıyor ..
    Evet 1700 dolar maaşı olup 5000 dolara alan birisi için inanılmaz ucuz ve iyi bir motor. Bizim burda onu alabilmek için kredi çekip 3 yıl ödemeye çalışıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Kalıba sokmuyorum hocam. Bana grenajlı ve maksimum 50hp olan biraz öne eğik oturuşu olan bi motosiklet önerir misiniz? Sonra o önerdiğiniz modellerin artıları ve eksilerinide yazın isterseniz. Bu arada en az 2014 model olmalı.
    Durum çok vahim.. CBR 500 varken aşk gözlerinizi kör etmiş olmalı

Alternatif olarakta ninja 300 - RC 390

Bu ikisi R25 den katbe kat daha spor sürüşe sahip

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Genç arkadaşların neden 250 lik SS almak istediğini herkes zaten biliyordur. Bunda yadırganacak pek bir şey yok ama.

Motosikletteki beklentileri de düşürmek gerek. Yazıktır o motoru parçalarcasına redline da kullanmak. İnsan üzülüyor.

Bazılarımız için 2 Teker bir zevk iken Bazılarımız için de maalesef sadece gösteriş.

Şöyle ufak bir karikatürle de konu şenlensin;

YasinC, cıbılduck, yigozya ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    [QUOTE=Ros1n2;4577272]Evet 1700 dolar maaşı olup 5000 dolara alan birisi için inanılmaz ucuz ve iyi bir motor. Bizim burda onu alabilmek için kredi çekip 3 yıl ödemeye çalışıyorlar[COLOR="Silver"] / @Ros1n2

Tabii ki yaptığım ironiydi, benim kullandığım motosiklette dahil maalesef ( Örnek; Abd ) adamlar bizim böyle çok yücelttiğimiz motosikletleri bakkala giderken kullanmak için falan alıyorlar, yani adam imkansızlıktan 3 kişi ile bir evi paylaşıyor ama gidip R3 alıp iki tur binip arka bahçesinde unutabiliyor. Usd bir anda 7,20 lere gelince sinirlendim

Biz de bu aslında " basit " motosikletleri şişirip duruyoruz ...
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 1700 dolar maaşı olup 5000 dolara alan birisi için inanılmaz ucuz ve iyi bir motor. Bizim burda onu alabilmek için kredi çekip 3 yıl ödemeye çalışıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Durum çok vahim.. CBR 500 varken aşk gözlerinizi kör etmiş olmalı

Alternatif olarakta ninja 300 - RC 390

Bu ikisi R25 den katbe kat daha spor sürüşe sahip
    Hocam zaten ilk olarak cbr500r bakıyorum :D Sonra r25 sonrada ninja 300 sıralama olarak benim için. Uygun cbr500r bulursam alıcam yoksa r25 ve ninja300 arasında seçim yapıcam. Şuan ilanlara bakarsanız ninja300 ve cbr500r lar çok uçuk fiyattan ilanda. Acelem yok benim bekliyorum. Ama r25 piyasası hızlı ve yedek parçası nispeten daha ucuz üstüne birde tutulduğu için aftermarket parçaları da bol bol var. Üstüne birde aynı fiyat bandında 2017 model r25 alabiliyoruz. O yüzden r25 mantıklı bir seçim oluyor.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hocam zaten ilk olarak cbr500r bakıyorum :D Sonra r25 sonrada ninja 300 sıralama olarak benim için. Uygun cbr500r bulursam alıcam yoksa r25 ve ninja300 arasında seçim yapıcam. Şuan ilanlara bakarsanız ninja300 ve cbr500r lar çok uçuk fiyattan ilanda. Acelem yok benim bekliyorum. Ama r25 piyasası hızlı ve yedek parçası nispeten daha ucuz üstüne birde tutulduğu için aftermarket parçaları da bol bol var. Üstüne birde aynı fiyat bandında 2017 model r25 alabiliyoruz. O yüzden r25 mantıklı bir seçim oluyor.
    CBR500R'ların fiyatları şu an XJ6 piyasası ile tamamen aynı sayılır. O fiyata 4 silindir 78 hp'ye geçin bence. Birazcık ortalığı kızıştırayım.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR500R'ların fiyatları şu an XJ6 piyasası ile tamamen aynı sayılır. O fiyata 4 silindir 78 hp'ye geçin bence. Birazcık ortalığı kızıştırayım.
    Valla hocam en son tecrübeyi ve ehliyeti bir kenara bırkaıp alıcam bi xj6. Kafayı sıyırıcam ya motorlar 2 3 ay ilanda bekliyor herkes keyfe keder satıyor 😁

Şaka bir yana kendime güveniyorum ama o kadar güçlü bir makinaya geçmek benim için büyük tehlike yaratır :D

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Aslında ortalığı kızıştıracak birşey değil.

Sadece binici kişi XJ6 alır.

Ben alayım 1-2 sene sonra satarımcılar ; onlar zaten kendisini belli ediyor.

Maksat Motosiklet sürmek değil. Maksat zararına kar etmek.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    CBR 500R kullanan biri olarak söylemeliyim ki " çok mantıklı " .. kendi çevremdeki insanları da bu konuda uyarıyorum ama herkesin kafasına göre fiyat yazdığı " gerçekçi olmayan " bir piyasası var .. 50.000 TRY - 60.000 TRY yazan Cbr 500R'lar görüyorum .. ben bu motosikletin hastasıyım ama o parayı da verirsem enayiyim, yani ben bile vermem 40.000 + 45.000 + dediğin zaman Cbr 650F , XJ6, Er6 F v.s. tonla seçenek var ..

Neyse konu R25'ten buralara nasıl geldi
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)