Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper İçin Mont Pantolon Aykkabı Ve Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Kardeşlerim ve Abilerim sizlerden bir ricam olacak bu motor ve motosiklet ekipmanlarına çok uzağım 2/3 hafataya kalmaz bir Kuba Superlight almayı düşünüyorum ve hiçbir ekipmanım yok sizin önerileriniz nelerdir ? Mesala kask için full kapalı istiyorum çok pahalı da olmasın fiyat performans açısından iyi olsun tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Google öneririm. Önce bir kendiniz araştırın, kafanızda birşeyler oluşsun. Seçenekler belirsin. Sonra hangisi diye görüş alın. Bu aksesuarlara canınızı emanet edeceksiniz.

Araştırdım ve aklımda 2/3 şey var ama bu durumlara yabancı olduğum için (piyasa ve markaya ) hangisinin aykkabası güzeldir hangisinin pantolonu iyidir şu marka kaskı çok iyi yapar ama ayakkabıyı yapamaz kardeşim gibisinden öneriler almaya geldim. Ben direk size marka sundan şunu mu alsam bunu siz 2 marka arasında iyi olanı söyliceksiniz o yüzden forumun ucunu açık bıraktım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hayır, başka markalar da önerilecek. Hep alternatif önerilir.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Uygun fiyatlı işe yarar birşeyler arıyorsan ve kafana bidon,ayağına lastik çiftçi botu geçirmek istemiyorsan,

Mt thunder 3 kask 700-800 lira arası
    Prohel columbia 2 mont 671 lira
    Tech90 Nemrut pantolon 789 lira
    Scoyco MT-015 ayakkabı 600 lira
    Scoyco MC60 eldiven 365 lira

Toplamda 3225 tl

Teşekkür ederim şu anlık hepsini aynı anda alamayacağım ama zaten motorlarla sade iş ev arası oldugu için tamamlayana kadar tek teker almayı düşünüyorum öneriler için teşekkür ederim

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    mont için hudson deriye bakabilirsiniz.Korumalı deri montları sağlamdır ve piyasaya göre nispeten daha uygun fiyatlılar.Soğuk aylarda da çok iyidir,üşüme yaratmaz.

Orta segment kask bakıyorsanız ls2 f370 modeline bakın.Ben 2 yıldır kullanıyorum,memnunum.Elbette daha iyi kasklar var ama en azından fullface yapısı ve yedek parçasının bol olması sebebiyle tercih ettiğim bir model.

bot olarak yds bot tavsiye ederim zira su geçirmemesi ve soğuk havalardaki performansı çok iyi.Şu sıcak havalarda dahi giyerim,kaymaz tabanıda olduğu için daha konforlu oluyor.

pantolonda riderdenim korumalı kot pantolanları çok iyidir ancak maliyetli.Eldiven konusu ise sizin keyfinize kalmış bir durum ama five gloves markasını şahsen tavsiye ederim.Yazlık kışlık modelleri gerçekten çok güzeldir.
    Demirr34_ bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hudson deri'nin eski kalitesi kalmadı maalesef yeni ürettikleri deri ceketler çok ince ve korumaları koruma denecek şeyler değiller bunu göz önünde bulundurmak lazım.
    Demirr34_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Thunder yerine revenge 2 da alabilirsin. Prohel colombia iyidir ama sırt koruması al. Ben eldiveni five gloves rs5 aldım. Terleme gibi bir durum yok. Oldukça fit ve rahat bir eldiven. Pantolon tech90 iyidir ama asla denemeden alma ve denerken de üstünde koruması olsun.
    Demirr34_ bunu beğendi.

Teşekkür ederim bilgilendirme için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)