Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletiyle trafik denetimlerini teftiş eden İstanbul valisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    BMW 1250 GS motoru, Shoei kaskı ve Revit eldivenleriyle Mahmutbey gişelerinde şov yapmış.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...tildi-5962340/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı istanbulian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW 1250 GS motoru, Shoei kaskı ve Revit eldivenleriyle Mahmutbey gişelerinde şov yapmış.
    Bu kadar mı?

Hani fotoğraf veya video!

Ne yapmış? motosikleti ile turnikelerin üzerinden falan mı atlamış?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı istanbulian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...tildi-5962340/
    İşte böyle kuru kuruya tek satırla olmaz altına kaynak, fotoğraf, video gibi bir şeyler ekle.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ben bu mentaliteyi şöyle yorumluyorum. Eğer herkesin refahı artar da GS alabilen adam sayısı artarsa senin GS'e binmenin pek bir özelliği kalmayacaktır. Neticede herhangi bir vatandaş heves ederse en kötü bi kaç ay maaş biriktirip alabilir. Ama bizim durumdaysa GS almak bir statü belirtisi, bir yüklü maaş belirtisi olduğu için "GS'e binen adam" şahsiyeti de insanın gözünde ister istemez büyüyor. Bu adamlar da herkes binmesin, tek tük biz binelim de herkes seyretsin sokakta kafasını seviyor sanırım. Passat'a da onlar binsin, GS'e de, Ducati'ye sadece elit kesim binebilsin falan filan. Halktan kopukluğun başlı başlına bir göstergesi bence. Asgari ücret ile neler alınabiliyor bu insanların bildiğini de umursadıgını da zannetmiyorum.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Motosiklete biniyor ≠ Motorcu dostu.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bir valinin motosiklete binmesi çok güzel bir şey, herkese örnek olur belki,
    Carbondioxid bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Benim anlamadığım da 21 yüzyıla gelmişiz, bir şehrin seçilmiş belediye başkanı varken Valiniye onun üzerinde sayılıyor? Atanmış devlet memurlarının amiri seçimle gelmiş belediye başkanı olmalı.

Motosiklete binmesi ve denetimleri kontrol etmesi güzel bir şey bence. Ben yanlış bir şey görmedim bunda. Kendi parasıyla aldığı sürece neye bindiği beni ilgilendirmiyor açıkcası.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "Vay efendim Gs'e selam verdim de almadı" diye triplere girmeyelim, adamın vali çıkma tehlikesi var.
    Osm@n, MR.BERK ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım da 21 yüzyıla gelmişiz, bir şehrin seçilmiş belediye başkanı varken Valiniye onun üzerinde sayılıyor? Atanmış devlet memurlarının amiri seçimle gelmiş belediye başkanı olmalı.
    Ohooo sizin Türkiye gerçeklerinden haberiniz bile yok. Vali izin vermezse belediye başkanı şehir dışına bile çıkamaz.

Atanmışlar seçilmişlerin her zaman amiridir nokta.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem vali motorcu. Belediye başkanına baskı yapısında şu bariyer olayını halletsinler
    Shrieker ve Meftun42 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hiç böyle bir profili yoktu gözümde dürüst olmak gerekirse.
    Motosiklet kullanan bir vali olması her zaman iyidir.Şöyle bir göz attımda daha öncede örnekleri varmış.
    https://twitter.com/aliyerlikaya/sta...41641269792769
    güzel şeyleri takdir etmeliyiz , motosiklet kullanan devlet yöneticisi sayısı arttıkça ihtiyaç ve taleplerimiz daha kolay anlaşılır.

mesela benim şöyle bir konum varmış:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ne-olurdu.html

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Laftaki seçilmiş atanmıştan, seçen de seçilmişten üstündür lafına inanmayın, o ancak işlerine gelince oluyor. Birilerinin atadığı adamlar çakarlı araçlarla seçen kişiye yana çekil diye selektör yaparken bir kişi tepki gösteriyorsa bu daha böyle çok gider.
    Valinin yaptığında da bir yanlışlık görmüyorum. Yanlış onun GS almasında değil, bizim alamamızda.
    espresso bunu beğendi.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asgari ücret ile neler alınabiliyor umursadıgını da zannetmiyorum.
    2020 kuru ile rahatlıkla, nefes, alabilirsiniz. Başka da aklıma alınabilecek bir şey gelmiyor.

NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Siyasete girmek istemiyorum. Eleştirebilirsin istediğin kadar...haklı olarak da. Ama ''ekonomimiz kötü ben Kanuni'ye biniyorum, Yuki'ye biniyorum'' bu adam GS ile hava atıyor triplerine girmeyelim. Adam ne güzel motoruyla çıkmış. Zırhlı merso'sunun arka koltuğundan lagaluga yapmasından daha iyidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)