Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

YAMAHA R25 44.100 TL--ŞUAN ALINIRMI BEKLEMELİMİYİM?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoCG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250-Kuba Çita 200R
    Selamın aleyküm herkese, 05.08.2020 tarihiyle R25 44.100 TL bayi satış fiyatı. Bayiden çıkışlı orjinal takozları, dayanıklı cam, uzun kuyruk vs. bir kaç aksesuarıyla 50.000 TL yi bulucak bana piyasa düşecek diyorlar fiyatlar inecek diyorlar herkes farklı birşey söylüyor. Şu tarihte almalımıyım yoksa beklemekmi mantıklı?

Fikrini belirten herkese şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Sıfır fiyatı inmez ki, zaten Yamaha'nın hesap kuru şuankinden daha düşük. Ben bir şey diyemem tabii ki. Ama cebimde benim o kadar para olsa sıfır r25 almam.

Motosikleti
    Rks Newlight 125 Pro - Rks Rk 150
    Kardeş ne olursa olsun alma imkanın var ise hemen al bekleyeyim edeyim dersen yaşa basarsın fiyatlar hep artışta yerinde durmuyor bile ki düşecekmiş öyle söyleyenlere aldanma R25 2015te 13.500 tl idi düşe düşe bu hale gelmiş :D şuanki fiyatını yazmışsın zaten vakit kaybetme derim
    MotoCG bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    şu forumda ne zaman böyle başlık açılsa gördüğüm şu oluyor.
    başlığı açan fiyat düşer umuduyla almıyor sonra fiyat yükselmeye başlıyor
    arkadaşlarda almadığına pişman oluyor.
    aynı konu dominar ile ilgili vardı.
    alacağı zaman 100 lira mı ne zamlı söylemişler inadına almamıştı
    sonra dominarın fiyatı yavaş yavaş uçmaya başlamıştı
    MotoCG, sharkspeedr2 ve sutlusoda bunu beğendiler.

Motosikleti
    [/COLOR]
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır fiyatı inmez ki, zaten Yamaha'nın hesap kuru şuankinden daha düşük. Ben bir şey diyemem tabii ki. Ama cebimde benim o kadar para olsa sıfır r25 almam.
    Yorumun ve düşüncen için sağol dostum, mesela 45-50 Bin TL'ye ne alırsın ?

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ötv indirimi ne zaman yansıcak ? eylül ayında düşücekse bekle derim.ama euro 8.40 oldu olacak bu fiyatlar durmicak gibi.salgında katlanarak artıyor ekonomi zaten kötü paran tl de duracağına nerede durursa dursun kazanırsın.soru şu aslında 45 bin tl 250cc motora verilirmi ? bunun cevabı yok kimseye sormana gerekte yok.piyasa nereye düşüyormuş kim diyor onu ? eski türkiye yok artık hep uçuş modundayız enfalsyon yıllık yüzde 40 falan kısaca paran varsa alman mantıklı görünüyor şu anda.alternatif ne motorlar var onu söylersen belki az çok fikir verebiliriz.aklıma gelen duke390 cfmoto nk400 nk650 bajaj 400 gibi seçeneklerede bak
    MotoCG bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı MotoCG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Profilinize baktım. Cbr250 falan kullanmışsınız. R25 zaten cbr250den geçilmesi gereken bir motosiklet değil bence. Kendimde şuan size dediğimi yapacağım. Cbr500r almayı düşünüyorum düzgün fiyatlı bulursam uzun süre binerim en az 2 sene. Veya yine temiz bi r25 bulup 15bin kmlerde ona da uzun süreler binmeyi düşünüyorum. Tabi şuan fiyatlar artıyor ama bu motorun sıfırınada bu kadar para vermek istemezdim ben şahsen. Fiyatta uçmamış cbr500r veya r25 alıp kalan paraylada altın alınır. 2 3 sene sonra hem cc yükseltilir hem de piyasanın biraz daha normale döneceğini varsayarak farklı bir motosiklet alınır.
    MotoCG bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    fiyatların ineceğini hiç sanmıyorum, aksine her ay zam geliyor artık düzenli olarak.
    MotoCG bunu beğendi.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Twitterda bir hesap var her ay güzel ekonomik açıklamalar yapıyor bence fiyat düşer

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Twitterda bir hesap var her ay güzel ekonomik açıklamalar yapıyor bence fiyat düşer
    hangi hesapmış o?

düşeceğini zannetmiyorum. hiç de görmedim.

