Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karadeniz gezisi hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Karadeniz'e geziye gideceğiz 4 motorla, tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?
    Daha önce araba ile gittim ,kısaca ordu Boztepe, Uzungöl,Ayder yaylası, Artvin Karagöl buraları gördüm,bunların dışında şurayıda mutlaka görün dediğiniz yerler varmı? Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, Eskişehir den selamlar 🖐️

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    sinop karakum ve sinop hamsilos

kastamonu cide gideros koyu.
    mesut hoca bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Trabzon Sümela Manastırı 15 ağustosta açılıyor sanırım. Ben temmuzun ilk haftası gittim tadilattaydı. Orduda perşembe yaylası, yason burnu şimdilik aklıma gelen bunlar.
    mesut hoca bunu beğendi.

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz'e geziye gideceğiz 4 motorla, tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?
    Daha önce araba ile gittim ,kısaca ordu Boztepe, Uzungöl,Ayder yaylası, Artvin Karagöl buraları gördüm,bunların dışında şurayıda mutlaka görün dediğiniz yerler varmı? Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, Eskişehir den selamlar ��️
    Geçen sene şans eseri Sinop'un merkezine işim düştü. Ben hayatımda bu kadar güzel bir yer görmedim arkadaş. Hem canlı hem işlek. (Pandemiden dolayı durum şu an farklı olabilir.) Ama görülecek çok yeri var, ben çok beğenmiştim. Son olarak Samsun Terme'de Zindan Bar var ama şu an kapalı olabilir, Corona sağolsun. Eğlenceyi seviyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.
    ilhan5757 ve mesut hoca bunu beğendiler.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Bartın'dan girip, Amasra,Cide, İnebolu, Türkeli, Ayancık,Sinop,Gerze, Yakakent... şeklinde sahil bandından ilerleyebilirsiniz.
    Sinop eski cezaevi, Hamsilos Koyu, İnce Burun ziyaret edilebilir.
    Bafra'da Kızılırmak Deltası kuş cenneti ziyaret edilebilir. Bafra'nın pidesi ve dondurması meşhurdur.
    Fatsa'dan Ordu'ya ilerlerken, Nefise Akçelik tünelinden değil de, eski yol olarak kabul edilen Perşembe üzerinden Ordu'ya ulaşılabilir. Virajlı yolları ve doğası için bu yolu kesinlikle kullanmanızı öneririm. Yine bu yol üzerinde Yason Burnu görülebilir.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sümela açıldı , ama sadece yarısı. Gene de doğası için gidilir. Oradan Kelkit'e gidip Cam Platform 'da biraz adrenalin yükleyin , çok fena. Yolda da sütlaç yiyin.
    mesut hoca bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Ayder e sapma Zil Kale den vur kendini yaylalara, Bayburt of yolu yani d915 kapalı olma durumu var öyle bir bilgi aldım, Trabzon santa harabeleri Ayasofya Atatürk köşkü, akcaabat ta bir göl var oraya gidebilirsiniz, yaylalara çıkabilirsinğz, mümkünse Eylül ayında çıkın bu aylarda hava yağışlı olma ihtimali yüksek.
    mesut hoca bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Fatsa Yalıköy'de köfte yemeni tavsiye ederim.
    Keyifli ve sorunsuz yolculuklar
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)