Motosikleti
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profilinize baktım. Cbr250 falan kullanmışsınız. R25 zaten cbr250den geçilmesi gereken bir motosiklet değil bence. Kendimde şuan size dediğimi yapacağım. Cbr500r almayı düşünüyorum düzgün fiyatlı bulursam uzun süre binerim en az 2 sene. Veya yine temiz bi r25 bulup 15bin kmlerde ona da uzun süreler binmeyi düşünüyorum. Tabi şuan fiyatlar artıyor ama bu motorun sıfırınada bu kadar para vermek istemezdim ben şahsen. Fiyatta uçmamış cbr500r veya r25 alıp kalan paraylada altın alınır. 2 3 sene sonra hem cc yükseltilir hem de piyasanın biraz daha normale döneceğini varsayarak farklı bir motosiklet alınır.
    Şu zamana kadar hep sıfır aldım motorlarımı ikinci ele girmek istemediğim için mantıklı geliyor, cc olarak haklısınız CBR500R mantıklı bir makine ama onunda top speedi R25 le kafa kafaya nerdeyse bir dostumda vardı sürmüştüm zorlanmadan hızlanıyor ama ulaştıkları üst nokta aynı gibiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ötv indirimi ne zaman yansıcak ? eylül ayında düşücekse bekle derim.ama euro 8.40 oldu olacak bu fiyatlar durmicak gibi.salgında katlanarak artıyor ekonomi zaten kötü paran tl de duracağına nerede durursa dursun kazanırsın.soru şu aslında 45 bin tl 250cc motora verilirmi ? bunun cevabı yok kimseye sormana gerekte yok.piyasa nereye düşüyormuş kim diyor onu ? eski türkiye yok artık hep uçuş modundayız enfalsyon yıllık yüzde 40 falan kısaca paran varsa alman mantıklı görünüyor şu anda.alternatif ne motorlar var onu söylersen belki az çok fikir verebiliriz.aklıma gelen duke390 cfmoto nk400 nk650 bajaj 400 gibi seçeneklerede bak
    Yorumun ve fikrin için sağol dostum, yanlış anlama öncelikle beni duke hariç yazdığın motorlar gözüme hiç hoş gelmiyor sürmedim ve denemedim ne kadar sağlamdır ne kadar kalitelidir bilemediğim için seçenek gibi durmuyor gözümde. Onlardansa yamaha veya honda tercihim olur.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    son hıza bakma bence.
    son hız konusunda eski 600 lüklerle 1000 likler arasında da çok fark yok mesela.

tabi tercih meselesidir bişey diyemem.
    bence ara hızlanması iyi olması daha iyi.
    140 ile giderken gaz verince bi anda 160-180 yapmak daha hoş olur
    MotoCG bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son hıza bakma bence.
    son hız konusunda eski 600 lüklerle 1000 likler arasında da çok fark yok mesela.

tabi tercih meselesidir bişey diyemem.
    bence ara hızlanması iyi olması daha iyi.
    140 ile giderken gaz verince bi anda 160-180 yapmak daha hoş olur
    Youtube kanallarında bir kaç motovlogcunun CBR500R ve R25 karşılaştırmalarını izledim, son hız ağırlıklı değilde genel yürüyüş olarak çok göze çarpan bir fark yok eğer varsa ben göremedim. O makinenin yakıt olarak daha tasarruflu olduğu söyleniyor zorlanmadığı için ama 500 cc nin hakkını verdğini düşünmüyorum, bir 600 lük gidişatına sahip olsa düşünmezdim bile. O zamanda fiyatlar oynardı ne yapacağımı bilmiyorum fikrin için teşekkürler dostum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    şu belirsizlik ortamında eğer çok acil ihtiyaç değilse herhangi bir araç alınmaması taraftarıyım.
    MotoCG ve fazil bunu beğendiler.

Fiyat düşmez fiyat niye düşsün...
    Biz umalım ki vergiler düşsün.Arada sırada ÖTV indirimi falan oluyor.Aceleniz yoksa öyle bir şey bekleyin.Yıl sonuna doğru belki olur.Gerçi ÖTV indirim olsa ne olacak,sonuçta döviz kuru ile fiyatlar artmaya devam edecek.Gelecek zamanın ÖTV indirimli+yükselen kurlu fiyatı ile şimdiki zamanın ÖTV indirimsiz fiyatı arasında ne kadar fark olabilir ki? Alın gitsin,aklınızda duracağına altınızda dursun. 😊
    MotoCG bunu beğendi.

Selamın aleyküm herkese, 05.08.2020 tarihiyle R25 44.100 TL bayi satış fiyatı. Bayiden çıkışlı orjinal takozları, dayanıklı cam, uzun kuyruk vs. bir kaç aksesuarıyla 50.000 TL yi bulucak bana piyasa düşecek diyorlar fiyatlar inecek diyorlar herkes farklı birşey söylüyor. Şu tarihte almalımıyım yoksa beklemekmi mantıklı?

Fikrini belirten herkese şimdiden teşekkürler.
    Leoncino 500
    MotoCG bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    önceki ay mt7 ye 4000 bin bu ay 5000tl zam yapıldı ben 61500 e aldım şuan 70000 tam 2 ay bile geçmedi,yamahanın zammına yetişmek zor
    MotoCG bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    [/COLOR]

Yamaha XJ6 serisine bakabilirsiniz. 4 silindir, 78 hp. R25'ten kat be kat daha iyiler hem de sıfır R25 fiyatına.
    fazil ve MotoCG bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    MT25 2016
    ihtiyacınız varsa, ekonomik olarak zora girmeyecekseniz alın bence. fiyatlar düşmez, piyasası da hızlı rahat satarsınız ileride.
    MotoCG bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hispasat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoncino 500
    Tavsiyen için teşekkürler dostum güzel gözüküyor ama tarzım değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha XJ6 serisine bakabilirsiniz. 4 silindir, 78 hp. R25'ten kat be kat daha iyiler hem de sıfır R25 fiyatına.
    Güzel bir makineye benziyor inceliycem teşekkürler yorum için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı DarthRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat düşmez fiyat niye düşsün...
    Biz umalım ki vergiler düşsün.Arada sırada ÖTV indirimi falan oluyor.Aceleniz yoksa öyle bir şey bekleyin.Yıl sonuna doğru belki olur.Gerçi ÖTV indirim olsa ne olacak,sonuçta döviz kuru ile fiyatlar artmaya devam edecek.Gelecek zamanın ÖTV indirimli+yükselen kurlu fiyatı ile şimdiki zamanın ÖTV indirimsiz fiyatı arasında ne kadar fark olabilir ki? Alın gitsin,aklınızda duracağına altınızda dursun. ��
    Pişman olursak eğer oda aklımızda durur ondan korkuyoruz hocam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)